"Столичани в повече" - тема 2

  • 52 476
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
цъцъцъ само 2 страници остават, толкова ли няма за какво да се пише:/


Амииии... обсъждайте филма, историята, героите, Преслава...! Или просто няма какво да се обсъжда защото е - СКУЧНО!

П.П. Здравейте отново! Simple Smile  Laughing Grinning
аз заради теб го написах, за да се разнообразиш малко. Викам си нинаката няма начин да пропусне Mr. Green Laughing

# 721
  • Мнения: 0
цъцъцъ само 2 страници остават, толкова ли няма за какво да се пише:/


Амииии... обсъждайте филма, историята, героите, Преслава...! Или просто няма какво да се обсъжда защото е - СКУЧНО!

П.П. Здравейте отново! Simple Smile  Laughing Grinning
аз заради теб го написах, за да се разнообразиш малко. Викам си нинаката няма начин да пропусне Mr. Green Laughing

Каквото и да пуснеш, няма да го пропусна. То не е трудно да ви следи човек - картинки и спам! Simple Smile

Виж в темата на "Стъклен Дом" бая ще се измъча! Simple Smile Цели 26 страници обсъждане на последния епизод!!!!!!!!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 722
  • Мнения: 534

Каквото и да пуснеш, няма да го пропусна. То не е трудно да ви следи човек - картинки и спам! Simple Smile

Виж в темата на "Стъклен Дом" бая ще се измъча! Simple Smile Цели 26 страници обсъждане на последния епизод!!!!!!!!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

И що ни следиш?  Shocked Нали не ти харесва сериала ... а, забравих ти беше мазохистка.  Grinning И к'во общо има "Стъклен Дом" с нашата тема  Rolling Eyes, явно влизаш за да плюеш, да настройваш хората едни с/у други и да си лееш злобичката, щото освен мазохист си и психо-вампир. Thinking

Приятелият ми ме мрази вече, че продължавам упорито да гледам сериала и да се опитвам да го харесам, този път наистина спирам!
 
Няма да е лошо да се разкараш и от темата.  WhistlingJoy

# 723
  • Мнения: 0

Каквото и да пуснеш, няма да го пропусна. То не е трудно да ви следи човек - картинки и спам! Simple Smile

Виж в темата на "Стъклен Дом" бая ще се измъча! Simple Smile Цели 26 страници обсъждане на последния епизод!!!!!!!!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

И що ни следиш?  Shocked Нали не ти харесва сериала ... а, забравих ти беше мазохистка.  Grinning И к'во общо има "Стъклен Дом" с нашата тема  Rolling Eyes, явно влизаш за да плюеш, да настройваш хората едни с/у други и да си лееш злобичката, щото освен мазохист си и психо-вампир. Thinking

Приятелият ми ме мрази вече, че продължавам упорито да гледам сериала и да се опитвам да го харесам, този път наистина спирам!
 
Няма да е лошо да се разкараш и от темата.  WhistlingJoy
Mr. Green Hug

# 724
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Перегрин,а много добро рекламно лице си на серилате обаче  Crazy

Мислех си,че съм самичка която гледа The.Borgias,но ето че виждам доста силен момент от там в подписа ти Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

В СД темата има доста добри сценаристки,но в повечето случая в тея 26 страници има доста повтарящи се неща,та не е трудно да се натрупат Peace

# 725
  • Мнения: 1 666
Вчера пред главния вход на Герена преди концерта на Стинг снимаха сцена от Столичаните.
Следващото може да се разбира и като спойл, затова ще го напиша в бяло.
Сцената беше с Иван Юруков и Вили Марковска, нещо от типа как отиват заедно на концерт. Бяха им уредили статисти, които да играят втурналата се към входовете тълпа. Андрей забързан пресреща Мария, целува я, прегръща я и се сливат с тълпата.
Обаче, Слашче, твоя човек много ме изненада.... как да кажа, не че е нисък, но винаги съм имала представа за него, че е висок мъж. А той се оказа колкото мен... И определено е много харизматичен, имахме eye-contact и .... уау, има много дълбоки очи. Heart Eyes

