Отговори
# 15
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Здравейте,мамчета и бебчета.Чета ви постоянно,но не винаги ми се пише.
     Някоя от вас дава ли сокче на бебчето си?Моята лекарка ми каза да давам още след 1 консултация.Но аз не и давам още.Пламето без сокове има ужасни колики.
    

# 16
  • Мнения: 2 590
Силно стиснати палци и молби и от нас Ванко скоро да е в къщи с мама, напълно здрав и да няма повече притеснения Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Лори, на вас браво за добрите резултати.

Мим, този път мен ме уцели с компанията.  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 727
Оп

тук сме,след тежка ревлива нощ
първата ни от рождението му Tired./.....гадост мислех,че сега ще аспи ноооо не кокори се и скърца нещо си newsm78...дано да е прецедент и не се повтори

Амидалка мила Praynig Praynig Praynig Praynig
и ние сме така със секса и спането + две деца....превес има съня Joy

# 18
  • Мнения: 115
За Ванко Praynig,  Мими, браво на Бобчето Hug, страхотни резултати, нека винаги е здрав!!! И всички бебчета по света!

# 19
  • Мнения: 67
Стиснати палчета за Ванката и Амидалкар дано вече да е за последно

Аз изобщо не се и сетих за пропускане на банята и си се изкъпахме както обикновено.Иначе имаше 37.3 и дадох Панадолр сутринта нямашер после сигурно пак ще сложа един термометър.
Jarebi4ka разминали сме се с около час Simple Smile , но като дойде дългоочакваноооото топло ще се видим
За захранването - педи каза ако искаме да почнем с морков и ябълка заедно на сок, но още не съм давала засега. Другия месец евентуално каза, че може зеленчуково пюре, но ще видим

Честити 2-ри месечинки на КРИСТИЯН,ВЛАДИСЛАВ,ГАБРИЕЛ и ГЕОРГИ

# 20
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
да разведря и в тази тема  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 5
записче от мен

# 22
  • Мнения: 181
Минавам набързо да благодаря за темичката и заглавието-по този повод да изпратя още няколко стиснати палчета и от нас Praynig Praynig Praynigцяла нощ не сме спали,а сега кърти когато трябва да яде-нямам думи Sickнашето око сълзи и събира гурлички има ли още някой като нас ,ще се обадя на педито ,за да знам да ходя ли или за промивам с нещо newsm78

# 23
  • Мнения: 17
Запис Crazy

Най-сетне и аз да се разпиша, ама подкукоросана от Тодорка - "А вие направихте ли го"- започнах една мащабна акция с разчистване по шкафове, че не ми остана време да пиша.

За съжаление имаме пак една добра и една лоша новина.

Миленка, много се моля за тебе да ти свършат вече тези изпитания да се приберете в къщи с малкото човече, здрави и щастливи! Изпращам ви цялата си положителна енергия и много се надявам още днес да се похвалиш с хубави новини! Цунки гунки за Ванката и силна прегръдка за тебе! Praynig Praynig Praynig

Лори, това, че Боби е "клинично здрав" е най-хубавото нещо!!! Пожелавам ти много радост, много хубави моменти с двамата ти мъже и силно вярвам, че занапред все хубави новини ще чуваме! Целувки!!! Поздрави и на кокера! Heart Eyes

Лолитка,   bouquet

Ние вчера не ходихме на консултация, че татито ни беше зает, а пък аз сама не исках да ходя. Надявам се утре вече да няма пречки, въпреки че ми е леко напрегнато с тия две ваксини като знам предния път колко плака миличката ми буболина.

И да се пооплача - в понеделник бях на концерт на Мариза и бях приготвила изцедена кърма за храненето в 8 часа. Елиза изобщо не искала да опита, бутала шишето и след дълъг рев заспала гладна. Като се прибрах мислех да я поразбудя да хапне, ама така сладко спеше и изобщо не искаше да реагира на моите побутвания, че я оставих да спи. Стана чак в 1,30 обезумяла от глад,. Но после през деня се хранеше нормално и спокойно. Все пак се бяха притеснила доста за нея...

А за очичките - малко по-светли изглеждат, та се надявам да е наследила или зелените очи на баба ми, или моите пъстри очи...

Спирам за сега, че вече се събуди малката ми сладуранка...

Само аз ли съм без бебешки аватар? Многоса сладки бебоците ни, само за цункане и гушкане Hug Heart Eyes



# 24
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
 Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте момичета Simple Smile
Да се отчета и аз - минахме на консултация - не ни сложиха ваксини, че нямаше а така ми се искаше поне едната да мине, че да не са наведнъж двете #2gunfire малката е наддала 700 гр. и е пораснала 4 см. за един месец  Simple Smile
За захранването нашето педи каза, че е рано и се преценявало след третия месец според бебето  newsm78, не че се натискам да я захранвам  Whistling
За очичките - за сега са светли и се надявам да останат такива, аз съм с кафеви, но  татко ни е синеок  Naughty като гледам и косата ще ни просветлее роди се с доста тъмна, а сега отдолу излиза руса, но не капе  newsm78
Бенджи  мисля че ти даваше от турския Девит Д3? По колко капки даваш? Че май са различни единиците.....нашето педи каза да даваме от него по 4 капки.,но ме е страх да не се предозираме.

# 26
  • Мнения: 194
 За малкият Иванчо Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
 и за Милата му майчица Hug
Дано да не е нищо сериозно и бързичко да се прибират отново у дома Praynig

Съжалявам, че ще помрънкам, но не иска да яде това дете АМ и аз съм Cry, сутринта в 8.30 изяде едва 60 мл, а в 11 с триста зора пробутах 50 мл. и дори не пита за ядене ooooh! Cry

За ваксините, какво да ви кажа на нас личната не иска да й ги слага че сме на АБ( а ще го пие дъглооо време още, а и това си е нож с две остриета и съвсем ще изперкам Cry), а тези от София казват че може да й се слагат, а пък мен мее страх и незнам какво ще става Confused
Съжалявам,че винаги ви занимавам с моите проблеми и постовете ми са негативни, за това й гледам да не се включвам често Confused..
Много мъчно ми стана за Амидалка, представям си какво й е на милата в момента!
Амидалка,кураж миличка    bouquet Praynig

# 27
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Лори чудесни новини, много се радвам за вас Hug целувки от на с Мони бонбони  Crazy
Миленка стиснати палчета от нас, дано да не е нещо сериозно  Hug
Честити месечинки на перазнуващите момченца. Сутринта не успях да публикувам и сега се връщаме от разходка. Но като се нахраним може пак да излезем  Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 16 нови отговора.

# 28
  • Somewhere over the rainbow
  • Мнения: 0
Здравейте мами ,
пак кофти новина , но  дано не е нещо сериозно и д са напразни притесненията  Praynig

Отиваме  да се гласим за излизане ,  че голям рев днес.

# 29
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
А  забравих да се похваля, че снощи след като яде в 21 се събуди в 2 без 15 и мрънка малко, взех го да го храня, но се успокои в мен, дадох малко чайче и биба и заспа  Party И папкахме чак в 5ч. Едва ли ще спи вече цяла нощ, но ни е за първи път и това е нещо  Peace
При вас духа ли вятър, тук има малко, но то в количката не усеща нищо и е завит добре. Нали сме след операция и се притеснявам, но няма все в къщи да го държа Hug
Има един филм не знам дали сте го гледали "Bubble boy", е ако зависи от мъжа ми и Мони ще е така ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт