Внимавайте с Хенди!

  • 7 227
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 87
Това да те метнат с промоциите си е редовен номер. Затова като сключвам нов договор или си взимам бланката да си я чета вкъщи или ако имам време си я чета на място и се кефя на изнервената физиономия на девойката/младежа срещу мен. Другото, което искам да ми покажат е тарифния план написан на хартия. Там си пише точно кое колко месеца е и какви са ми екстрите.
И въобще не се хващайте на ентусиазираните им обеснения за лоялните клиенти и разни екстри, с които можете да се сдобиете само и точно в този момент. Кажете им, че първо ще се информирате по-подробно за това, което ви предлагат (примерно от сайта на оператора) и ще решите тогава.
Не мога също така да разбера що за "специалисти" работят в гаранционните сервизи на Мтел, след като два месеца не можаха да разберат, защо новия телефон на мъжа ми се разрежда за 3-4 ч. Той разбра сам какъв е проблема след четене по форумите newsm78, а именно картата памет. Но за това пак са виновни тия от Хенди-то, защото ти дават телефон, който уж поддържа карта 8 гигабайта. Е оказа се, че с наполовината на това телефона си работи ОК.

# 16
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Ами като сте заспали, какво да се прави то се слуша и се пита на момента. Какво ви се дяава в ръцете ама то хората като са заспали и магазин за кремвирши ще ви замотаят.
Всъщност ако си прочел целия ми пост- аз изрично питах за всички подробности- Може ли срока на договора да е 12 мес- Да, може! Таксата, която ми обявявате за целия перод ли важи- Да, за целия период! Така че не е като да не съм питала- тоя кретен директно си ме излъга. А в договора никъде не пише- таксата е такава или такава след толкова месеца- НИТО ДУМА ЗА ТОВА. Срока го поправи след моята забележка, но предполагам, че само на екземпляра, който остава при мен.
Поради натрупания лош опит с операторите сега се чудя дали да си вкарам кабелна и интернет от МТЕЛ, но само мога да гадая какви уловки са приготвили там и затова засега се въздържам Peace

# 17
  • Мнения: 5 790
С интернет от МТел съм - Спектрум нет - които бяха купени от МТел.
Никакви забележки нямам. Нетът е бърз, за 6 месеца е спирал 2 пъти.
И двата пъти вечерта късно - съпорт 24 часа, веднага отговарят адекватно по телефона.
Вторият път дойдоха вкъщи в 8.30 сутринта, след като бях звъняла около 23.30 предишната вечер.
Доволна съм с две думи. За кабелната от МТел не знам - с Нет1 съм и също съм супер доволна, след онези идиоти от Близу /или както там се казват вече/, всичко ми е песен. 

# 18
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Благодаря за мнението!
Малко извън темата е, но вече не знам на кого да вярвам от тези. Ако се навия ще е директно от Мтел и ще потърся някой познат, който работи там да ми разкаже реално как стоят нещата. Вече на случайни и спонтанни призиви не се хващам  Naughty

# 19
  • София
  • Мнения: 3 581
Баба ми пък я набутаха от Виваком. Отива да си купува ваучер, а тоя и вика : Оу, ама на теб ще ти е по-евтино на сметка, само по 5 лв. Тя се съгласила, защото не разбрала, че е на месец по толкова ( досега си купуваше по 1 ваучер от 10 лв. веднъж годишно Mr. Green), и сега е даже с двугодишен договор Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт