Бродирана красота - Гоблени 83

  • 122 367
  • 723
  •   1
Отговори
# 390
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 148
Моето мнение е, че когато става дума за подарък, не би трябвало да шием лице на бебе, защото на човека на който подарявате, бебето няма да е изглежда така. Мен лично това не би ме зарадвало


Обувчиците са супер.

# 391
  • София
  • Мнения: 621
Моето мнение е, че когато става дума за подарък, не би трябвало да шием лице на бебе, защото на човека на който подарявате, бебето няма да е изглежда така. Мен лично това не би ме зарадвало
Обувчиците са супер.
   Peace подкрепям с две ръце .... то съм и против биберона, дето му скрива половината лице, ама това са си разни мои мании ...... има много сладурски мечета, крачета, ръчички

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 1 005
бадем какви други бебешки имаш. Може да харесам нещо Simple Smile)

# 393
  • София
  • Мнения: 621
тъкмо се бях засилила да покажа, но нещо ми се скапва нета, ще ги кача при първа възможност  Peace

# 394
  • Мнения: 482
И аз не бих подарила бебешко лице за новородено. На Риолис има едни сладки меченца:

 

А тези май са Vervaco:



Ръкописните буквички на кирилица са много сполучливи  Hug И аз ги ползвах.

# 395
  • София
  • Мнения: 621

някои и в мое изпълнение  bowuu

# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 1 005
Амаааааааааа те всичкиииииииии са готини сладурчета. Ако имаш схеми и ключове на по редове както са
1 ред - първа (крачетата), трета (ръчички)
2 ред - първа (крачета в ръчичка), четвърта (бебе гушнало мече)
3 ред - втора (мече с балон), трета (проснато мече), четвърта вече я имам.

Като се замисла приятелките ми една по една ги чака да раждат. Дано има бебета да ги шия всички. Много са сладурски

# 397
  • София
  • Мнения: 621












Дано имаш поводи да ги ушиеш всичките  Grinning

# 398
  • Мнения: 436
Здравейте,
аз шия Vervaco 75.197 за приятелка, която чака бебе.

# 399
  • Мнения: 20 776
Моля за схема на тези:


Благодаря предварително!

# 400
  • София
  • Мнения: 621

нямам номерата на конците, но пък можеш да използваш ключа на мечето с балона или обувките или някоя твоя комбинация Grinning

# 401
  • Мнения: 4
Добро утро на всички.поздравявам ви за прекрасните творения  bouquet

# 402
  • Мнения: 20 776
бадем,

Благодаря, ще оправя ключа.

# 403
  • Пловдив
  • Мнения: 13
Много отдавна не съм писала, но продължавам да... шия  Wink
Ето последното ми творение  Blush



    Прекрасно е това на Дименсионс!Оригинал ли е или си  го комплектова ?Може ли да помоля зя схемата ?Емайла ми е kincho_11@abv.bg.
Благодаря, момичета.
Гобленът ми е оригинал на Дим, но го имам и сканиран (файлът ми беше пратен от една дружка преди да се сдобия с моя, не съм го ползвала, но се надявам да ти свърши работа)

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 1 005
бадем реших да шия бебето с гушналото ме4е. Видях че и ти си го шила да те питам полукръстчето всъщност е гобленовия бод нали?

Общи условия

Активация на акаунт