Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 31

  • 38 062
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Накрая май го блъсна кола  #Crazy Thinking newsm78

# 46
  • Мнения: 68
Аз мисля, да напускам темата........защото в предната имаше доста спорове.......и тук след някоя друга страница ще има........това ме де-мотивира........естествено докато не свърши филма ще ви преглеждам редовно може и да пиша от време на време.......знам, че няма да липсвам на никой!
Трите Гювенки може да се радват, защото вече хората които уж ги "нападат" стават с 1  по-малко!

П.П. Няма да спирам да гледам сериала..........и ще кажа нещо за последно искам Аслъ да се събере с новото момче.......още в събота като го видях много ми допадна.......искам и той да стане едни от Мечтателите......за мен това е идеалният край......!Чао от мен и както казах, няма да липсвам на никой (надявам се.....) !   love001 #Puppy dog wavey

Ааа,не може така !Стой си тук, иначе няма да можеш да видиш след края на филма "кой кого" Grinning

# 47
  • Мнения: 68
Накрая май го блъсна кола  #Crazy Thinking newsm78

Май да....

# 48
  • Мнения: 0
Аз мисля, че е този който взе чантата на Аслъ.......!

# 49
  • Мнения: 3


Еее какво стана сега същото като преди 10 епизода. Аслъ ще започне отново да се обвинява ще изпадне в някаква депресия..... И една вечер ще слезе да вземе чаша с вода и Гювен ще е там  и ще има целувка   remybussi  Laughing Иии финал  Grinning

# 50
  • Мнения: 0
Някой може ли да преведе в общи линии какво се говори във фрагмента? Да не би да пускат и още един фрагмент? newsm78 Thinking Thinking Thinking

# 51
  • Мнения: 68
Някой може ли да преведе в общи линии какво се говори във фрагмента? Да не би да пускат и още един фрагмент? newsm78 Thinking Thinking Thinking

n00bz беше човека....нещо не се мярка напоследък за жалост!

# 52
  • Мнения: 0
Фрагмента гледам го има във вбокс, но нещо няма субс.  Confused Нищо ще почакаме.
vici98 недей да ни изоставяш де.  Hug Sad
Нещо във тоя фрагмент Аслъ много нервна ми се вижда по едно време. Какво ли ще става, че да се карат. newsm78

# 53
  • Мнения: 0
Абе тя Аслъ си е нервна от доста време (откакто загуби Ефе).......ама сега се вижда доста по сериозно!

# 54
  • Мнения: 3
http://www.vbox7.com/play:353ebd2b  ---- Фрагмента със субтитри  Party

# 55
  • Мнения: 68
Абе тя Аслъ си е нервна от доста време (откакто загуби Ефе).......ама сега се вижда доста по сериозно!

Да вземат да измислят нещо интересно сценаристите че, навсякъде всичко замря....По добре да беше свършил до сега този филм,отколкото да се влачи така вяло!Лично мнение!

# 56
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
 Laughing Да се пукнат гювенки, Аслъ се е захласнала по момчето със сърцето на Ефе.

Гювен е бесен - На момчето, което взе сърцето на Ефе любима ли ще му станеш?
Аслъ - Не издържам, искам да остана сама.
Мине - Сю, виж аз от това момиче няма да мога да се спася/освободя...
Йозге - Аз съм съгласна на всичко..
Атакан - Трябва да отида имаме нужда от тези пари.
Су - Много ще ми липсваш..
Атакан - И ти ще ми липсваш много..

# 57
  • Мнения: 0
Айййдееее....  Grinning
Незнам за Аслъ, ама на Гювен това хич не му харесва.

# 58
  • Мнения: 81
Laughing Да се пукнат гювенки, Аслъ се е захласнала по момчето със сърцето на Ефе.



    Каква е тази злоба, бе момиче? Спрете се малко! Все едно съм на футболен мач между Левски и ЦСКА!
    Значи по-добре Аслъ да се влюби в някой непознат, отколкото в Гювен!

# 59
  • Мнения: 68
Айййдееее....  Grinning
Незнам за Аслъ, ама на Гювен това хич не му харесва.


Е,ама накрая нали ще са заедно...сега малко разногласия че да стане по интересно.

Общи условия

Активация на акаунт