Сполучливи имитации на маркови парфюми -2

  • 281 213
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 803
Здравейте,нова съм в темата,ако може и аз да се включа с моя скромен опит с имитациите на маркови парфюми.Предимно ползвам на рефан и сам много доволна от тези:136-braight cristal Versache ухае леко и много нежно и откъм трайност е добре.Миризмата за мен е сходна с оригинала,тъй като съм го имала
Харесвам и 2161 на ескада-,,магнетизъм"леко сладникав,но също траен за мен.
Също и 034 и 311 пак на рефан но не мога да се сетя на кое бяха имитации никак не са лоши

136 бях решила и аз да си го купя, но като отидох в магазина, ми дадоха да помириша една лентичка. Не ми хареса, изобщо не е лек и нежен аромат, а доста натрапчив. Сега се питам-може би като се напръска, ароматът се променя и стои различно или си остава пак така?
Ще пробвам 2161 на ескада, нямам против леко сладникавите аромати, харесват ми и после ще споделя.

# 736
  • Мнения: 4
относно 136 номер на рефан,незнам на мен не ми стои натрапчив,а много свежо и леко,но все пак въпрос на вкус е

# 737
  • Мнения: 513
Здравейте момичета, отдавна ви чета, но все не се наканям да пиша:D
От имитациите аз си купувам основно рефан, обаче някои от любимите ми парфюми ги няма там. Искам да питам знаете ли някакви сполучливи имитации на Wish на Chopard, Delices de Cartier, Kenzo d'ete и Cinema на YSL? Много харесвам и една черна органза - Organza Indecence, ама за нея се примирих, че няма откъде да си я взема, защото нищо не съм намирала.
Много ви благодаря предварително.

# 738

Общи условия

Активация на акаунт