Слънчице навънка грее - Юлче весело се смее!

  • 29 641
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
от такива каишки - наши приятели си поизпатиха, малкият така беше свикнал нещо да го крепи, че когато прохождаше без тях - се втурваше със засилка, а нямаше какво да го пази и  newsm78 гоелми проблеми имаха

дано при вас не се случи така  Hug

# 721
  • Мнения: X
Вие давали ли сте лимони?  Grinning

# 722
  • Burgas
  • Мнения: 33
И аз съм чувала такива отзиви за каишките за прохождане, че после са още по нестабилни, защото свикват нещо да им пази равновесието.
Вие давали ли сте лимони?  Grinning


Аз, не.

# 723
  • Мнения: X
 Mr. Green

http://picasaweb.google.com/lh/photo/-2b-K6DgD3aFjuDWzr_GitLQfpksPCPgLHHcX1-JZ7o?feat=directlink

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 15:14 от Анонимен

# 724
  • Burgas
  • Мнения: 33
Mr. Green

http://picasaweb.google.com/lh/photo/-2b-K6DgD3aFjuDWzr_GitLQfpksPCPgLHHcX1-JZ7o?feat=directlink


УНИКАЛНА Е, много ти е сладка момата, ще взема и аз да дам лимон да пробвам реакция.

# 725
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
баща му му дава изстискан лимон в лъжичка - защото е фен ан физиономиите, които прави малкия, дори го снима с камерата  Joy hahaha

олееее, как го яде Мая - уникално  Peace  Hug

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 15:51 от a.l.e.n.a

# 726
  • Мнения: 366
ох това с лимона ме уби  Mr. Green
Пробвах да давам портокал и малкият не го хареса, много му се цупи. Представям си с лимон какво ще е  Laughing

И нашият венец сякаш е почти пробит. Когато съм на 100 % сигурна ще вляза да се похваля с 1-ви зъб  Hug

Цветулка  Hug стягай се и горе главата. И аз напоследък се чувствам малко преуморена и изнервена повече от нормалното. Отдавам го на пролетта и липсата на помощ.

Алена, радвам се, че се разминахте с операцията  Hug

# 727
  • Мнения: 634
Алена, не съм изненадана особено от сменената диагноза. Явно на такъв бизнес са го ударили в Пирогов (а и не само)..... Close.

Вчера се очертаваше един много приятен ден, но го прекарах с термометър в ръка. Баткото пак е донесъл някакъв вирус от ДГ с кашлица и висока Т, сега се надявам да подмине бебето.

Сигурно няма да сте съгласни с мен (Пумби Hug), но за мен тези краш тестове, класации и т.н са си чист маркетинг...в крайна сметка целта е детето да е закопчано с колани, а как едните са по-сигурни от други не мога да го разбера. newsm78

# 728
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
ето ни и нас с лимоновия сок  Peace изрових клипчето ...ест. баща му го е правил, като ме няма  #2gunfire

но Мая е направо уникална  Peace



Danito_d  Hug хайде скоро и Вие да се похвалите със зъбче  Hug

AndyB  Confused грозна работа ...явно на тема дца сме най-крехки и спекулацията е най ... масова ....

това с вирусите, които големите деца носят ....е наистина  Sick а нещо за имунната система на малкото - предприемаш ли  newsm78 (пробиотик, осцилококцинум ....)

# 729
  • Мнения: 165
И аз съм давала лимон много беше смешна яд ме е ,че не снимах,а малкото диване е много сладко  Laughingчак на мен ми стана кисело докато гледах
За каишките и аз винаги съм била против,чувала съм много отзиви,но просто се удивих от резултата ,до сега даже нямаше желание да пробва а сега се впуска в едни дълги разходки,няма да прекалявам като стабилизира малко и ги махам Peace до вчера стъпваше само на пръсти а сега пробва и на цял крак.А таткото колко беше смешен Laughing той не знаеше за тях .Преди казваше " ст ези каишки като някои кученца,голяма глупост са",а снощи като ни видя и тя престъпва към него и той хайде тате хайде браво....та както казах няма да прекалявам Laughing

# 730
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
да, ти ще си усетиш кога да ги спрете Wink))

а в проходилка пробвате ли?  newsm78

# 731
  • Мнения: 165
Алена,в проходилката си е отдавна обикаля си дори "бяга"-пързаляйки се Laughing не мисля ,че има някакъв проблем просто е по мързеливичка и се опитвам всячески да я стимулирам.А в проходилката е на пръсти.Мисля да взема и от другите проходилки  дето се бутат,пробвахме на едно детенце интереса беше голям ,ще поръчаме на някоя баба за РД нали наближава Wink

# 732
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
може би трябва да регулирате височината на проходилката  Hug и Калоян в началото стъпваше на пръсти и в най-ниската степен, но порастна  Hug и вече си марширува в нея  Hug

# 733
  • Мнения: 1
За изморените  , изнервени и депресирани мами като мене  Wink
едни сладки песнички за малчовци  Heart Eyes,
ние даже си тропкаме с единия крак като ги чуем





и това

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 18:58 от svetla_zlateva

# 734
  • Мнения: 2 011
Териса, стискам палци всичко да се нареди.

Алена, радвам се, че така се развиха нещата при вас  и поздравления за отзивчивостта на Диването.

Цветулка, и това ще отмине. Най-важното е, че имаш здраво детенце и мъж, на когото да се опреш.

Марита, на мен ми хареса от първия ти пост третата рокля - розовата с цветята. И аз смятам, че останалите са прекалено официални.

Каишки за прохождане ползвах с дъщеря ми и имах проблема, за когото споменахте. Сега няма да ползвам.

Лимони не съм давала, но пуснах клипа с Мая на Роско и той застина, докато я гледаше.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт