Хубави места около Варна - еднодневни и двудневни почивки!

  • 155 482
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 318
Има препарати за тази цел. Продават се в аптеката  Grinning

Да ви кажа , че и в Еко парка има кърлежи, ама хич не ми пука. Децата се забавляват и на мен ми е добре, цял ден по гръб да се излежавам  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 2 096
Не съм чула за такива дето да действат.. бихте ли препоръчали..

# 47
  • Мнения: 150
Да ви препоръчам едно малко известно местенце, на около 30км от Варна, правено е по европейски проект и е много приятно. Ходила съм само да го разгледам, изглежда доста приятно.
http://www.piknik-nikolaevka.com/galery/
Въпросното село Николаевка е родното място на Петър Дънов

# 48
  • Мнения: 0
Ресторант Горица е супер!Вчера бяхме там.Вече предлагат и езда на коне и понита.Зоо къта е още по-обогатен и има супер интересни животни.Храната е страхотна!Отидете,няма да съжалявате.Аз съм много зарибена по ездата!А там и конете са много кротки и красиви!

Последна редакция: нд, 10 юли 2011, 14:54 от rencheto

# 49
  • Варна
  • Мнения: 383
моля някой , който е ходил на Шерба скоро да сподели
как е ресторанта?
как е обслужването?
за 3 годишни диваци дали  е подходящо?
четох листа с цените-ами толкова много удивителни имаше-че сякаш се карат на четящите..

# 50
  • Мнения: 1 167
моля някой , който е ходил на Шерба скоро да сподели
как е ресторанта?
как е обслужването?
за 3 годишни диваци дали  е подходящо?
четох листа с цените-ами толкова много удивителни имаше-че сякаш се карат на четящите..

И аз това исках да питам..за пикник как е?

# 51
  • София
  • Мнения: 30 107
момичета, задам си въпроса. Имаме повод за празник и искаме нещо близо до Варна, с хубава храна и място, където децата да вилнеят. "Барите" много ни хареса, очаквам да е нещо подобно. Прочетох какво сте изписали.

по снимки ми харесаха:

"Калимански хан"
"Горица"
"Виви парк"

кое отговаря на това, което търсим в действителност?

В "Шерба" бяхме миналия месец- беше невероятно. Условията бяха много добри  Peace Храната ни хареса, разходихме се доволно и децата играха на воля  Peace Стаите също бяха много приятни  Peace

# 52
# 53
  • Варна
  • Мнения: 187
Има ли някой информация за http://www.hotel-maxim.info/index.php?option=com_contact&Itemid=3
, хубаво ли е, става ли за прекарване на няколко дни ?

# 54
  • Варна
  • Мнения: 383
естера
доколкото виждам това е една вила в Морската градина-за мен лично мтого странно място за почивка..минават хората на разходка от целия град и зяаапат в градината. Ако не бъркам мястото.

Кажете сега -издирвам място до към 80 км от варна най-много , за края на август за две деца.
Барите-не -ходихме през пролетта и обслужването им беше около нулата, стаите и те натам клоняха, а без ваучер според мен е неоправдано скъпо.
Шерба-четох много лоши отзиви...
missence -само твоите са добри..хората пишат че следят изкъсо децата-да не внасят пясък, карали се ако има нещо разсипано..а при нас е неизбежно. Освен това цената ми се вижда висока само за нощувка. Четох ,че храната е много зле, обслужването бавно..опровергай ме Simple Smile

Николаевка-много близо до язовира-не става за две лудетини..
помощ!

Последна редакция: ср, 10 авг 2011, 09:52 от smurf

# 55
  • Мнения: 17 972
Срам не срам, само ще се запиша да чета май  Embarassed

За да не е спам пускам едно място, което ми хареса на пръв поглед
http://www.kyshtizaotdih.com/gallery.html

След няколко проведени разговора със собственика обаче, нещо се разколебах. Ходили ли сте там?

# 56
  • Варна
  • Мнения: 383
raja_nikol
гледах го това
не видях детски забавления и това ме спря-какво не  енаред със собственика? Защото обикновено впечатлението по телефона се оказва вярно?

# 57
  • Мнения: 17 972
Има страхотна детска площадка, погледни пак, аз пък точно в нея се влюбих   Heart Eyes

Абе...така усетих аз нещата, може да  е субективно, така че най- добре, ако ви хареса- звъннете и сами преценете  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 30 107
Шерба-четох много лоши отзиви...
missence -само твоите са добри..хората пишат че следят изкъсо децата-да не внасят пясък, карали се ако има нещо разсипано..а при нас е неизбежно. Освен това цената ми се вижда висока само за нощувка. Четох ,че храната е много зле, обслужването бавно..опровергай ме Simple Smile

нямам представа защо отзивите са такива или може би ние сме имали късмет, когато сме били там. Синът ми не е от най-послушните деца, но никой не ни е правил забележка, даже той по едно време влачеше едни декоративни рога, за да се снима с тях. Аз се притесних, но никой не ни се скара. Тичаше си, влиза си вътре. Храната беше много добра. Той естествено направи доста бели на масата, но нямаше проблем. Знам ли  newsm78 Последно бяхме там за Цветница тази година.... нямам представа какво да кажа  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 11 318
Някой скоро да е ходил на Вълшебните избори в Девня? Има ли програма все още - четвъртък, петък и събота?
Ходих миналта година и мн ми хареса, но тази година дали има newsm78

Общи условия

Активация на акаунт