Смешки от форума - 4

  • 86 441
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 243

това със съкращения ли е?  Thinking

# 691
  • София
  • Мнения: 1 455
Разкодирайте:

Цитат
Ако бебето ви е на възраст под 1 месец и не спи, то важно е като будува дали е ... Ако бебето будува спокойно, дори и да не спи много, то най-вероятно такъв .... Детето хареса много стаята си и беше горд, че е голям. ... в леглото до мен и продължавах да си доспивам, докато тя се хранеше. ...


И аз четох този пост и се  Shocked, на потребител е , регистриран минути преди публикацията  Grinning 

# 692
  • Мнения: 3 736

това със съкращения ли е?  Thinking

Не, точно това е.  Laughing Аз заподозрях нетрезвост.

# 693
  • Мнения: 4 586
Това да не е превод на компютърен преводач?

# 694
  • Мнения: 2 361
  Сто на сто е преводач.

# 695
  • Мнения: 6 362
Линк?

Не е преводач - точни цитати (откъси) от статия за съня на бебето и съвместното спане е.
Защо е публикувано така от потребителя обаче... идея си нямам.

# 696
# 697
  • Мнения: 6 362
Мерси.
Копи/Пейст на произволен текст. Идеята е била да има повод да си покаже рекламния линк в подписа.

# 698
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 900
А! А аз даже не го забелязах! Laughing

# 699
  • Мнения: 10 547
Цитат
А за опикаването на седалката от жените, ако е напълно обезкосмена и си върши работата права и леко приклекнала над седалката, често се случва да пръска настрани, това от мои лични наблюдения.

# 700
  • Мнения: 1 243
Цитат
А за опикаването на седалката от жените, ако е напълно обезкосмена и си върши работата права и леко приклекнала над седалката, често се случва да пръска настрани, това от мои лични наблюдения.

още снощи заподозрях, че тази тема ще се превърне в добър източник на подобни бисери.. 

# 701
  • Мнения: 654
 Joy Joy Joy Joy Joy
Ако ме изгонят за непристойно хихикане,вие сте виновни-на работа съм

# 702
  • Мнения: 685
Цитат
А за опикаването на седалката от жените, ако е напълно обезкосмена и си върши работата права и леко приклекнала над седалката, често се случва да пръска настрани, това от мои лични наблюдения.

Ако е космата, няма такава опасност, обаче.  hahaha

# 703
  • Мнения: 3 736
Космите канализират нещата.  hahaha Коя е тази тема?

# 704
  • Мнения: 2 241
Цитат
А за опикаването на седалката от жените, ако е напълно обезкосмена и си върши работата права и леко приклекнала над седалката, често се случва да пръска настрани, това от мои лични наблюдения.

още снощи заподозрях, че тази тема ще се превърне в добър източник на подобни бисери.. 

Линк, плийз  Laughing  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт