Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 6-та тема

  • 138 992
  • 936
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 20 236
ще разгледам...все пак  остава ми въпроса - защо мислиш, че има вит. А като такъв не е упоменат на опаковката...за детското ескимо имам предвид?
Ескимото няма вит. А. Само олиото от черен дроб на треска.

I see you
, благодаря много за инфото  bouquet

# 361
  • София
  • Мнения: 47 991
аа ясно сега ми се изясни, ти за cod liver oil  пишеш, че е с вит. А Simple Smile значи спокойно ще му взема ескимо днес пак, пък за следващо вече ще проуча по-подробно какво, дали да поръчвам и т.н. мерси за линка, ще прочета темата Simple Smile

# 362
  • Мнения: 4 339
Не мога да се сдържа и да не се похваля - микробиологичните посявки са чисти! Laughing Laughing Laughing

# 363
  • Мнения: 2 652
tandonova79, далеч съм от мисълта да пренасям тук спора за или против рибеното масло от черен дроб на треска, заради съдържанието му на вит. А и Д, но не бих с такава лекота го отхвърляла, без поне да видя и сравня допустимата дневна норма със съдържанието на съответния продукт. Особено в светлината на световния проблем с недостиг на този витамин при деца и всичките му безценни качества.

Конкретно детските такива (и особено това, което съм дала) е в пъти (около 10) по-ниско съдържанието на вит.А.

# 364
  • Мнения: 19 248
Не мога да се сдържа и да не се похваля - микробиологичните посявки са чисти! Laughing Laughing Laughing

Браво! Успех в лечението! Дано успеем да се разминем всички с ваденето на тая пущина  Praynig

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 46 940
tandonova79, далеч съм от мисълта да пренасям тук спора за или против рибеното масло от черен дроб на треска, заради съдържанието му на вит. А и Д, но не бих с такава лекота го отхвърляла, без поне да видя и сравня допустимата дневна норма със съдържанието на съответния продукт. Особено в светлината на световния проблем с недостиг на този витамин при деца и всичките му безценни качества.

Конкретно детските такива (и особено това, което съм дала) е в пъти (около 10) по-ниско съдържанието на вит.А.

Никой не спори...просто споделям това,което съм прочела!

# 366
  • Мнения: 2 804
 Аз искам да споделя, че ходихме на втори УНГ, той бръкна в гърлото и потвърди наличието на трета сливица.

 Малко преди да идем на море, детето направи една алергия и се наложи да си пием рейсъл-а за три дни и забелязах, че хъркането изчезна. Не знам дали морето или рейсъл-а е помогнал или и двете, но е факт, че хъркането го няма. Пак спи с отворена уста, но не хърка. Иначе ни откриха стафилококи в гърлото, но тях ще ги морим когато и както ни каже хомеопатичката.  Peace

# 367
  • София
  • Мнения: 47 991
Моят ходи 3 дни на детска градина и ей го на с хрема...и от както е с хрема ушите играят отново... надявам се като мине хремата и   те да отшумят...правим масажи... пък ще видим....
сега се чудя дали да го държа в къщи иил да го пускам...реално на вс отгоре хремата му е съвсем слаба...

# 368
  • Мнения: 4 339
Ако не кашля, няма температура, сополите не текат като река, свеж е - бих го пуснала.

# 369
  • Мнения: 2 652
Моят опит с хремите - никаква ДГ, докато не се овладее положението, за жалост. Нямаше да реагирам така, ако не съществуваха проблемите с ушите. А за хремата си трябва непрекъснато промивки, инхалации и т.н. процедури и мерки, които няма как в ДГ.

# 370
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 553
Здравейте момичета.
Къде приема д-р Габровски с направление и как да се свържа с него?

# 371
  • София
  • Мнения: 47 991
а някой има ли впечатления от спрейовете на тайс с морска вода и ехинацея и евкалипт, ехинацея и алергол и салвия и алергол?

# 372
  • Мнения: 2 732
а някой има ли впечатления от спрейовете на тайс с морска вода и ехинацея и евкалипт, ехинацея и алергол и салвия и алергол?
Сега чувам за тях -нямам

# 373
  • Мнения: 19 248
а някой има ли впечатления от спрейовете на тайс с морска вода и ехинацея и евкалипт, ехинацея и алергол и салвия и алергол?

Гола вода  Mr. Green

# 374
  • София
  • Мнения: 47 991
ех, направо така им се бях навила д купя и да пръскам, уж поне да не лепи нови вируси и бактерии...ти ми разби мечтите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт