Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 718
Ивче, ми тя е една смушена аптека в Дървеница, на първия етаж в един блок, от веригата Pharm expert или нещо такова, ако се сещаш....
Та затова си мисля, че в големите аптеки като Ремедиум ще има със сигурност. Ако мога с нещо да помогна, свиркай  Hug  Hug  Hug
То добре, че педиатърката днес ни каза, че имало от 2-3 дена по аптеките. Иначе имало и Вигантолин ли каза или нещо от сорта, ма не било на капки, а се давало като Инфакола, на дозички / леле, как го обясних, едва ли някой ме разбра!/

# 76
  • Мнения: 1 572
Момичета, много ви благодаря, има голям отзвук за приятелката ми от Пловдив! Страхотни сте  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Засега има предложени дрешки, леген със стойка, ръчна помпа, памперси. Ох, пак благодаря!!!

За вит. Д на хапчета. Аз съм по-доволна от него, отколкото от олиото. Стривам го с една лъжичка в друга по-голяма и го сипвам в малка част от млякото. При нас олиото много утежняваше разтройството  Confused Сега с хапчетата бива. Който е със запек ще му хареса Simple Smile))))))

Да похваля Гошко, днес на последния си масаж като взе да се преобръща сам, чак се възгордя!!! Започна да пуска широки усмивки и да голи небцето от кеф!!!

# 77
  • Мнения: 1
ANGYA, и аз давам немския Вигантолетен на таблетки. Разтварям във вода и давам с лъжичка.

Ей, днес се родихме направо. Цял ден по вънка. Ей сега се прибираме. Няма такъв кеф  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 30
Здравейте  Grinning
На бързо само да питам. След ваксините колко време ви седи червено на боцнатите места? Понеже ни беше първи прием и не съм на ясно. Благодаря предварително   bouquet

# 79
  • Мнения: 3

Мадам З ти уж не си в БГ а знаеш всичко Simple SmileSimple SmileSimple Smile Да Икеа-та се строи много усилено на околовръстното. Предполагам,че с отварянето на околовръстното ще е готова и тя Simple Smile


Всичко знам, имам агенти навсякъде  Joy Joy Шегувам се Simple Smile Ами то тука общо взето си гледам само българска телевизия, дир.бг, вие, момичета, скайп-а с нашите и сестра ми и приятели, вкъщи само български естествено, общо взето само като изляза навън се усеща, че съм в чужбина хахаха  hahaha То направо срамота, ще забравя да говоря френския  Simple Smile

mari, мерси за инфото, събота ще обиколим бебешките магазини и ще го видя Wink

Да похваля Гошко, днес на последния си масаж като взе да се преобръща сам, чак се възгордя!!! Започна да пуска широки усмивки и да голи небцето от кеф!!!
smile3501 smile3501 smile3501

Azzazela, при нас и след двата приема не се зачервиха крачетата; предполагам, че max зачервяването да трае няколко часа Simple Smile

# 80
  • Германия
  • Мнения: 8 219
Josepha , това за Вагантол-а е  добра новина. Мен  тъкмо ми донесоха някакъв витамин Д3 от Германия, но е на таблетки. В аптеката в Германия на  мацката са и продали само  една  опаковка - повече не давали. Но и това е нещо, за капките  и обяснили, че били спряни от производство.  Утре пак  ще сме  при док., да  каже по  колко може да  давам и как.
Някой друг да дава на таблетки и да сподели как  го дава? Разтворен в мляко  или  вода?
.....

Пардон, че се намесвам по некърмачески въпроси  Embarassed Embarassed Embarassed таблетките, ако са Вигантолетен, освен да се разтворят в малко вода или мляко, може да се сложат внимателно в устата на бебето при бузката; разтапят се бързо от слюнката, или просто може да се сложи после да суче или да се даде с лъжичка вода, ако е нужно. Друг път ако някой ти носи вит. Д може да обиколи няколко аптеки и така да събере повече опаковки  Mr. Green защото тук на нас ни ги дават безплатно с рецепта от педиатъра и наистина все по 1 кутийка дават. Thinking

# 81
  • Мнения: 1
Azzazela, при първия прием се зачерви крачето със Синфлорикса. На втория прием сложих веднага като се прибрахме компрес с риванол и изобщо не се зачерви. Ако не си пробвала можеш да сложиш компресче и ще се оправи.  Hug

# 82
  • Мнения: 52
Запис и от мен да не ви изпусна.Нещо на последък нямам време и да ви чета редовно ,та ми се насъбират бая страници!Връщам се да чета назад.

# 83
  • Мнения: 55
Здравейте мацки:)пак пиша от телефона от стаята на Алекс и не смея да шукна:)радвам се,че ви разсмивам с паркета ни скърцащ Simple Smile)))И аз гледам да се учим на радио и Тв и това е ок.Но резкире шумове я будят веднага...дано се промени с времето...Таблетките вит Д3 дето давам ги разтварям в чайче по 1 на ден.За столче за хранене дори не се бях сетила досега че ще трябва...добре че сте вие!Сега чета всичко и ще вземем някакво скоро.И все пак веднага ли от 5 месец може да седи в него???като почнем захранването???предполагам трябва да е на степен,защото нали от 6 месеца седят нормално...Хайде сега ще чета за столчетата Simple Smile

# 84
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 934
Момичета, вън вали СНЯГ!!! 


 #2gunfire

# 85
  • София
  • Мнения: 718
Тихо се сииииииииипе пролетен сняг. Галено щииииипе бузките пак...
Пак ще киснем утре у домааааа  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 86
  • Мнения: 3
За какъв сняг говорите, малеее... това не е истина просто  ooooh! ooooh!

# 87
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 934
То да си бяхме останали само с говоренето....тази зима нямаше край!  Rolling Eyes
btw този сняг беше точно като на 13-ти декември 2010 вечерта, когато родих .... Crossing Arms

# 88
  • Мнения: 1 299
Ха...и аз зяпнах от учудване като видях по новините снега!До онзи ден тук беше задушно, сега захладня 16гр е но от 27гр ми се струва студено 16.Париж е градът с едно от най-абсурдните временна.Пече, в следващия момент се излива дъжд , после пак пече, когато не духа е жега, като задуха вятъра е студен, изобщо за един ден може дао се сменят няколко сезона.Явно влияние оказва океана, който е на 150км от тук.
Кали, и аз се размях за паркета, ако знаеш с каката и аз как съм стъпвала на пръсти,че и още го правя Grinning

# 89
  • Шумен
  • Мнения: 15
Добър вечер

    Не знам дали вали сняг , но да Ви кажа честно вече си мисля , че тази зима и студено време нямат край! То не беше студ, дъжд , ветрове и  естествено ние си стоим у дома и не можем да мръднем!
    Ние вече се обръщаме от корем по гръб, дори вчера без малко да се обърне от корем ...на земята от дивана! Умрях от страх , направо ми се взе акъла.... уж съм до нея пък , без малко да я изтърва.
   Относно заспиването и спането на шум- е не мога да се оплача , спи си долу горе на шум , на ТВ , но много се стряска. При един по-силен шум и е ококорена. Гледам да пазим от силни шумове.
    аз гласувах за захранване от 5 месец-мисля ,че е добре и със зеленчук. Купих си готови пюрета- морков, ябълка , круша, броколи. Пюренцата са на Gerber- моля за мнения ,от майчета , които имат опит. С тези арсени и чудеса вече не знам какво да правя!
  Спокойна вечер

Общи условия

Активация на акаунт