Идват празници за нашите цветя - СЕПТЕМВРИЙСКИТЕ деца

  • 24 822
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 922
Гери, и аз чакам разказ и снимки от Париж. Ходила съм 2 пъти, но си мисля, че още веднъж трябва да отида, за да реша окончателно дали го харесвам този град  Laughing

Венеция я харесвам, много! Пак бих отишла с огромно удоволствие!

Всъщност нямам търпение още малко да порастне бебето, за да можем да подновим пътуванията си.

nat003, аз го слагам да спи с ританки, така че краката са обути - да.

LITA_, може да пробваш 90-дневната диета, която е на принципа на разделното хранене, но не точно. Лесна е според мен, но явно на мен още не ми е дошло вдъхновението да отслабвам. След второто раждане свалих много с Дюкан. Сега съм в размисъл какво да предприема. Но да  спортувам смятам да започна скоро.

# 736
  • Мнения: 1
Момичета аз ще пиша много си ми харесва темата ПРЕДЛАГАМ ТЕМА за диетаааа  bouquet  bouquet  bouquet хайде всеки да предлага  нещичко и стартираме:)
чакам НОВА темичка  bowuu

# 737
  • Мнения: 102
спор-неспор , я колко народ се е накачурил на терасата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Лита,мерси ,ще пробвам с бисквитките.

Нат,аз от 4 месечна я слагам без чорапки,но тя спи с нещо като ( незнам как се казва  newsm78) цяло космонавтче,но супер тъничко и я слагам в чувал задължително,че тя много рита и се отвива.

Ивчи, ББ - аз нямах на сериозно идеята да се закрива темата разбира се. казах го иронично( по скоро укорително) разбира се ,че и на мен би ми липсвала.

# 738
  • Мнения: 1
Галеееееееее  #Crazy Joy Joy Joy едвам изчетох това с бялотооооо ..хиихихиххи

# 739
  • Мнения: 3 267
Темата се оживи доста  Flutter

В Париж са едни от най-хубавите ми спомени. Там просто има особена атмосфера.  Heart Eyes
След Венеция пък имах чувството, че нещо ми се е присънило.

Ние вече пътуваме с малчо. Веднъж 1300 км. Той спа през целия път, после през цялата нощ. Носих си храна за двете седмици престой, за да не търся там. А и някои марки допусках, че може и да ги няма навсякъде.
Следващите дни планираме друго такова пътуване.

Гала, бисквитките можеш да разтваряш в плодовото пюре или в кисело мляко, ако вече даваш. Така няма да се задави. Аз не давам бисквити още, защото мисля, че малчо си поема достатъчно калории.

# 740
  • на североизток
  • Мнения: 460
Хайде някой, който разбира да пуска новата тема, че както не ни се пишеше, изписахме три страници за отрицателно време Mr. Green

# 741
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте,
ние се върнахме от консултация.Малката е пораснала с 500гр. и 1.5см ,т.е. вече е 7.080 кг и 67 см.Най накрая минахме заветните 7 кг.От известно време подпухват очичките на Йоана и според педи е много възможно да е слънчева алергия  newsm78 що зачудо пък ще да е това.Иначе всичко друго си ни е наред.
Попитах педиатъра ни колко мляко е необходимото коичество за тази възраст ,че отдавна ме терзае този въпрос и отговора му беше 350 мл.Това е дозата необходима за ден ,всичко останало е добре да са други хранителни вещества.

Гала ,плодовото пюре незасища , с него не се замества хранене.

Относно ваксините ,повече няма да коментирам.Досега не съм и го правила ,защото не съм искала да се впускам в безмислени спорове.Поради и тази причина не съм и споменавала ,за пентаксима.Дана ,в тази връзка ,вече не е пентаксим ,друга е ваксината ,на друга фирма.

# 742
  • Мнения: 214
Нашето педи каза, че ако искам импровизирана диета за бебко да заместя следобедното хранене с плодово пюре
т.е по 190грама плодово пюре на мястото на следобедното хранене
имало много хубав резултат при бебетата
аз без да искам в края на 5м заместих хранене с плодово пюре, резултат само 200грама наддаване
та педи ми поразясни набързо леко укорително  Grinning

Гале 200грама плодово пюре не и ли стигат на Дарито?

# 743
  • Мнения: 15
brawn, аз се чудя за едно пътуване от 2.100км в края на месеца...Наистина не знам какво да правя... Confused

# 744
  • Мнения: 3 267
Jani4ka, малката спи ли по принцип, когато се вози в кола? Аз мисля, че повечето бебета спят, също им е интересно да гледат през прозореца. Малчо е най-тих точно, когато пътува. С едно-две приспивания по пътя за мен е ок. На отиване имахме една нощувка по пътя, на връщане директно се прибрахме вкъщи без нощувки по пътя.
Ти си я познаваш и ще си прецениш.  Peace Аз лично вече не се притеснявам от пътувания с бебето.

# 745
  • Мнения: 15
Спи да, като се качим в колата и до 5 мин е заспала. А през цялото време в столчето ли беше?

# 746
  • Мнения: 3 267
В столчето беше да, ние сме с едно, което е за бебета от 8 до 18 кг. В него си е пак полулегнал и му е удобно. Ако не се лъжа, има едни по-универсални, които са до повече килограми и в тях май са малко по-сгънати. Имах играчки, царевични пръчици за бебета, но не се наложи да ги използвам даже. Спирали сме само за храненията през 3,5 - 4 часа.

# 747
  • Мнения: 15
Супер, много ти благодаря!  Hug

# 748
  • Мнения: 148
brawn, dessynik1, gala., itsina, iv4i_79, Jani4ka, mama na nana, mishe-shishe, nat003, Palmirka, sparkiii, sweet_maniche, Машонка (+ 1 Скрит/и) и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

 newsm44  newsm44  newsm44

 newsm51  smile3525  newsm51

# 749

Общи условия

Активация на акаунт