Слънчице навънка грее - Юлче весело се смее!

  • 29 625
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Лимони не съм давала, но пуснах клипа с Мая на Роско и той застина, докато я гледаше.  Laughing

Любов ли бе да я опишеш.  Heart Eyes

Мая орева света като посегнах да ѝ взех лимона...  Joy Оставих ѝ го, докато остана само кората...  Mr. Green Откачена работа.

Яд ме е на тия доктори много. Ако не отидеш някъде с протекции ти е спукана работата. А с дете да се гавриш по този начин е просто...  Sick Алена, радвам се, че свършихме хубава работа.

Аз... не мога да опиша как се чувствам. Хем се надявах да не е това, което са ти казали. Хем се надявах да потвърдят диагнозата, за да не затвърдя за пореден път мнението си, че за едните кирливи пари биха сторили безумия...

Мая ходи хваната за двете ръчички. Старая се напоследък да я държа само за едната, за да не свиква на постоянна опора от всякъде. Дори я оставям да тупне леко по дупе. Имаме каишка, която става на раничка плюшено мече. Мисля да я ползвам само като раничка, като поотрасне.  Joy

# 736
  • Мнения: 2 369
  Маритке,и тази рокличка ми е симпатична:



  Стига да обичаш такива ампирски линии.. Simple Smile (Аз съм им фенка  Blush )
 

и на мама:) но мъжо я отхвърля категорично,а и изглежда по-евтина,отколкото е...имам предвид матеията не я знам каква е,а ми изглежда някаква не много хубава.мене нещо към сатените ме избива.

от българия немога да рискувам д аси купя,защото каквото гледам по сайтове и каталози е много скъпо.факт! по-ми е изгодно от тук да си купя:)

аз свикнах с онлайн пазаруването много вече,а и на някои има опции да се върне,ако не става.

ще избера къса рокля наистина! може би онази розовата с цветята и като добавя подходящи аксесоари към нея и ще стане хубаво.

Мая е уникум наистина:) на мен ми потекоха 100 пъти лигите,докато я гледах хахаахаа. иначе аз давам всичко вече,защото съм се видяла в чудо.той или само мляко иска,или нашата храна.за бебешки пюрета и дума неще да се издума.днеска яде пълнени чушки с наситнено месо и ориз,но беше по малко бебешки направено,а именно без запръжки разни...ама е готино и ние го кльопаме.

аз да се похваля,че имаме 11 зъба,от които три са кътници (единия сега пробива всъщност и е адово у нас). на анкетката аз бях тази,която бях гласувала с последната опция:) дано не е вярно това,че няма да са здрави.дано са бабини деветини.

хайде пришпориха ме! надявам се не забравих някой и се извинявам,че не пиша поименно,но нямам как,че ме притискат!

# 737
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
защо да не са здрави  newsm78

# 738
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
хайде в новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=584517.0

Общи условия

Активация на акаунт