Недовиждащите мадами - очила или лещи?

  • 3 126
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
Определено съм за редуването аз Peace
Осем години носих лещи....после три години само очила....за сватбата пак лещи...и сега - и двете....
Очилата са ми по-удобни...и не ме дразнят като бачкам на компа...а с лещите ми става едно сухо на очите...но пък има моменти в които определно се чувствам по-добре с лещи(и по красива де)..е това си е моето мнение....
Като се роди бебока сигурно пак очила ще почна да нося...а после...живот и здраве..пак редуване...

# 16
  • Мнения: 2 596
Предпочитам очила. Носих лещи и определено с тях виждах по-добре, без да ми пречат рамки, но по време на бременността не ми понасяха на очите.

# 17
  • Мнения: 790
Имам и двете, но нося основно лещите. Очилата са ми за резерва, ако стане нещо. Свикнала съм с лещи от много години, бързо ги махам и слагам, винаги имам в чантата разтвор в малка опаковка и не е проблем. Нося ги и на морето, макар да не се препоръчва - просто ги почиствам по често.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Отговорих: лещи, въпреки че нося и очила.
Преди 13г. сложих лещи и очила съм носила само в къщи вечер.
Лятото едната ми леща се замърси и от тогава вече четвърти месец нося само очила (тази година се сдобих с тях, много са ми хубави), но смятам пак да слагам лещите. Предпоритам ги пред очилата (въпреки че не искат поддръжка).

# 19
  • Мнения: 51
До преди една година основно носех лещи, но нещо много взеха да ми дразнят на очите, сухота и т.н. и си минах на очилата. Сега пак взех да се замислям за лещи, като ги редувам с очилата, но все още се чудя newsm78

# 20
  • Мнения: 1 798
Очила,за съжаление,очите ми не понасят лещи,иначе бих свалила очилата моментално.не съм грозна с тях Flutter,ама ми се иска да не се вижда ,че съм `недоскив` Crazy
Мисля за операция,ама ме е страх. newsm78

# 21
  • Мнения: 35 981
сестра ми направи ужасен алерги4ен конюнктивит от лещи, 4е не смея... и без това за 10 години си свикнах с о4илата

# 22
  • Мнения: 4 546
и двете  Sunglasses
през делничните дни ги слагам сутрин и ги свалям чак преди лягане. събота и неделя - слагам ги като излизам и ги свалям като лягам  Grinning

# 23
  • Мнения: 10 758
Очила.Мисля, че са по-удобни от лещите.Обаче мисля през пролетта да се оперирам и да махна и очилата.

# 24
  • Мнения: 4 546
Очила.Мисля, че са по-удобни от лещите.Обаче мисля през пролетта да се оперирам и да махна и очилата.
на мен не ми стиска да се оперирам. на всякакви ужасии съм се наслушала и не мога да се реша  Confused

# 25
  • Мнения: 488
И двете нося. Определено предпочитам лещи, но и с очила се харесвам.

# 26
  • Мнения: 1 798
И мене ме е страх да направя операция,иначе хич не ги обичам тия очила.

# 27
  • Мнения: 10 758
Karimma се е оперирала и каза, че е много доволна.Зависи къде си правиш операцията и кой ти я прави.

# 28
  • Мнения: 1 045
И аз съм с очила от няколко години.Преди време опитах да нося и лещи ама изобщо не ги изтърпях а освен това слагането и махането направо ме побърка  Crazy И с очила не е много удобно ама си ги нося  Sunglasses

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз нося лещи от сума ти години. Когато бях тийн, имаше едни грозни пластмасови цайси, супер загрозителни. Когато сложих лещи, веднага минах в графата "мадами".  Mr. Green
Откакто пуснаха по-красиви модели, сложих очила, ама пак си ги нося само вкъщи. Навън нося лещи. Диоптър: -3 и на двете очи.

Общи условия

Активация на акаунт