Нова Година - с бебе или без бебе?

  • 1 407
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 161
Подкрепям Slunce. Дори и да ти се наложи да прекараш повечето време горе в стаята, или да се сменяш с таткото, пак е по-добре, отколкото да си останете в къщи и да ти е криво цял ден какво си пропуснала (а и какъв пример ще дадеш на нераждалите приятелки - че кърмене = no fun  Wink?) Стига да е здраво детенце и да не пушат около него, ще си прекарате чудесно.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Виж мила вече въпроса опира до бебето какво ти е. Аз мисля по този начин защото моята кукла е кротка и свикна от 1-2-рия месец с бабите. Ние също сме я оставяли и не сме имали такива обаждания, когато аз се обаждах да ги чуя как са, или си играят или спят. И да ти кажа все още сме така, вечер като излезем я оставяме на някоя баба и дядо сме много спокойни, гледат я страхотно. Grinning
Ама не се кърмите вече нощем, нали Wink
Ако ми кажеш, че си я кърмила нощем активно и тя все пак е спяла с баба си по цяла нощ/която очевидно не я е кърмила/, евала на щерка ти GrinningЩе я призная за най-адаптивното форумско бебе Grinning

# 17
  • Мнения: 1 722
Сега везните наклониха натам да взема бебо пък дори и повечето време да сме в стаята пак ще ни е гот!!!
Но очаквам още съвети разбира се, НГ е далече  Laughing!
Между другото офертата е страхотна! Евтинко, хубавко, сред природата!

# 18
  • Мнения: 516
Виж мила вече въпроса опира до бебето какво ти е. Аз мисля по този начин защото моята кукла е кротка и свикна от 1-2-рия месец с бабите. Ние също сме я оставяли и не сме имали такива обаждания, когато аз се обаждах да ги чуя как са, или си играят или спят. И да ти кажа все още сме така, вечер като излезем я оставяме на някоя баба и дядо сме много спокойни, гледат я страхотно. Grinning
Ама не се кърмите вече нощем, нали Wink
Ако ми кажеш, че си я кърмила нощем активно и тя все пак е спяла с баба си по цяла нощ/която очевидно не я е кърмила/, евала на щерка ти GrinningЩе я призная за най-адаптивното форумско бебе
Ами кърмим се само вечер, и да спяла е при баба си/която не я е кърмила Grinning/. Аз не казвам че я оставям постоянно, но в краен случай, когато наистина се налага съм я оставяла.

# 19
  • Мнения: 404
И според мен трябва да вземете бебето с вас. Не бива да се лишаваш от купона, все пак и ти си човек и ще ти се отрази много добре една почивка. А и ще си по-спокойна ако си е с теб, а не да го мислиш непрекъснато как е, дали се е наяло, дали бабата се справя. Взимате един бебефон, включвате го при бебо и като замрънка можеш да реагираш много бързо. Ако се събуди да търси само успокоение, обикновено това трае 5-10 мин., така че няма да отсъстваш за дълго, а и не мисля, че ще си провалиш празника с тези кратки отсъствия. 

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз пък не разбирам съветите - "отивай, не го мисли толкова!"?!  Rolling Eyes Не виждам кой ще стои с бебето горе в стаята, докато майката и таткото купонясват в ресторанта?!  Shocked Ако пък някой стои горе при бебето, какъв купон ще е за него, не разбирам?! И каква е тая баба, която навръх Нова година ще стои завряна в тъмна хотелска стая, вместо да празнува и тя като човек?! Вие тия баби като прислужващ персонал ги третирате малко...  Twisted Evil

# 21
  • UK
  • Мнения: 1 334
Анита, вземи си кошарата и бебефона и бегай  Grinning аз това го практикувам всяка вечер, понеже тя спи на втория етаж, а аз се подвизавам долу. също и ние доста пътуваме, няма къде да я оставя. надявам се приятелите ти ще проявят разбиране, че ще ги напускаш отвреме навреме  Wink

# 22
  • Мнения: 1 722
Проблемът е, че нямаме бебефон, а да купувам за една вечер - не си струва.
Зъхи, Бабата доброволно би дошла с нас  Laughing, ама няма да я вземем  Mr. Green.

# 23
  • Мнения: 3 161
Aйде сега, Зъхи, да му кажем на момичето никъде да не ходи, щото имала неблагоразумието да кърми толкова време? Естествено, че ще го мисли, дали ще е отоплено там, дали ще пушат, вдигат много шум и т.н., но какво предлагаш - да се откаже и да си стои в къщи ли? Ще се редуват с таткото да пазят детето; пък може и по-късничко да го сложат да легне един ден; ако не е твърде шумна компанията, може и край тях да поспи. Ние м.г. бяхме на сватба, където Ирина си спа в количката на адски силна музика, само се дръпнах малко встрани от масите, за да я приспя и после нямах проблеми. Не ми беше много гот като си мислех какво става с тъпанчетата й, ама беше страхотен купон, и на нея й хареса, да го пропуснем ли? Добре че беше на открито само, защото пушекът би ме притеснявал повече.

Анита, а вашите приятели нямат ли деца? За догодина ще си знаеш и ще си търсите компании с деца, по-лесно ще ви е, а и за децата весело.  

# 24
  • Мнения: 1 771
Ние замисляме да сме на вила под наем за ден, два. Бебо разбира се ще бъде с нас. Но при нас е добре, че нашите приятели не пушат и до сега къде що е имало купони, рождени дни, годишнини сме били. Смятам Крис като заспи да го оставя в една от стаите. Нещата които ще взема за него бебефон (аз нямам, но ще разпитам приятели и познати, все някой ще има), Неговите играчки, които ще наслагам около него в леглото, за да му е малко по познато, когато се събуди, и задължително неговите постелки завивки. Макар и на чуждо място да има познати неща и да се чувства по спокоен.  Мисля, че няма да имаме проблеми. Вече гостувахме на наши роднини извън София за три дни. Всичко беше наред и сега вярвам, че ще е наред, ако приемем така да празнуваме. Желая ти успех и да намериш вярното решение за вас.      

# 25
  • Мнения: 1 771

emem,  newsm10  202uu. Това е решението и за нас. 

# 26
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Aйде сега, Зъхи, да му кажем на момичето никъде да не ходи, щото имала неблагоразумието да кърми толкова време?

Точно така, никакво ходене никъде!  Mr. Green Лишения, жертви, ей това е то кърменето!  Twisted Evil Laughing

# 27
  • UK
  • Мнения: 1 334
Анита, разпитай познати може някой да има и да ти услужи. много е удобно, всяко мръдване се чува.

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Aйде сега, Зъхи, да му кажем на момичето никъде да не ходи, щото имала неблагоразумието да кърми толкова време?

Ами аз точно това бих я посъветвала.Една Нова година вкъщи, голяма работа...За мене лично купон с притичване до стаята за кърмене е абсурд.Никакво пиене, само се дзвериш в бебефона, айде бе Twisted EvilА пък да си оставя бебето само без надзор в хотелска стая - абсурд NaughtyНе бебефон, видео връзка да имаше, пак не бих се навила Naughty
Сигурно съм станала злобна дърта кърмачка, щото миналата година аз така хартисах и сега искам на всички да им е гадноооо Twisted Evil hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 8 462
Белинда,подкрепям мнението ти!Като ще е гарга да е рошава!Хайде холан,една Нова година може и в къщи.Не бих рискувала,защото не мога да забраня на другите да пушат,а по някой пушач все се намира.Освен това да излагаш бебе на голям шум си е силен стрес за него,няма нужда.А да го завреш в някоя стая и да слухтиш с бебефона...не ми се иска да си представям сценария.И защо трябва кърменето да е мъка?
Мен лично тая Нова година с топ не можете да ме изкарате от къщи.Супер си изкарваме в тесен семеен кръг.

Общи условия

Активация на акаунт