Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 31

  • 38 084
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Гледахте ли новия фрагмент изглежда интересен,но няма все още субс . За желаещите давам линк за клипа от фейсбук , защото не мога да го намеря другаде.

http://www.facebook.com/login/setashome.php?ref=home#!/video/video.php?v=113056402109691&oid=132430923485226&comments

мерси за фрагмента   bouquet  някой знае ли каква е кутията, която счупи Аслъ  newsm78

# 31
  • Мнения: 2
Благодаря за темата!   bouquet

Аз от доста време се ровя из нета за да намеря инфо за книгата но,не намирам.Мислех си че може да има издание на английски но и това не открих.Странното е че има доста издания но с фрапираща разлика в броя на страниците!Не че най-вероятно не е от формата,просто разлика от 200 страници си е много...Тук доста догатки имаше относно сценария и за това как и защо е бил променен но,на мен ми се струва че,няма общо с това че Даахан е напуснал или че бил се скарал с режисьора.Бях чела че за един друг филм феновете също са правили стачка но,сценаристите не са променили сценария а са се придържали към написаното в книгата по която е правен.

как се казва книгата

Решат Нури-Kavak Yelleri...

мерси   bouquet

# 32
# 33
  • Мнения: 0
Благодаря ти много. На мен ми се вижда интересно.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 657
 Peace

# 35
  • Мнения: 368
Благодаря ти много. На мен ми се вижда интересно.
И на мен....с превод ще е още по интересен...

# 36
  • Мнения: 0
Благодаря ти много. На мен ми се вижда интересно.
И на мен....с превод ще е още по интересен...
Да.  Peace

# 37
  • Мнения: 0
Гювен как се развика на Аслъ ... каза и нещо за Ефе

# 38
  • Мнения: 0
Аз мисля, да напускам темата........защото в предната имаше доста спорове.......и тук след някоя друга страница ще има........това ме де-мотивира........естествено докато не свърши филма ще ви преглеждам редовно може и да пиша от време на време.......знам, че няма да липсвам на никой!
Трите Гювенки може да се радват, защото вече хората които уж ги "нападат" стават с 1  по-малко!

П.П. Няма да спирам да гледам сериала..........и ще кажа нещо за последно искам Аслъ да се събере с новото момче.......още в събота като го видях много ми допадна.......искам и той да стане едни от Мечтателите......за мен това е идеалният край......!Чао от мен и както казах, няма да липсвам на никой (надявам се.....) !   love001 #Puppy dog wavey

# 39
  • Мнения: 0
аз не си видях името  Thinking какво трябва да направиш, че да си фен  newsm78 newsm78 Thinking
[/quote]

Здравейте  Hug ... . Попринцип списъка се обновява от един потребител ( наистина много съжелявам , но точно сега ми изфръкна от ума как му беше името  Embarassed ) , но той вече почти не влиза в темата , следователно и не следи за нови потребители , та затова списъка не се обновява. Така , че не се притеснявай  Flutter .



Мечтатели отдавна не съм писала , защото не бях в България ( бях на почивка  Laughing Mr. Green Laughing ) и нямах никакво време , дори не можех да гледам епизодите по турската , но мисля да си наваксам скоро време , когато имам възможност  Simple Smile . Гледах само фрагментите , понякога четях разни неща свързани с филма и горе долу разбрах важните неща . Научих за слуха , че Ефе се връщал ( което май не е вярно ) , за момчето със дареното сърце , за това , че онзи изнудваше Аслъ и естествено още неща , но в момента не се сещам  Rolling Eyes . За жалост съм изпуснала цели две теми , но както бях казала , мисля скоро да ги прочета .
Новия фрагмент също ми се струва интересен , но за жалост не гледам филма с такъв голям интерес както преди ( сигурно се досещате защо  Confused ), но все пак мисля да гледам епизода ... .
А и забравих да кажа ... , въпреки че видях момчето със дареното сърце съвсем за кратко , както и на vici98 така и на мен ми допадна доста  ( та на мен също ми се иска да се събере с него ) . И не защото носи сърцето на Ефе ( е естествено , че и това отдава някакво значение , но не голямо ) , а защото просто ми е симпатичен и изглежда доста мил ( дано не си правя грешни изводи ) .
Лека вечер на всички   Flutter .

# 40
  • Мнения: 0
Много ни е хубава темата браво  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet Относно фрагмента мисля,че кутията е онази която Гювен беше взел преди да чуе в предишния епизод,че всеки ще заминава на някъде Thinking Thinking А този дето взе чантата на Аслъ новото момче ли беше? Embarassed Thinking newsm78 #Crazy А и фрагмента не го ли пускат прекалено рано? обикновено го пускат сряда или четвъртък

# 41
  • Мнения: 0
Във темата гласувах за Су и Халил Peace

# 42
  • Мнения: 3
Аз мисля, да напускам темата........защото в предната имаше доста спорове.......и тук след някоя друга страница ще има........това ме де-мотивира........естествено докато не свърши филма ще ви преглеждам редовно може и да пиша от време на време.......знам, че няма да липсвам на никой!
Трите Гювенки може да се радват, защото вече хората които уж ги "нападат" стават с 1  по-малко!

П.П. Няма да спирам да гледам сериала..........и ще кажа нещо за последно искам Аслъ да се събере с новото момче.......още в събота като го видях много ми допадна.......искам и той да стане едни от Мечтателите......за мен това е идеалният край......!Чао от мен и както казах, няма да липсвам на никой (надявам се.....) !   love001 #Puppy dog wavey


Ееее защо така ни изоставяш? Как така няма да ни липсваш. Повечето вече се махнаха недей и ти.  Confused

# 43
  • Мнения: 3
А този дето взе чантата на Аслъ новото момче ли беше?

Според мен не, това момче изгледаше различно  Thinking Обаче май-накрая стана нещо?  #Crazy

ПП:Вече цял час от както излизе фрагмента, а още го няма във вбок7. Преди излизаше на момента със субтитри а сега? Май бая хора са се отказали от сериала  ooooh!

# 44
  • Мнения: 0
Аз мисля, да напускам темата........защото в предната имаше доста спорове.......и тук след някоя друга страница ще има........това ме де-мотивира........естествено докато не свърши филма ще ви преглеждам редовно може и да пиша от време на време.......знам, че няма да липсвам на никой!
Трите Гювенки може да се радват, защото вече хората които уж ги "нападат" стават с 1  по-малко!

П.П. Няма да спирам да гледам сериала..........и ще кажа нещо за последно искам Аслъ да се събере с новото момче.......още в събота като го видях много ми допадна.......искам и той да стане едни от Мечтателите......за мен това е идеалният край......!Чао от мен и както казах, няма да липсвам на никой (надявам се.....) !   love001 #Puppy dog wavey


Ееее защо така ни изоставяш? Как така няма да ни липсваш. Повечето вече се махнаха недей и ти.  Confused
Ами обмислях идеята да се махна........просто, защото не издържам на тези спорове......е все пак ще пиша от врече на време, но няма да е както преди, пък и сега нямам много време! Няма да Ви изоставя съвсем  Hug Ще си пишем!

Общи условия

Активация на акаунт