Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 45 358
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 72
Здравейте! Предварително се извинявам за въпроса, но как да си взема промоционален код за Задружно?

# 91
  • Мнения: 0
Да изкажа мнение и аз Simple Smile Днес ползвах ваучерите за пици в Пица Хът: много съм доволна, и от пиците, и от обслужването, посетихме ресторанта в Борово.
Много лошо впечатление ми направиха от соларно студио Таити: на 02.04 се обадих да запазя часове и ... първите свободни бяха на 12.04 в 20:40 часа... Думи нямам... А и служителката по телефона беше ужасно неучтива.
Направих и резервация за Тайм Аут в Сандански за края на май месец, хем исках в делнични дни и чак след месец и половина имаха възможност, странно, но се надявам да си изкараме хубаво.
Имаше доста закупени ваучери за там, ако някой вече е ползвал, ще съм много благодарна ако сподели впечатления Simple Smile
Хубава вечер

# 92
  • Мнения: 1 167
Здравейте! Предварително се извинявам за въпроса, но как да си взема промоционален код за Задружно?


И да не забравите, че до утре може да се възползвате от кодовете и да заредите 10 лв. за харчене по оферти.  Wink

# 93
  • Мнения: 72
Искам да споделя впечатления от хотелски комплекс " Боженци " село Черневци.
Ново, чисто и топло. Но трябва още да се поработи за организацията в хотела. Персоналът се старае. С изключение на едната администраторка, която е крайно нелюбезна, неучтива и много изнервена. В пакета за двама влизаше две нощувки, две закуски, една вечеря, басейн, масаж, фитнес,масаж 30 мин. и еднократно ползване на релакс центъра за 1 час. Предварително обаче не е уточнено, че от релакс центъра се избира само една  от процедурите в релакс центъра. И другото, което ми се видя странно е, че  избраната процедура от релакс центъра беше и за двамата. Ами ако единият от двамата беше избрал различно от другия?!

# 94
  • Мнения: 72
 Ninia, благодаря ти!

# 95
  • Мнения: 2 414
Аз си взех този ваучер,със задружните пари ми излезе само десет лева,което е нищо. Crazy
http://www.zadrujno.bg/Home.aspx

# 96
  • Мнения: 88
Аз ходя на фотоепилация в Елида( 1 процедура досега),но останах доволна от моми4етата там-мн лубезни и прекрасен салон.

# 97
  • Мнения: 2 414
И аз днес ходих там, много са мили момичетата. Peace

# 98
  • Мнения: 43
Аз си взех този ваучер,със задружните пари ми излезе само десет лева,което е нищо. Crazy
http://www.zadrujno.bg/Home.aspx

Мелиса, студиото е във Варна, а виждам, че си писала коментари за София. Надявам се, че и ти се разкрачваш като мен между два града.   bouquet

Момичета, а ВАС не ви ли привлича тази оферта на Грабо?!

# 99
  • Мнения: 532
И още как Heart Eyes Но ще се въздържа, онзи ден си направих табличка с ваучерите и се уплаших от количеството хранителни глезотийки, които съм си закупила и предстои да изям ooooh!

# 100
  • Мнения: 2 414
Аз бях сигурна,че е за София
За партньора
София, 1797
в.з. Малинова долина
ул.16, No 6Б, п.к. 40
GSM: 0884/735954

Съжалявам ,имах предвид тази оферта
http://www.zadrujno.bg/506/spa-manicure-pedicure-krasota-pulna-p … ane-otstapka.aspx

Последна редакция: чт, 07 апр 2011, 01:56 от Мелиса

# 101
  • Мнения: 532
В една от предходните теми имаше анкета и доста мнения на потребители, виж в първия пост как да я намериш.


Ухх пак има ваучери за Параграф, след толкова положителни мнения за него как само се изкушавам..

# 102
  • Мнения: 3 714
Никой ли няма да ходи в Кюстендил?
https://bg.kolektiva.net/ednodnevna-ekskurzija-ot-sofija-do-kjus … most-liljach.html
записани са 35 човека за 09.04 и трябват още 5 за да се проведе екскурзията

# 103
  • София
  • Мнения: 1 881
Взех си ваучер от Грабо за Капанов. Кой ще препоръчате там, защото са изброени само конкретни имена на коафьори. Да не са някакви стажанти  Sick

# 104
  • Русе
  • Мнения: 3 710
И аз тук, макар че за Русе не предлагат много неща.

Общи условия

Активация на акаунт