Набор 92 - тема 2

  • 36 225
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 943

Ironic , Иве, как подредихте уни-тата? Ако искате - споделете! Hug


Моят син кандидатства само в три унита, но не сме правили класация, мисля, че само за медицина е необходимо да се подреждат по желания- първо, второ и т.н.  Класацията е за отделните университети, не като цяло за дадена специалност. Общо взето и това е проблем на бъдещето- моят самонадеяник   ooooh! е убеден, че ще го приемат и в трите, а после щял да избере.

# 721
  • София
  • Мнения: 1 278
...yav4e_mrav4e, 1. Freiburg 2. Würzburg 3. Erlangen-Nürnberg, по-нататък не помня, че дъщеря ми си променяше желанията по три пъти на ден. Simple Smile
Супер!  Hug Фрайбург е страхоооотно градче - бяхме там преди месец, както и пообиколихме баден Вюртемберг. Освен това у-нито е в топ 3 и на нас ни беше 2-ро желание за 60%-та квота, за 1-та квота писа само Хайделберг.
Мога да споделя, че сме много щастливи, че детето ни е там, ако и да страдаме още по липсата му.

....Общо взето и това е проблем на бъдещето- моят самонадеяник   ooooh! е убеден, че ще го приемат и в трите, а после щял да избере.
Не ти се вярва сега, но ще видиш, че ще се окаже прав, затова започвай да мислиш по дилемата "кой измежду трите" вместо да се ядосваш на детето! Както написах по-горе моят самонадеяник написа само 1 желание в 1-та квота - хвърли ме в джаза. Wink

# 722
  • някъде из облаците
  • Мнения: 505
 newsm10  само хубави новини да четем тук, във форума

liva - страхотен резултат, браво на момичето,   bouquet
ganis - поздравления за ТУ, сигурна съм, че ще я приемат и в СУ,   bouquet
румид -  newsm78 не я разбрах логиката ти, но важното е че детето е прието най-желаната специалност   bouquet
Маги, Танцуваща с вълци - успех в следващото класиране,  fingerscrossed, дано да влезнат по първо желание  Hug
Бо - поздлавления   bouquet
на "германчетата" - успех  Praynig  fingerscrossed
Успех на всички, които все още чакат класиранията  Praynig, успех и на тези, които ще чакат второ   Praynig Hug
ние, майките на "англичанчетата" вече обсъждаме какво ще сложим в куфарите на децата yesyes
cool_witch, малко след като ти ми се похвали оня ден, дъщеря ми звънна и каза, че и при нас вече е безусловен   sohappy

и аз това се чудя

# 723
  • Мнения: 3
Наясно съм ,че Свищов е наи добре .Чакаме резултати и от там но тази година Търново излязоха много рано приет е на първо зелание и трябваше да го запишем.Дано ако е приет в Свищов да нямаме проблем с връщането на дипломата.

# 724
  • Мнения: 3 204
ние, майките на "англичанчетата" вече обсъждаме какво ще сложим в куфарите на децата yesyes
cool_witch, малко след като ти ми се похвали оня ден, дъщеря ми звънна и каза, че и при нас вече е безусловен   sohappy

 Hug  Hug  Hug

# 725
  • Мнения: 22 473
Ironic, сестра ми в момента завършва 2ра година в Ерланген-Нюрнберг. Ако искате някакво допълнително инфо, няма проблем да помогна. )

Ради, дано да са го приели и в Свищов. ) Ако иска разбира се. )
А в Търново каква специалност е?

# 726
  • Мнения: 8 828
Аз отново искам да помоля мамите на кандидатстващите в ПУ за малко инфо. Каква тема се падна на есето на редовния изпит по БЕЛ ? Моля, който знае, да напише, че пак не разбрах... Confused

# 727
  • Мнения: 3 204
...Каква тема се падна на есето на редовния изпит по БЕЛ ? Моля, който знае, да напише, че пак не разбрах... Confused

3000 души се явиха на изпит по български в ПУ
8 юли 2011 / News.dir.bg

# 728
  • Мнения: 3 340
Вече си имам студент - по първо желание в Свищов  bouquet

# 729
  • Мнения: 331
Вече си имам студент - по първо желание в Свищов  bouquet

Честито! И аз в МУ София, първо желание дентална медицина.

# 730
  • Мнения: 3 340
Вече си имам студент - по първо желание в Свищов  bouquet

Честито! И аз в МУ София, първо желание дентална медицина.
Честито за новите ни придобивки  Grinning

# 731
  • някъде из облаците
  • Мнения: 505
 newsm10
beba2,   честито,   bouquet
Mima123 - поздравления за МУ     bouquet

# 732
  • Мнения: 8 828
...Каква тема се падна на есето на редовния изпит по БЕЛ ? Моля, който знае, да напише, че пак не разбрах... Confused

3000 души се явиха на изпит по български в ПУ
8 юли 2011 / News.dir.bg


Мерси!  bouquet

# 733
  • Мнения: 419
И аз вече си имам студент  Grinning
Приет е и във ВТУ и в Свищов, сега ще умува какво и къде  Crazy
Честито на всички приети деца и успех на чакащите  Hug

пп: Момичета, идва време за нова тема, ако Мина се забави, предлагам някой доброволец да се заеме  Thinking

Последна редакция: пт, 22 юли 2011, 18:21 от Танцуваща с вълци

# 734
  • Мнения: 22 473
Честито и на новоприетите студенти. )

Момичета, ако имате въпроси някакви за Свищов, мога да помогна. )

Общи условия

Активация на акаунт