ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 58

  • 34 714
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
mimola  newsm51 Споко дарлинг.
Мисля,че всеки може да изразява мнението си.
И аз съм така с Къванч,следя му изпълненията само за
сведение,за да съм в час с новините,че може пък да му
просветне на левента newsm78

# 31
  • Мнения: 20
Доре, много ми помогна  Hug
Ако продължа теорията, че артистите най-добре играят себе си, означава , че в Перла Киво  игра превъзходно "влюбен", защото беше... влюбен!  Grinning...



# 32
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Мимолита, на мене пък ми омръзна и от бройките му.  А за Сонгюл наистина ми е мъчно вече. Поне Киво го гледаме на екран, може да не е това, което искаме, но поне го гледаме Wink

А  снимките на Айча ме подсещат да напиша нещо, което си мисля напоследък. Сега, като си преповтарям Перла, вече по-спокойно мога да следя и другите актьори. И констатирам, че Пънар и Онур са също такива невероятни сладури, толкова свежи с техните семейни истории. А Дефне пък е неотразима. Дали не е дете на някой от актьорите- толкова е спокойна и артистична, пък е толкова мъничка.

Момичета, дали можем да си направим съботна киновечер с Перла?

# 33
  • Мнения: 4 509
newsm78Манекенката,с която се разхожда Къванч.
Мимолита  newsm10 Споделям мнението ти за Къванч-тръгна от манекенството,получи страхотен шанс /великолепен партьор,който му показа първите стъпки и му помогна да получи увереност като актьор/ да премине на по-високо ниво-стана актьор,имаше амбиции да учи и накрая пак се върна обратно-към манекенството...
 Rolling Eyes Знаете,че винаги съм имала резерви към Къванч,но напоследък, предвид поведението му бях решила,че е порастнал,израстнал и помъдрял.Объркала съм се в преценката си за него!
А ако сега пък за капак завърти и поредната 6-месечна любовна авантюрка с тази бразилка/или някоя друга млада хубавелка/ наистина ще се убедя,че първоначалните ми впечатления са били остователни и правилни.

# 34
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Пканева, както много пъти сме си казвали, това е очевадно! Айде, ни сме малко луди Rolling Eyes,но не може милиони хора да бъдат заблудени. Както се вижда, дори и сега, където върви филмът, продължава да печели фенове. Както и колкото да го отричат, то се вижда. Оная вечер , като си преговарях Шри Ланка, и гледах сцената в леглото, си мислех, че много основателно съпругът на Сонгюл се е разбеснял. Толкова е естествено, истинско всичко в онзи момент, че въобще не мога и да повярвам, че това било само филм.

# 35
  • Мнения: 0
ТЕАТРАЛНАТА ПОСТАНОВКА “Leyla’nın Evi” ( "КЪЩАТА НА ЛЕЙЛЯ" ), ДОТЕСЕ ПРИЗ НА АЙЧА ВАРЛЪЕР.
ТЕАТРАЛНАТА ПОСТАНОВКАТА СЕ ИГРАЕ СЕДМИЦИ НАРЕД.АЙЧА ВАРЛЪЕР ВЪВ ПОСТАНОВКАТА Е ROXY, ТЯ ВЗЕ МНОГО КОМПЛИМЕНТИ ОТ КРИТИЦИТЕ И ЗРИТЕЛИТЕ. ТЯ ВЗЕ НАГРАДАТА ОТ  "21-ВИ ВЕК ОБРАЗОВАНИЕ И КУЛТУРА", КОЯТО СЕ ДАВА ВСЯКА ГОДИНА ЕДИН ПЪТ И НА ЕДИН АКТЬОР.СЛЕД ПОСТАНАВКАТА "MKM"  ТЯ ВЗЕ ПРИЗА ОТ СЛУЖИТЕЛИТЕ НА ФОНДАЦИЯТА И ЦЯЛАТА ПУБЛИКА Я АБЛОДИРАШЕ НА КРАКА.

ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА !!!

# 36
  • "Перла"
  • Мнения: 1
lol4e именно! Hug

pkaneva Hug там много даде от себе си!Особено от средата нататък.Не знам ,може да е било само игра,но беше перфектен.А и снимките извън снимачната площадка са още по- хубави от моментите от филма.Така и не видяхме такива кадри в следващите му филми.Та дори и само за реклама.

dora_st
  Hugхубава идея,ама мен не ме бройте.Ние всяка събота сме в маневра.

ха-ха Доре за последният ти коментар.Ей тая бразилка.... Joy Joy 

Фен HugБлагодаря мила!Както казва naidenova,идете в темата за Айча и публикувайте тази новина с превод.Момичетата там ще са долони.

# 37
  • "Перла"
  • Мнения: 1
nevinn newsm51

Липсваш!

# 38
  • Мнения: 4 509
Относно серията тази вечер Party-видяхме една напълно порастнала,добросърдечна,благородна,благодарна и умна Нихал.И един Бехлюл,който беше върнат с гръм и трясък в реалността,която се стовари върху него в лицето на Бешир.Бяха си изградили един измислен свят с Бихтер,игнорирайки напълно хората край себе си и сега беше принуден да се върне в действителността и да погледне истинския свят,в който живее,сред който живее и който има и винаги е имал...

Последна редакция: пт, 08 апр 2011, 22:43 от vikktory

# 39
  • Мнения: 20
за mimola ... носталгично



Днес всеки от лирическите ми герои пое в някаква посока... Само Бехлюл остана без посока..... А, по скромно мнение на пишещата, остана  да си почине от Бихтер, Нихал, размисли, решения, преживявания, сценарии и режисура....





Никаква почивка... Чинка му зададе достатъчно за размисъл, за поне още стотина булюма.



Той разбра, че е страхливец и подлец



Че е разбил сърцето й....



Тя не разбра и не остана да разбере, че докато мисли за своето разбито сърце, разбива света и сърцата на други около себе си.... Но това е друга тема....



# 40
  • Мнения: 0
DORA_ST СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ... МНОГО ХУБАВА ИДЕЯ...




ТЕЗИ СНИМКИ МНОГО МИ ХАРЕСВАТ... ДАНО НЯКОЙ ДЕН ДА ГИ ВИДИМ И В ИСТИНСКИЯТ ЖИВАТ ТАКА

# 41
  • София
  • Мнения: 8
Добър вечер ,мили дами  Hug!!!

За прекрасната нова тема ,за vikktoky i shoppич ..Благодаря Ви ,трудолюбиви момичета  Hug


 Ето това е прегръдка ,няма пускане Laughing




Последна редакция: пт, 08 апр 2011, 23:00 от iitina

# 42
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Пканева, само да допълня, че " страхливец, лъжец и егоист" го чухме за ен-ти път. Пък дори и не помня още колко пъти, докато всички вече по подразбиране знаят какво ще му каже "любимата" при всяка тяхна среща. Без в нито един момент да помисли, че наистина те не живеят сами в този свят.

# 43
  • Мнения: 20
Момичета  Rolling Eyes... паралелно с излъчването на ЗП в Турция е вървял и комикс. Като го поразгледах.... никой от героите не е пощаден, а иронията личи от всякъде  Wink

   

   

   
снимките са произволно подбрани

Последна редакция: пт, 08 апр 2011, 22:47 от pkaneva

# 44
  • "Перла"
  • Мнения: 1
pkaneva Hugтен кююю newsm44


iitina  newsm10

vikktory  newsm10

и много добре играят.

Общи условия

Активация на акаунт