Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 45 358
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 028
Ала-Бала заповядай http://888.bg/offers/detail/active/6874

# 286
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ха, ето още една оферта за пици  Rolling Eyes Опитомете глада с предложението ни за свободна консумация в пица …  вместо за 25 лв.

Миналия път се възползвахме от предложението на Грабо - офертата беше същата - с 2 ваучера  за 24 лева хапнахме четиримата, включително напитките!  Peace

# 287
# 288
  • софия
  • Мнения: 757
Ха, ето още една оферта за пици  Rolling Eyes Опитомете глада с предложението ни за свободна консумация в пица …  вместо за 25 лв.

Миналия път се възползвахме от предложението на Грабо - офертата беше същата - с 2 ваучера  за 24 лева хапнахме четиримата, включително напитките!  Peace

Дали и тази включва и напитки?

# 289
  • Мнения: 1 981
Виждам, че има ваучер за Егур Егур, преди бях чела тук, че ходилите с ваучер са много доволни. Някой да е ходил скоро?
Определено представлява интерес за мен, та ще чакам мннения. Ето офертата http://klik.bg/offer.php?id=186374

# 290
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ха, ето още една оферта за пици  Rolling Eyes Опитомете глада с предложението ни за свободна консумация в пица …  вместо за 25 лв.

Миналия път се възползвахме от предложението на Грабо - офертата беше същата - с 2 ваучера  за 24 лева хапнахме четиримата, включително напитките!  Peace

Дали и тази включва и напитки?
Според мен включва. Пише: "консумация от цялото меню"!  Peace

# 291
  • София
  • Мнения: 14
Виждам, че има ваучер за Егур Егур, преди бях чела тук, че ходилите с ваучер са много доволни. Някой да е ходил скоро?
Определено представлява интерес за мен, та ще чакам мннения. Ето офертата http://klik.bg/offer.php?id=186374

Сетих се, че мен ме водиха на "ваучър-обяд" в Егур Егур преди седмица - впечатляващо си беше, както при не-ваучърни обстоятелства.

# 292
  • София
  • Мнения: 93
Търся отзиви за
"71% отстъпка за Фотоепилация на МИШНИЦИ и ИНТИМ - ЖЕНИ или ГЪРДИ - МЪЖЕ само за 29 лв. вместо 100 лв. от Център за красота "Милано""

http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=122

Както за самото студио така и инфо за апарата.

# 293
  • София
  • Мнения: 1 465

Обръщам се към сайта Колектива:
Няма начин да не четете тука, защото от бгмама си набавяте доста от клиентите. Обаче, много лесно можете да получите червен картон и да влезете в черния списък. Още повече сайтовете за колективно пазаруване хич не са малко, появяват се нови и вие лесно можете да бъдете игнорирани. Оправете си начините на плащане, включете и Изипей, защото при темповете на киберпрестъпления не всеки желае да си вкарва данните от разплащателните карти в  Интернет. И не карайте клиентите да си издирват ваучерите.

[/quote]



 Те вече са в моя черен списък, точно заради изброените причини, много пъти за малко да се изкуша, но не, от сайтове без Изипей и коментари не купувам  Naughty

# 294
  • Мнения: 2 132
Момичета, в Групо има ли време, за което трябва да платиш ваучер в Изипей? Купих един, дадоха ми код за плащане, но не беше посочен срок, а при Грабо винаги имам срок за плащане Thinking

# 295
# 296
  • София
  • Мнения: 3
Подкрепям Eva S относно Колектива!И аз вече не пазарувам от тях,независимо колко са изгодни офертите им след като ми скъсаха нервите по повод издирването на вучерите ми.Упорито твърдяха,че ваучерите ми си седят "мирно и тихо" в пощата ми,но ги нямаше!!!Все пак ползвах екскурзията ,но до тук с тях!

# 297
  • Me? I'm a raging sea trapped inside of a raindrop.
  • Мнения: 21 806
Аз също не ползвам услугите на Колектива.  Peace

Момичета, някоя да има отзиви за това студио http://www.imasdelka.com/vidimo-po-mladi-s-beziglena-mezoterapiq … to-za-50lv-j6sljp ? Изкушава ме процедурата, но салонът ми е страшно далече и затова се колебая. Ще съм благодарна, ако някоя даде наклон на колебанието ми, независимо в коя посока.  Laughing

# 298
  • Мнения: 6
Ходих скоро, след неколкогодишно канене, на Егур Егур за пръв път. Без ваучер бях, не съм доволна, мога да дам подробности, ако някой се интересува.

# 299
  • София
  • Мнения: 3 096
Ходих скоро, след неколкогодишно канене, на Егур Егур за пръв път. Без ваучер бях, не съм доволна, мога да дам подробности, ако някой се интересува.

Аз с ваучери ходя само ако менюто не е фиксирано, а Егур Егур са ок без ваучер...  Rolling Eyes Сподели, моля, да видим какво и защо се е получило при офертата...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт