Взима ли детето ви почерпка/храна/ от други хора?

  • 7 795
  • 238
  •   1
Отговори
# 225
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 866
Кукурича , не разбирам кое ти е смешното. Да, детето ни  все още не говори, но сме я научили да обръща поглед към нас и да чака нашия отговор, който винаги е "не".

# 226
  • Мнения: 194
Хе, хе, не се впрягай! Смешно ми стана естествено, понеже си писала, че  винаги пита теб или мъжа ти, а не, че обръща поглед към вас... Hug

# 227
  • Мнения: 62
няма проблеми,взема си от всеки и всичко

# 228
  • Мнения: 47
Никога не се е възползвал от почерпка от непознат, без да ме попита Simple Smile

# 229
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Пита дали може , и взима , но е имало и моменти когато не е взимала.

# 230
  • Мнения: 7 947
Кукурича , не разбирам кое ти е смешното. Да, детето ни  все още не говори, но сме я научили да обръща поглед към нас и да чака нашия отговор, който винаги е "не".
И после? Детето/бебето/ изведнъж спира да иска нещото?

# 231
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 866
Кукурича , не разбирам кое ти е смешното. Да, детето ни  все още не говори, но сме я научили да обръща поглед към нас и да чака нашия отговор, който винаги е "не".
И после? Детето/бебето/ изведнъж спира да иска нещото?

Да.
Извинявай, но на който и да е друг бих обяснила как постъпвам по-нататък. Темата е дали детето ми взема храна от други хора и съм отговорила на въпроса с "не". С теб съм забелязала, че не се води лесно разговор и няма време за полемика. С най-добри чувства.

# 232
  • Мнения: 7 947
Кукурича , не разбирам кое ти е смешното. Да, детето ни  все още не говори, но сме я научили да обръща поглед към нас и да чака нашия отговор, който винаги е "не".
И после? Детето/бебето/ изведнъж спира да иска нещото?

Да.
Извинявай, но на който и да е друг бих обяснила как постъпвам по-нататък. Темата е дали детето ми взема храна от други хора и съм отговорила на въпроса с "не". С теб съм забелязала, че не се води лесно разговор и няма време за полемика. С най-добри чувства.

О, моля те - аз също нямам намерение да контактувам с такива съвършени майки, някак ще се почувствам много кофти  Joy
Година и нещо е детето...интересно!

# 233
  • Мнения: 1 174
Кукурича , не разбирам кое ти е смешното. Да, детето ни  все още не говори, но сме я научили да обръща поглед към нас и да чака нашия отговор, който винаги е "не".
И после? Детето/бебето/ изведнъж спира да иска нещото?

Да.
..

Това не мога да го повярвам. Не се тръшка ? Не се опитва да похленчи поне  Thinking Или не го иска това наистина или не е точно така ситуацията  Wink

Аз принципно се предадох пред останалите майки с деца, идващи с пуканки, пръчки и солети на площадката. Аз не можех да привлека вниманието на сина ми със здравословните банан, ябълка и мляко с плодове, които носех. И накрая се предадох и почнах да купувам като на другите - пуканки, солети и други подобни глупости, само да не се излага да ходи да си проси от хората  Laughing
Но поне вкъщи не ги купувам. И ги вадя само ако има и друго хлапе с подобни "вкусотии", че да не се делим от компанията.

# 234
  • Мнения: 7 947
Сега ще те обяват за некадърна, ма как така не си го научила????????

# 235
  • Мнения: 1 174
Да ти кажа кучето го научих да не взема нищо от никой, да не взема от земята и да чака разрешение за да почне да яде.
Но детето не можах  Laughing

# 236
  • Мнения: 62
Прасунчо,един въпрос,без да се заяждам,защо винаги отговорът ти е "не",когато на детето ти се предлага нещо,какво сте стане ако поне веднъж на годината някой го почерпи.Ами като е на ясла или детска,приятелчетата като имат рожден ден,нали черпят също,пак ли трябва да отказва?

# 237
  • Мнения: 7 947
Да ти кажа кучето го научих да не взема нищо от никой, да не взема от земята и да чака разрешение за да почне да яде.
Но детето не можах  Laughing
Ха, обади ми се - ако някой ден и към детето налучкаш безотказен на 100% похват!  Peace

# 238
  • София
  • Мнения: 44 354
Прасунчо,един въпрос,без да се заяждам,защо винаги отговорът ти е "не",когато на детето ти се предлага нещо,какво сте стане ако поне веднъж на годината някой го почерпи.Ами като е на ясла или детска,приятелчетата като имат рожден ден,нали черпят също,пак ли трябва да отказва?
има малка разлика  между почерпка в детската и почерпка на улицата(от малко познат или съвсем чужд човек)...не мислиш ли? Освен това може би е от хората, не приемащи хранения извън определените, както и хранене навън...

Общи условия

Активация на акаунт