Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 6-та тема

  • 132 710
  • 936
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 18
Следя темата, защото дъщеря ми е с проблемни ушички. Някои доктори искат да махаме трета сливица, но засега се стараем да лекуваме проблема. Опитахме много неща, но борбата с хремата е най-трудна, особено като се посещава ясла. Освен медикаментите от днес имаме и отовент, но не мога да я накарам да надува балона . Тя е почти на 3 години, показваме видеото в сайта, опита веднъж и като не успя, се отказа. А то си е доста трудничко надуването, не е майтап работа. Утре ще пробвам да измисля някоя игра - моля, дайте идеи!

# 871
  • София
  • Мнения: 714
Рони преди 3 седмици получи отовента. Първия ден надува, надува, чак вечерта успя да го надуе, колкото портокал. А тя е силна. Опитай ти да ги надуеш, един вид да го раздвижиш.

# 872
  • София
  • Мнения: 44 248
Кукумявка под прикритие - а ти всъщност надуване като отовента ли имаш предвид на обикновенни балони? с нос?

geryger - дано изчезне и кашлицата скоро, все пак не казват ли от какво е самата тя?

# 873
  • София
  • Мнения: 714
Да Ви кажа за Св.Валентин в Т-маркет имаше балони във формата на сърце. Мънички едни такива. Идеални са за отовента, а и за уста, ако не разполагаш с отовент. Аз първоначално от тях бях взела. На тях си пише, че са за надуване с помпа.

Кашлицата спира, като правя Плумикорт, но сега съм го псряла, че така гъбяса от него...

# 874
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ангелче,мойта щерка не успя да го надуе отовента с нос и от тогава  май се отказва  да прави сериозни опити,давам и го с уста да надува но с накрайника,защото като като че ли е по-трудно.А другите балони-пак с уста.Въпроса е да намериш оптимални,хем да успява в някаква степен,хем да не е съвсем лесно...  #Crazy

# 875
  • Мнения: 18 018
Днес при Гала ще говорят за третата сливица, чух анонса сутринта. Който може да гледа и да сподели после  Peace

# 876
  • Мнения: 18
Аз го надувах отовента и може би тя затова загуби интерес и се обезкуражи. Сега се правим, че ние не можем да го надуем, белким тя най-после ни покаже как става  Simple Smile.

На Гала беше интересно предаването... но не може всичко да се изчерпа за толкова време. А докторът беше много скептичен към хомеопатията и алтернативния метод с рефлексотерапията  Rolling Eyes

# 877
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 395
Да, беше интересно и полезно, това което каза Д-р Райнов. Даде хубави разяснения за 3та сливица, на мен ми стана по-спокойно след толкова обстойно говорене по проблема! Браво на Гала и предаването й  bouquet

# 878
  • София
  • Мнения: 44 248
аз не го хванах, но ще го изгледам днес-утре Wink мерси за инфото.
да се похваля, с малки колебания на уредчето, но се е поотпушило ушето днес Wink за 2 дни ксизал и горчивка...не знам кое от двете е виновника, но едно от двете действа...или и двете Wink

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 20:10 от Angel_Dust

# 879
  • София
  • Мнения: 714
Честита Баба Марта!
Здрави, Весели, бели и червени дечица, като мартеничките!!!


Браво на ушето  Hug
Аз пък снощи правих на Ронка инхалации със сухи борови връхчета. И да Ви кажа след инхалацията се е изкашляла само три пъти.
Ох, дано  Praynig помогнат, че бях почнала да се притеснявам.

П.С. Ние сменихме балона на отовента и сега доста трудно го надува.

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 10:02 от geryger

# 880
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 395
Да, ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!

geryger - аз не знам за какви балони става дума Peace, но се радвам че при вас има подобрение Hug, както и при Angel_Dust - Hug. Успех! Дано скоро да се похвалите с още по-добри новини Praynig
Пък ние довечера сме на контролен точно при Д-р Райнов, дано да ни се е свила тази 3та сливица Praynig

# 881
  • София
  • Мнения: 44 248
Честита Баба Марта мили момичета   bouquet
Пожелавам все по-малко поводи да имаме да пишем в тази тема, да са ни живи и здрави дечицата!

RadoLin4eto_Mac! - успех довечера на прегледа, дано се е свила

geryger  - хубави новини са това, дано помогнат наистина...какви са тези връхчета? някакви спец. ли? как се прави инхалацията? т.е. къде се слагат?

# 882
  • София
  • Мнения: 2 437
 geryger , ако действат добре, да купиш и мед от борови връхчета...чувала съм, че е полезен, не помня за какво, но го продават. Комшийката прави и е много вкусен. Даже, сега, като дойде пролетта е момента за бране.

# 883
  • София
  • Мнения: 2 437
И аз гледах предаването на Гала...ми, нищо полезно не научих...освен, че човека с рефлексотерапията ми хареса повече. Имаше и една майка, на която детето с  третата сливица говореше ужасно просто, но тя не искала да го оперира.
Предаването си беше класическо- един закостенял доктор (такива под път и над път), който едно си знае, едно си бае и един, който пък е на другият полюс.  Даже не го изгледах до края.
Иначе идеята е хубава да се правят подобни предавания, но нещо изборът на гостите куцаше.

Мацки, според мен скоро ще заключат темата...или имаме разрешение да надвишаваме 50стр?

# 884
  • Мнения: 4 309
geryger , ако действат добре, да купиш и мед от борови връхчета...чувала съм, че е полезен, не помня за какво, но го продават. Комшийката прави и е много вкусен. Даже, сега, като дойде пролетта е момента за бране.
Забранено е вече да се берат връхчета, защото се деформира короната на дървото. Аз правих миналата година мед от млади, зелени шишарки по рецепта от интернет и го изядохме с голямо удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт