ДОБЪР и ЛОШ ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ - тема 3

  • 110 923
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Русе
  • Мнения: 20
Благодаря ви Simple Smile Ако има мами който не са споделили още и темегоат да кажат Simple Smile

# 706
  • Мнения: 107
Аз не съю доволна от Русницки като лекар.За Тончева не мога да лажа нищо лошо,тя беше втори лекар при секциото ми,първи-Зарзаланов

# 707
  • Мнения: 72
д-р Узунова
кв.Възраждане,ул.Солун 24,бл.Вела Благоева,вх.5,ет.5
820420;0887315563

Лекувах се при нея миналата година от възпаление на десен яйчник и раничка и отидох при нея само два пъти. Неприятно ми е дори да си спомням за нея, но трябва да се аргументирам, защо Ви съветвам да не ходите при нея.
Беше изключително груба и не пожела да ми отговори на въпросите, които и зададох относно противозачатъчните, които искам да започна да пия, както и за нечовешките болки, които изпитвам по време на цикъл. Този кабинет е частен и тя не издава касова бележка за 20лв, които изисква за прегледа, а също така работи със стари инструменти и кабинета изглежда отчайващо(апартамент, не особено поддържам смея да твърдя и съседен на този в който тя самата живее). На втория преглед ме отсвири набързо набързо за има няма 5мин + събличането и обличането, защото синът и бил студент и щял всеки момент да се прибере и видиш ли му готвела манджа да съм и давала парите и да й се обадя да си запиша друг час, защото да не й изгоряло яденето ......   Shocked Shocked Shocked Естествено не и се обадих.
Сестра ми не послуша съвета    smile3511 ми да не ходи при нея  и в началото на месец Май т.г.  отиде при нея за да й се вземе цитонамазка и това става преди празниците за 6ти май като я е уверила, че лабораториите си работят, те естествено не са работили при, което моята сестра след празниците отива отново при Узунова за да и вземе наново цитонамазка обяснявайки й, че лабораториите не са работели. Тази "лекарка" и е взела пробата и още докато сестра ми била на "магарето" и казала :"- Айде давай ми 20те лева, че ще ходя на кафе и закъснявам. Нямам време да се занимавам с такива несериозни пациентки, които не намират време да си занесат нещата в лабораторията. Давай ми парите и ми се махай  smile3513 от главата! " край на цитата .
П.с. тя работи след 17ч. когато лабораториите в града вече са затворили ....
Сестра ми все още е много разстроена от отношението на това подобие на лекар ...
Немърливо и арогантно отношение на  тази   censored censored censored censored censored , която просто разбираш ли си иска 20те лева...

 #Cussing out smile3511 newsm61 Rage Banghead Rage tantrum tantrum

# 708
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
У-Ж-А-С-Т....... #Crazy

# 709
  • Мнения: 336
БЕЗ КОМЕНТАР  Crossing Arms

# 710
# 711
  • Мнения: 20
Не останаха свестни лекари в Русе,че и в цяла Бг   #Crazy

# 712
  • Мнения: 1 622
Не останаха свестни лекари в Русе,че и в цяла Бг   #Crazy

Ей това като го чуя и лошо ми става!  #Cussing out

Ами то в цяла България вече читави хора не останаха!  #2gunfire

# 713
  • Мнения: 14 133
Не останаха свестни лекари в Русе,че и в цяла Бг   #Crazy
Абсолютно не съм съгласна.  Crossing Arms И в Русе, и в цялата страна има и много способни,  и човечни лекари.  Peace

# 714
  • Мнения: 88
Относно Узунова.... Нямам думи! Преди 3 години влезнах за преносване. По-груб лекар от нея май не бях срещала. И не само като отношение към пациентите. Всеки преглед беше ад. Тази жена все едно имаше ножици, вместо пръсти. 4 дена чаках, всички лекари ми се изредиха да ме гледат, но само при нея се чувствах и унизена и наранена (не мога да се изразя достатъчно ясно). Все едно не е жена и не е раждала дете! Накрая се стигна до секцио, което правиха заедно със Зарзаланов. Няма да забравя ехидното й подмятане "Сега доволна ли си вече?!"
Моя много близка приятелка се падна да ражда при нея. Измъчи се момичето, не й позволила епидурална упойка. Накрая Узунова казала, че й свършва смяната, та да я вкарват за секцио.
За мен тя не е лекар, а садист!  #2gunfire

# 715
  • Мнения: 72
Относно Узунова.... Нямам думи! Преди 3 години влезнах за преносване. По-груб лекар от нея май не бях срещала. И не само като отношение към пациентите. Всеки преглед беше ад. Тази жена все едно имаше ножици, вместо пръсти. 4 дена чаках, всички лекари ми се изредиха да ме гледат, но само при нея се чувствах и унизена и наранена (не мога да се изразя достатъчно ясно). Все едно не е жена и не е раждала дете! Накрая се стигна до секцио, което правиха заедно със Зарзаланов. Няма да забравя ехидното й подмятане "Сега доволна ли си вече?!"
Моя много близка приятелка се падна да ражда при нея. Измъчи се момичето, не й позволила епидурална упойка. Накрая Узунова казала, че й свършва смяната, та да я вкарват за секцио.
За мен тя не е лекар, а садист!  #2gunfire


Всичко сме хора и всички грешим. Всеки с всеки не е еднакъв и всеки случай с друг 100% идентичен няма ... Но да сгрешиш веднъж , два пъти ...... то при нея .. нямам думи  Tired Face Tired Face чувствам се унизена и огорчена от такива "доктори" ... хората към които се обръщаш, когато имаш нужда от помощ и разбиране и най-личните прегледи, които така или иначе са малко или много притеснителни всеки път ... вместо помощ получаваш душевни, психически и не дай боже физически травми. Как да имаш доверие после ? Как да си спокоен ?  smile3518

И преди всичко май е най-важното винаги да търсим мнение на двама независими един от друг специалисти !

 Следващия път ще пробвам д-р Константинова, от години слушам прекрасни отзиви за нея .. пък да видим, дай боже нещата, които се говорят за нея, че е много мила и внимателна и спокойна да са истини  newsm17

# 716
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Следващия път ще пробвам д-р Константинова, от години слушам прекрасни отзиви за нея .. пък да видим, дай боже нещата, които се говорят за нея, че е много мила и внимателна и спокойна да са истини  newsm17

Хм,дано...че последно като бях при нея преди почти 5г.никак не останах с добро впечатление.... Tired
Но то си е така,за всеки има и хубаво и лошо....

# 717
  • Мнения: 4 864
Следващия път ще пробвам д-р Константинова, от години слушам прекрасни отзиви за нея .. пък да видим, дай боже нещата, които се говорят за нея, че е много мила и внимателна и спокойна да са истини  newsm17


 Според мен ... Stop Stop Stop

Всеки си има мнение...

# 718
  • Мнения: 72

[/quote]
Хм,дано...че последно като бях при нея преди почти 5г.никак не останах с добро впечатление.... Tired
Но то си е така,за всеки има и хубаво и лошо....
[/quote]

Оф ...  newsm78 аз имам лошия късмета явно все да ги хващам в явно не добро настроение, нито тонус за работа .... до сега не мога да кажа, че съм попаднала на някой внимателен, поне привидно загрижен за моето здраве лекар .....  smile3518

# 719
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Г.Стойчева,свържи се на лични с потребител Маргаритка/писала е на предната страница/
Убедена съм,че ще получиш отговори на  доста твои въпроси  относно твоите проблеми/каквито и да са те/ Hug

Общи условия

Активация на акаунт