Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-22

  • 96 783
  • 766
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4
В Казанлък, ДСК, няма детски, с интернет банкиране съм, току - що проверих!

# 646
  • Мнения: 409
За Стара Загора някой да има инфо? Hug

# 647
  • Мнения: 25
Силистра Пощенска банка има детски

# 648
  • Мнения: 44
Русе - Унекредит - има преведени детски.

# 649
  • Мнения: 118
Монтана-ОББ има детски и чл.8

# 650
  • Мнения: 2
Стара Загора-няма детски.

# 651
  • Мнения: 11 606
Приятно изненадана останах, не знам защо очаквах в петък да има детски.....Благоевград, ДСК, има детски.......

# 652
  • Мнения: 155
за Варна   някой теглил ли е ,защото съм  на експресбанк и нямам  още  newsm78

# 653
  • Мнения: 0
София-Пощенска банка,някой да е теглил???

# 654
  • Pleven
  • Мнения: 0
В Плевен на Пощенска ИМА

# 655
  • Мнения: 427
Карлово -ЦКБ дали е проверил някой.
Вчера подавах декларация за детските.В графата където пише удостоверение за раждане вписах номера на удостоверението.Служителката ми вдигна  скандал защото, те искали номера на акта за раждане .Разправях се че,декларацията е грешно разпечатана защото, там ясно пише номер на удостоверение.Бях на косъм да се откажа да подавам документи #Crazy.Като си помислих преписването.Съгласихме се на компромис, добавих и номерата на актовете.

# 656
  • Сливен
  • Мнения: 141
За Сливен някой да има инфо?
днес към 18-19 часа проверявах за пощенска нямаше  Peace

# 657
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 312
Някой да има парички ,чрез карта на Уникредит в София???

# 658
  • Мнения: 9 239
Някой да има парички ,чрез карта на Уникредит в София???

Не, току що проверих в интернет банкирането, нямам.

# 659
  • Мнения: 2 565
Стара Загора-ОББ, има детски. Peace

Общи условия

Активация на акаунт