Никога не е късно човек да се изложи

  • 13 999
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 167

Стигнахме до  "Спешна помощ", аз изскочих от колата , все едно ме гонят  поне трима голи негри с нечисти помисли  и се втурнах  в манипулационната.

 Joy Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 10 489
Оф, Бронте, добре че си добре!  Laughing
С тези бързосъхнещи лепила голяма беля можеш да направиш. Преди няколко месеца успях да си залепя заедно три пръста, ама целите, пък и в странна поза беше ръката ми. Киснене във вода, в спирт, в тоалетно мляко  hahaha. Накрая си разрязах слепената кожа по протежение на пръстите сама с нож. Егати тъпото и смотано китайско лепило - няма отлепване. А за око -  Confused

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Ахахахахаха, това с дядото и бабата е жестоко Joy
Сетих се за разказа на една съфорумка, да ме прощава, не помня коя беше, но историята кърти мивки, така 4е я пльосвам тук.
Племенникът й се напреварва във фукня с колегите си по градина Wink Главните герои са на 4-5 годинки Grinning Едно казва - пък тати си има...плазма/примерно/. Второто - пък мама си има...мерцедес.
Нашето мислило, мислило, пък рекло - Пък мойта леля си има мустаци!
 hahaha hahaha hahaha

# 33
  • София
  • Мнения: 10 489
А случва ли ви се да сте толкова отнесени, че да не знаете къде и за какво сте на улицата, примерно?
Преди време имам среща с една приятелка. Стигам като по чудо на мястото на срещата първа, а нея я няма.  Twisted Evil Звъня, вдига ми и ми се пунди, че закъснявам. "Къде си, тука съм, не не си, аз съм тука. " Laughing Напрежението се покачва, е как пък може да е толкова проста, че да не улучи кьошето, дето имаме среща.  Crossing Arms В този момент едно момче я тупа по рамото - "Може би търсите ей онова момиче, на два метра от вас (аз, с телефона в ръка, видимо изнервена и оглеждаща се)". Двете патки сме били с гръб една към друга, и сме се въртели по този начин известно време, за забавление на момчето, което все пак накрая се е смилило над нас горканите.  Embarassed
Втори случай - среща с друга приятелка, на ъгъла пред работата й да се видим за пет минути. Бодро крача по центъра към нея, наближавам въпросната пряка и изведнъж се сепвам - та тя е на предишната улица.   ooooh! Врътвам се и се връщам, стигам до предишната пряка - непознато ми е някак си, къде пък изчезна сега сградата, където тя работи. Светвам се, че все пак тя работи на първата пряка, до която почти бях стигнала (върнах се пет метра преди нея). Отново се връщам и гледам приятелката ми как седи и ми се хили от ъгъла как се лутам. Мани това, ами и охраната на близкия банков клон ми се радваше.  Crossing Arms Tired
Това да се опитвам да влизам в чужди коли ми е редовен номер. Пък и се сърдя на мъжа ми като ми се смее.  ooooh!

# 34
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз помня една своя изцепка в спешното, когато ме ухапа куче. Отивам там, почистват, превързват раната и накрая ми бият ваксина против тетанус. Аз обаче знам, че трябва и за бяс да ми бият и съответно задавам въпроса. Отговаря ми се "Утрепахте ли кучето?"  Shocked Казвам "Не, от какъв зор?" "Ми значи ще чакате 10 дни и ако е умряло, ще дойдете да сложим ваксина против бяс". На което аз без да се усетя, изстрелвам "Е що да е умряло, бе, да не съм го ухапала аз?!"  Embarassed Embarassed Цялото спешно падна под масите ...  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 1 666
Преди няколко години моя милост тръгва за работа, без чадър, макар че прогнозата е много категорична за мощна пролетна буря ("но аз да не съм от захар!"). Слизам на СУ, тръгвам към Шишман, но докато пресичам площад Народно събрание извендъж се чува гръм и за секунди се изспива нечовешки силен дъжд, до степен буквално да не виждаш нищо пред очите си. Аз паля от място с 200 към най-близкия подслон, който е навесът пред парадния вход на Радисън, а там  се е събрало доволно количество представители на хайлайфа и си чакат такситата... Набрала вече добро ускорение се врязвам в тълпата, подхлъзвам се и след няколко метра неконтролируемо пързаляне се вкопчвам по инстинкт за някакъв костюмиран чичо, който на свой ред почти губи равновесие и пред погледа на всички останали известно време правим елегантни пируети, като дори съборихме един от големите вуншни пепелници. В момента, в който успяхме да се закрепим, той ми тегли унищожителен поглед, съчетан с презрение по адрес на дънките ми и обувките-пантофки, и сумти като английски лорд. "Мамка ти и надут костюмар, какво пък толкова", мисля си аз с пролетарска гордост, но от възпитание не го казвам, а започвам да се извинявам, пускайки в ход очарователно-смутена усмивка, и срамежливо кърша ръце, отстъпвайки на заден ход (да не му обръщам гръб, нали) - фатална грешка... По средата на учтивите си извинения се подхлъзвам пак, този път назад, но вместо да падна по гъз на пода, се приземявам в скута на един човек в инвалидна количка... Следва още малко пързаляне (човекът, разбира се опитен, овладя количката доста бързо), а хайлайфът дружно заахка от възмущение... Всъщност самият човечец в количката беше много развеселен, явно отдавна не му се бе случвало малдо маце да му седи на коленете, но за всички останали не можеше да се каже същото... Финално успях с гордо вдигната глава да изхвърча обратно навън, защото проливният дъжд вече беше най-малкият ми проблем  hahaha

# 36
  • Мнения: 385
 Flip така не съм се смяла през живота си! Joy
Сигурно си се чувствала ужасно в момента,но чувството ти за хумор и дарбата да пишеш са уникални!!!  bouquet

# 37
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
На работа съм ( в болница) и виждам стар приятел, който придружава две жени и един мъж...Питам го за какво ще ги приемаме ,казва ,че на приятелката му баща и  е за операция......
Настаняваме човечеца ,аз съответно  помагам с каквото мога ,говорим си , успокоявам ги и в един момент се цепя:
- Ееее много млада тъща ще имаш, ама и много четки и правиш-и се хиля като зелка, докото той ми отговаря:
-Това не е тъщата, а приятелката ми ....................................
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 66
Съседка раздава пликчета с храна за помена на мъжа й на мен и на комшията от 4 етаж. Той обаче вместо да каже "Лека му пръст" или "Бог да го прости" се изцепва:"Ааа, мерси, да ти е жив и здрав!" Embarassed
Винаги след този случай много внимавам, когато изказвам съболезнования да не изръся и аз нещо подобно.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 666
ladybg, благодаря ти, радвам се, че съм те развеселила Simple Smile Самата аз се смея, като си спомня, но първите дни след случката направо получавах тикове при мисълта на какъв идиот съм приличала...

# 40
  • Мнения: 142
Бях на почивка и срещам един познат с майка му. Жената е малко над 40-те с 2 пораснали деца, като дъщеря й скоро беше родила детенце. Виждам, че майка му бута количка с бебе и казвам : "Ааа вие с (и казвам името на момичето) ли сте? Това нейното бебенце ли е?" и двамата ме погледнаха с едни ококорени погледи и само казаха "НЕ". След малко научих, че тази жена също е била бременна и е родила бебе  Blush От тогава не съм я виждала, но и най-вероятно бих потънала в земята от срам  Embarassed

# 41
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 636
На работа съм ( в болница) и виждам стар приятел, който придружава две жени и един мъж...Питам го за какво ще ги приемаме ,казва ,че на приятелката му баща и  е за операция......
Настаняваме човечеца ,аз съответно  помагам с каквото мога ,говорим си , успокоявам ги и в един момент се цепя:
- Ееее много млада тъща ще имаш, ама и много четки и правиш-и се хиля като зелка, докото той ми отговаря:
-Това не е тъщата, а приятелката ми ....................................
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

 Joy  hahaha Joy представих си го..

# 42
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 377
...-Това дядото ли е? - а тя:
- Ъ-ъ не това е баба ми  Flushed
....

преди много, много години, в епохата на черно белите снимки, ме снимаха с детето и едно магаре (селска екзотика). детето на магарето, аз до тях.
когато ми дадоха снимката след известно въртене и нацелване стигнахме до правилната посока на гледане и аз, оглеждайки внимателно единствения чифт крака, които се виждаха споделям: "е, не са ми толкова дебели краката, я виж."
след повторен оглед се оказа, че това са краката на Марко  Blush моите са останали извън кадър.

което говори достатъчно за качеството на снимката и за акъла на наблюдаващата  Blush

# 43
  • София
  • Мнения: 15 512
   Помагам на едно майче да си качи количката по стълбите, тя се притеснява да не ми тежи, а аз изтърсвам:От какво да тежи, тя количката е празна  Embarassed Embarassed Embarassed, вместо лека! После палих свещичка, да е живо и здраво бебето!

# 44
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 306
Не се кахъри, Тайне. С моя мъж отиваме на детска консултация с първото бебе. Вземам я на ръце и мъжа ми казва: аз ще остана на улицата да пазя катафалката. Как не го убих на място още не знам.

Общи условия

Активация на акаунт