Пребоядисване на детска количка

  • 7 489
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 230
Дами, знаете ли къде мога да пребоядисам плата на детска количка? В шивашките ателиета, където има и услугата боядисване, ми казаха, че не могат да боядисат плата, защото не е памук. Все някъде трябва да има фирма, която да може да пребоядиса количката, много се надявам някоя от вас да има такава информация, за съжаление чичко Гугъл не даде необходимата информация.

# 1
  • Мнения: 75
питай в някое химическо чистене

# 2
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
А каква е материята?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 476
АЗ лично не бих пребоиядисала количката...колкото и качествени да са боите, няма да са перфектни, може да цапа, да е вредно за детенцето  Rolling Eyes

За съжаление не мога да ти дам съвет по въпроса ти, къде може да се направи...

# 4
  • София
  • Мнения: 44 283
аз не бих пребоядисвала... по-добре претапицирване... а най-добре нова количка... пък ако ще и втора ръка, но по-запазена...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 230
Не бях се сетила за химическо чистене, ще попитам там. За претапициране също не се бях сетила, ще попитам и в тези ателиета дали ще стане. А количката е от голямата ми дъщеря, много запазена, минава през всякакви  неравности, като танк е, но лека, единственият й недостатък е че червеното е изсветляло много. Вече взехме количка втора употреба, но се оказа, че много друса и бебето вътре почти подскача, затова се се върнах на старата ни количка.

# 6
  • Мнения: 679
По-добре претапициране. Пробвай в шивашко ателие за тази услуга ако имаш интерес.  Peace

# 7
  • Мнения: 10
И аз искам да си пребоядисам количка, ако намериш къде боядисват пиши Simple Smile

# 8
  • Мнения: 668
Внимавайте с това пребоядисване, да ням после боядиса ми се бебето. Съвсем чистосърдечен съвет.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 734
Да, в почти 100% от случаите пребоядисаните платове пускат. Ще имате съсипани дрешки и завивки вероятно. Ако платовете на количката се свалят нацяло и шивачка може да скрои и ушие по тях нова тапицерия...Но аз бих продала количката, която сте купили за бебето и тръска и бих си взела друга, пак втора ръка, с по-големи колела и амортисьори, вместо да претапицирам стара количка. Виждала съм колички с ръчно шити текстили, ако не сте уцелили хубава материя, а каквото сте имали под ръка, доста грозно стои...

# 10
  • Мнения: 1 424
Аз също не бих пребоядисала количка...в повечето случай боядисаният плат цапа...щом сегашната количка не те устройва, все ще намериш друга...това за мен е по-добрият вариант от пребоядисването на старата...пък и не съм чула да се предлага тази услуга някъде Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 696
в магазините на чиполино претапицират колички-стават като нови-стига да са на същата марка

Общи условия

Активация на акаунт