Ноемврийски бебчета 2010 - тема 11

  • 27 095
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 908
Запис. Страхотна темичка   bouquet

Веси   Hug Успех в конкурса и цунки на принцеската  Heart Eyes

Джесика, аз купувам PAmpers active baby 3ка - 82 бр за 25лв. В Кауфланд вървят по-скъпичко, така че зависи от къде ще купуваш  Peace

Да попитам - някоя габровка случайно ще си ходи ли в Габрово по Великден? Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 апр 2011, 17:49 от MMka

# 31
  • Мнения: 519
запис Peace по-късно ще чета

# 32
  • Мнения: 16
Привет и от мен Simple Smile
Pampers premium care 62 бр са около 25 лв, ама не помня точно колко. И аз съм се спяла на варианта като дойде време за захранване да е с купешки неща, после като има чисти зеленчуци от градинката на майка ми - аз да приготвям в уреда, който ви показах.
Някой попита за колата - аз няколко пъти бях сама с детето, но си купих огледало за да я виждам - резултатът е че тя вече не плаче в колата, щото рамката на огледалото е шарена, а аз я виждам и съм спокойна.
И накрая да се похваля - получих проходилката от памперс, а вече я бях отписала Simple Smile

# 33
  • Мнения: 146
Олее преди малко попаднах на сууупер оферта тук ,ама мойто мъж пак ще каже,че лятото му е натоварено  Sad

# 34
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
запис

# 35
  • Мнения: 280
Запис

Мише , честито на баткото , да ви е жив и здрав   bouquet

Мравче , и тук да мина да ти честитя   bouquet още дълги години заедно и много щастливи.

Сега се връщам да ви чета записите  Joy че утървах

# 36
  • Козлодуй
  • Мнения: 29
Запис - този път по - навреме Simple Smile
Аз да ви се похваля - най-накрая Алекс се обърна. Онзи ден ....Трябваше й доста време. Ама защо трябва да се мъчи да се върти, като може да си лежи и да си се кефи. Онази вечер се обърна няколко пъти от гръб по корем и край. Днес не иска. Побутвах я.....ама тя не иска. Мързелана голяма.
С колата и аз не смея да тръгна сама с бебка. Но може би скоро ще се наложи.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
А и друго се сетих да питам. Има ли мами, които вече шофират сами с бебчовците на задната седалка? Че моя мъж ми е завещал колата и само ме пита кога ще я подкарвам, а мен ме е шубе. Едно, че не съм карала от шофьорския изпит, който беше преди 2 години и нещо и второ - незнам малката как ще се държи, докато карам.

аз шофирам така, не е страшно, на Мила й е толкова интересно да гледа сменящите се неща от прозореца, че няма време да се разсърди  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2
запис Party
Аз докато измайсторя еклерите и вие нова темичка Wink
Мравче честита ви годишнина  bouquet
и мен малко ме е шубе,въпреки че съм карала колата няколко пъти,но

# 39
  • Мнения: 1 224
Запис  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 35
Запис  Hug

Честито на всички празнуващи   Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 537
Благодаря много за пожеланията  Hug

МиМе, не сме бракувани, гаджета сме още  Joy
ММка, вие при свекитата в Габрово за Великден, а  Mr. Green ама и ние при свекитата за Великден, само че в Монтана  Laughing

Честити 5 месеца на сладките наборчета  Heart Eyes - Йоги, Бела, Лора, Ивчо и Ивка  baby_neutral

# 42
  • Мнения: 908
ММка, вие при свекитата в Габрово за Великден, а  Mr. Green ама и ние при свекитата за Великден, само че в Монтана  Laughing

Ехх, жалко Simple Smile Дано се улучим някой друг път Wink

Честити месечинки и от мен на всички дечица  Hug

# 43
  • Мнения: 293
Честита 5-та месечинка на всички  мини "рожденници" Wink днес ! Hug

Мише  , специални поздрави на любителя на динозаБЪри  Joy  Hug Жив и здрав да ти е , да те радва с внуци и правнуци    bouquet



Мравче , честита годишнина!

Коралче , благодаря за инфото , после ще погледна и ако имам въпроси ще попитам, тенкЮ  Hug

Мама Мими , ма  много те моля , не вкарвай таквиз оферти по лятно време ...ще ми докараш инфаркт!Ти нали там друга работа имаше- оферти , ИСО....де се ровиш , дето не ти е работа Crazy

....е ба си....забравих що влязох  ooooh!

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 15
Запис, и се връщам да чета.

Общи условия

Активация на акаунт