Недовиждащите мадами - очила или лещи?

  • 3 131
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 534
Момичета, а знаете ли как точно е ника на JeniaVylova? Мисля тези дни да си взема лещи от нея  Embarassed
Моля , моля , заповядай .
Какво стана с твоите , помня , че си беше купила?
На вашите услуги , за тези , които имат желание, я за лещи , я за очила .

# 61
  • Мнения: 127
Знам че питането е "очила или лещи", но аз горещо препоръчвам операция - преди 4 години си направих такава за сваляне на диоптъра, а преди това повече от 10 години носих и лещи и очила - е няма място за сравнение.
На който може да си го позволи ( все пак са нужни и време и пари) я препоръчвам. Почуствах се напълно нов човек. Но все пак имах 5-6 диоптъра , за по-малко не знам дали си заслужава...

# 62
Знам че питането е "очила или лещи", но аз горещо препоръчвам операция - преди 4 години си направих такава за сваляне на диоптъра, а преди това повече от 10 години носих и лещи и очила - е няма място за сравнение.
На който може да си го позволи ( все пак са нужни и време и пари) я препоръчвам. Почуствах се напълно нов човек. Но все пак имах 5-6 диоптъра , за по-малко не знам дали си заслужава...
Ei, super si! Ya kagi kade si ya pravi operaciata? A za dalekogledstvo dali stava, az sam 5+?Kolko gore dolu struva?Blagodarya predvaritelno!  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 378
Лещи за навън (освен когато не ме мързи да ги слагам) и очила за в къщи  Simple Smile.Удобно ми е и с двете  Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 472
5 години очила и още толкова лещи. И накрая операция за коригиране на зрението и вече 5  години съм без нищо. Иначе с лещи ми беше по-добре. Но сега по време на втората бременност нещо малко ми се размъти погледа и трябва да отида да се прегледам, дано пак не слагам ...но ще бъде лещи.

# 65
  • Мнения: 127
За операцията - преди 4 години струваше 550 $ на око, в Лозенец, на Бунтовник, при д-р Гугучкова си я правих.

# 66
  • Мнения: 2 550
Аз ги редувам. Като съм навън съм с лещи, а вечер вкъщи съм с очила.
Честно казано си предпочитам очилата, много добре ми стоят  Joy (умрЕ циганката дето ме Фалеше)

# 67
  • Мнения: 863
ами според мен и двете си имат предимства и недостатъци:о4илата са по-удобни,лесно ги маха6,лесно ги слагаш,лесна поддръжка,лошото е ,4е наистина нямаш периферно зрение,лятото не можеш да сложи6 слън4еви о4ила и така.А пък лещите  имат по-трудна поддръжка,може окото ти така и да не свикне с тях,но пък не се забелязват ,за лятото е по-добре с лещи,кофтито е,4е искат пове4е време за слагане и сваляне,макар 4е като свикне6 става доста бързо.Аз гласувах с последната опция,но за момента съм с о4ила

# 68
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
лещите. с мойте диоптри (7 и 5) добре4е стъклата на о4илата са ми "пресовани". ползвам о4илата само за ориентация през нощта. знам,4е 4естата смяна о4ила -лещи не е полезна заради разли4ното фокусиране.

# 69
  • Мнения: 1 493
И двете : очилата у дома, навън красива с лещи !

# 70
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И двете : очилата у дома, навън красива с лещи !

А, моля, моля. Аз съм си красива и с очила Wink. Вече дори не помня как бих изглеждала без тях.

# 71
  • Мнения: 2 159
аз редувам и двете Sunglasses

едно време бях толкова суетна, че не можех да си помисля да ходя с очила Blush
сега мързеът ми надделява и на работа, на пазар вкъщи се размотавам с очила
обаче стане ли въпрос за спорт, срещи, плаж, гримирване и т.н. веднага слагам лещите, все пак са невероятно удобство Hug

# 72
  • Мнения: 351
Очила newsm10. За сега само за четене, ТВ и РС ( т.е. свалям ги само когато спя).

# 73
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И аз съм очиларка. Mr. Green.

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 175
Дълги години носих очила и се принудих да си купя лещи чак когато моята госпожица реши, че мама не трябва да има такова нещо на носа си. След като ми счупи един чифт се ядосах и отидох да си купя лещи (като за всеки случай си направих и нови очила)
Големи мъки бяха първите дни, докато свикна да ги слагам, ама сега са ми супер удобни! Очилата ги нося вкъщи събота и неделя от време на време да ми починат очите. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт