За почистването стаята на бебче

  • 1 422
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Пахосмучем само ,защото сме с мокет и бърша прах - това е.

# 16
  • Мнения: 8 505
С каквото и другата стая.Не използвам някакви специални препарати за нея.

# 17
  • Мнения: 1 512
Винаги съм почиствала с препарати, с които чистя и другите стаи. Мебелите и паркета с Пронто, плочките с Аякс, прозорците с препарат за стъкло.
Когато беше бебе, я местех в количката, докато чистех нейната стая и проветрявах.
Сега сама ходи след мене и бърше Laughing

# 18
  • Мнения: 1 555
За да не дразни бебчо някава миризма от препаратите за сега почиствам само с вода и пускам прахосмукачка, то не е мръсно при него важно е да се обира прахта  Naughty

# 19
  • Мнения: 4 068
Ние сме с мокет и го прахосмучем, тоест таткото го прахосмуче де щото у нас това е негова работа. Прахта бърша или с мокри кърпички или само с леко навлажнен парцал. Прозорците мия с препарат за прозорци. А кухнята и коридора са ни на теракот и ги чистя с препарат за миене на под. Не се втилясвам много много. Обичам да ми е чисто, но чак пък дезинфектирано......не.

# 20
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Нашия бебок е още в корема ми Laughing,но се чудя как ще чистя като се появи.Живеем в една стая и няма къде да го оставя докато изчистя.Как ще става незнам  33uu.Някакви идеи?

# 21
  • Мнения: 467
Ааа, това е измислено... Помолваш някой роднина или приятел да разходи бебока и ти овършаваш стаята за отрицателно време....това специално за детайлното почистване и прахта особено. Иначе за ежедневното - ние си пускаме прахосмучката още откакто си дойде бебка вкъщи. То така или иначе като сте в една стая ще свикне на шум, та не се притеснявай.
ПС:  smile3501 за аватарчето:-) и аз съм фен, както е видно:-) и ЛЕКО РАЖДАНЕ!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 223
Докато навърши 6м., чистех с прахосмукачка, а пода го минавах с топла вода и малко от бебешкия прах, с който му перях дрешките. После постепенно започнах да използвам препаратите с които си чистех.

# 23
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
И при нас е ламинат.Минавам първо с прахосмукачка и после или с белина или с препарат , какъвто съм купила.Понеже са много ароматизирани ,като измия и отварям прозореца да се отмирише малко

# 24
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Пахосмучем само ,защото сме с мокет и бърша прах - това е.
Правя абсолютно същото ooooh!...всъщност тати го прави Laughing

# 25
  • Мнения: 2 381
Ще почиствам както досега:прахосмучене, паркета с препарат и стирка, и почистване на праха по мебелите.А креватчето със спирт, може би веднъж седмично.

Общи условия

Активация на акаунт