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 13:50 от els

# 726
  • Мнения: 0
Вчера пред главния вход на Герена преди концерта на Стинг снимаха сцена от Столичаните.
Следващото може да се разбира и като спойл, затова ще го напиша в бяло.
Сцената беше с Иван Юруков и Вили Марковска, нещо от типа как отиват заедно на концерт. Бяха им уредили статисти, които да играят втурналата се към входовете тълпа. Андрей забързан пресреща Мария, целува я, прегръща я и се сливат с тълпата.
Обаче, Слашче, твоя човек много ме изненада.... как да кажа, не че е нисък, но винаги съм имала представа за него, че е висок мъж. А той се оказа колкото мен... И определено е много харизматичен, имахме eye-contact и .... уау, има много дълбоки очи. Heart Eyes
Shocked Тогава ти си висока 1.86, защото Иван Юруков е висок точно толкова. Да не би да е бил другият Иванчо, той е 183  Mr. Green

п.с. на мен ми е тъкмо по мярка, аз съм 170, тъй че - доволна  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 534
Идеалната пропорция на ръста мъж/жена. Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: 0
Идеалната пропорция на ръста мъж/жена. Joy Joy Joy
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

п.с. Елс, благодаря ти за информацията, забравих да кажа:)
откога чакам някакви новини около сериала. само едно не разбирам: не можеше ли да отидат на концерт на Рамщайн  Laughing Mr. Green Heart Eyes

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 19:09 от slashwoman

# 729
  • Мнения: 1 666
Shocked Тогава ти си висока 1.86, защото Иван Юруков е висок точно толкова. Да не би да е бил другият Иванчо, той е 183  Mr. Green

п.с. на мен ми е тъкмо по мярка, аз съм 170, тъй че - доволна  Mr. Green

Тц, определено не е 186 висок! Категорично! Аз съм 173 и .... айде и да не е на моята височина, то поне е със съвсем малко е по-висок!

А пък за музикалните предпочитания.... Ми какво да направят хората като Стинг е дошъл сега! Пък и таман музика за влюбени беше!

# 730
  • Мнения: 0
Shocked Тогава ти си висока 1.86, защото Иван Юруков е висок точно толкова. Да не би да е бил другият Иванчо, той е 183  Mr. Green

п.с. на мен ми е тъкмо по мярка, аз съм 170, тъй че - доволна  Mr. Green

Тц, определено не е 186 висок! Категорично! Аз съм 173 и .... айде и да не е на моята височина, то поне е със съвсем малко е по-висок!

А пък за музикалните предпочитания.... Ми какво да направят хората като Стинг е дошъл сега! Пък и таман музика за влюбени беше!

Но аз на сто процента съм сигурна, че е 186, в imdb го пише, а и в други публикации. освен това в Забранена любов той беше най- високият от тримката Крис, Валери и Марто. Като Марто- Ники Илиев е 185, а Крис- Любомир Ковачев е 183.

п.с. Не понасям Стинг, затова брр.

Защо ще лъже човекът, а и ти така срещу него, а не рамо до рамо, е доста относително.  Flutter

# 731
  • Мнения: 43
Не съм го виждала на живо, но само да отбележа, че масово в интернет се прибавят по няколко сантиметра отгоре на реалния ръст, ей така  за разкош. : ) За чуждестранни актьори съм го забелязала, че малко се изсилват,  а на папарашки снимки си личи.  Та така. : )

# 732
  • Мнения: 31 389
Не мога да преценя дори и на сцената, срещу него колко точно е висок, но не е от най-високите. 186 см. ми се струва твърде много.

# 733
  • Мнения: 0
Не мога да преценя дори и на сцената, срещу него колко точно е висок, но не е от най-високите. 186 см. ми се струва твърде много.
Mr. Green

няма да споря повече, но това е истината - висок е 186. Казах, че така от разстояние е много относително да се прецени.
Какво означава "не е от най- високите". Е не е висок, колкото онзи дръглел Донков, но 186 е висок ръст за мъж, не среден.  Mr. Green

# 734

Общи условия

Активация на акаунт