Ноемврийски бебчета 2010 - тема 11

  • 27 147
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 490
Добро утро и от мен Grinning
  Честита годишнина на booboo's mama  bouquet
   Честито и на месечинковците днес Grinning

# 721
  • Мнения: 1 224
Insolence, някой беше казал с памук напоен с олио, но аз пробвах на една от
лъжичките на Мел и не става.

# 722
  • Мнения: 0
Мозче, видях, видях ... ама чак сега  Laughing  Embarassed
Тихомир, 01.12. , термин - 30.11.
3700, 51см

Пробива вече и втория зъб ... мнооого лошо ги изкарва тези зъбки, бе.

# 723
  • Мнения: 16
Insolence, някой беше казал с памук напоен с олио, но аз пробвах на една от
лъжичките на Мел и не става.


Да, аз го казах, пробвала съм го на кухненския робот, защото го пишеше в упътването, но може би зависи от типа пластмасата, защото на въпросния робот действа безотказно  Thinking

# 724
  • София
  • Мнения: 676
 Благодаря за кафенцето на  Insolence   bouquet. Включвам се към компанийката само, че с мляко с нес  Laughing.

booboo's mama , честита годишнина! До дълбоки старини да се радвате на този ден и с любов и детска глъч сте обградени!
  

Дидка, добре гледате момата  Hug.

Лошана, честити ви зъбета   newsm47. Бързо да прогонвате бактерийките  Peace.

raq_1, при нас Валко си търка очичките, когато му се спинка.

poison, с лекота да ви никнат зъбетата  Hug.

# 725
  • Велико Търново
  • Мнения: 15
Благодаря момичета!  Hug Пробвах и частично се "сваля" (аз ползвах зехтин). Надяван се с няколко повторения да успея.

# 726
  • София
  • Мнения: 23
Здравейте  wavey
Най-после успях да стигна до компа. Ние почивните дни си спретнахме екскурзийка до Видин с татето с разглеждане на Белоградчишките скали и Магурата - много хубаво беше! Малката остана с баба си и дядо си и е била много послушна. А като се върнахме така се превъзбуди, такава радост, че до 10.30 не можа да заспи - само ни се хилеше и протягаше ръчички да я гушиме.
И нашата консултация мина - 7240 (+500) и 68 (+2). Днес ще въвеждам вече кашите - взела съм безмлечна оризова (по препоръка на педиатърката) , а другата седмица ще видя как да почна с киселите, че те нещо не са ми много ясни newsm78, а колко изчетох за тях....  Crazy
Благодаря за съветите за зеленчуците - наистина се оказа, че комбинацията с картоф не й харесва, затова въведох чиста тиква и тиква с морков. Сега във всяко пюре ако няма добавям или тиква, или морков. Успях да въведа царевица и грах, и сега мисля до края на седмицата да правя "буламачи" от въведените зеленчуци, за да въведа кашата и другата седмица пак да пробвам с тиквичките и пащърнака...
Ох, много дълго стана - ще се влюча пак после...
Честито на патеричка на всички празнували!!!

# 727
  • Мнения: 291
здравейте Simple Smile

да ви покажа новата мания на Сашко влизам - страшно се кефи

http://www.smoby.com/en/cotoons/1st-motor-skills/liste/cosy-seat

# 728
  • Мнения: 610
Добър ден!
Аз влизам да се оплача,че за 2ри ден неискаме зеленчуковото пюре  newsm78.Яде около 30-40г и край,ужас видях се в приключение реших,че това не и харесва е хайде друго,но и то а сме ги яли вече тези  ooooh! ooooh! ooooh! леле какво ще правя незнам накрая я сложи ooooh!х да цока и това е ,какво е имало незнам (тя яде зеленчук от около 1мес.),но си яде и не отказва цица.
Днес опитах да захраня с каша и за сега и харесва.

# 729
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Дидка, Дора има дни, в които просто отказва да яде твърда храна (а много обича). Хапва 2-3 лъжички и толкова. Но аз вече си го знам това упражнение, кърмя я цял ден и на следващия отново е ОК  Peace Щом вече ги е харесвала, предполагам, че ще й мине.

# 730
  • Дъблин
  • Мнения: 331
didka, и Ива има такива моменти, точно с пюрета, които преди е харесвала. Тя не, че много ги яде по принцип де, ама има дни в които направо си ги отказва и стиска джуки. На другия ден хапва, ще мине.
Колко каша й даде като за първи път?
Иначе браво за мерките на Дея!  Hug

# 731
  • Мнения: 3
Леле моята бебка е 6, 200 някъде и 65 см / поне така показва моя кантар/, ама ще видим сега в понеделник на консултацията. Не че има значение, нито е клощава, нито е с намален тонус- напротив... Много енергично детенце е. Ама като ви чета мерките и  Shocked.

# 732
  • Мнения: 610
lammah -  bouquet  Поне на мен не ми беше правила този номер и аз се шашнах.А и с този режим всичко се измени.
Как се хранят вашите бебоци на 3 часа ли или повече?
Smurfi-дадох и няколко  лъжички или около 1/3,че явно и се беше усладила.
А за мерките ни какво да кажа личи си че ядем нощем и то доста пъти.
Мозче -твоята госпожица си върви перфектно,аз се бях притеснила за нас да не сме много кг.,но и моята дивачка е доста пъргава чак се учудвам.Определено ще е бандитка. Heart Eyes
И освен всичко от вчера си промени и съня-вече спим само 2пъти през деня. Thinking

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 19:06 от didka banditka

# 733
  • Мнения: 319
Леле моята бебка е 6, 200 някъде и 65 см / поне така показва моя кантар/, ама ще видим сега в понеделник на консултацията. Не че има значение, нито е клощава, нито е с намален тонус- напротив... Много енергично детенце е. Ама като ви чета мерките и  Shocked.
Не се притеснявай и нашата Цвети е горе долу с такова тегло. На последната консултация (21.04) беше 5900гр и 61см. Явно нашите деца ще наддават по мъничко.

# 734
  • Мнения: 3
Оооо аз изобщо не се притеснявам. Преди месец си удвои теглото и е порастнала с 18 см от раждането.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт