София-Горна баня

  • 20 273
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 433
samorasliche , добре дошла   bouquet. Голямата ти дъщеря е точно на годините на моя син. Ще се развам да се запознаем. Лицея е на около 10мин пеша от нас. Има една градинка там, често водим кучето на разходка.

darina_g, времето се пооправи вече. Пиши на лични да се разберем нещо Wink

А на останалите момичета, пишете и вие. Ще се радваме на компания   bouquet

# 91
  • Мнения: 518
Ще се запознаем - след около месец трябва да сме си пренесли панаира вече в новия квартал Hug

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 243
Официално се намествам в темата Simple SmileСлед месец ще живеем вече в този квартал,близо до Италианския лицей.Имам 2 дъщери - една на 3,5год и една на 6,5год Simple Smile

Значи сме почти съседки!   bouquet Моят юнак е на 2г., ще се уговорим нещо да се порадва на каките - ходят ли на детска градина? Тъкмо и аз имам два тежки проекта да завърша и след около 2-3седмици съм на разположение за разходки и игри  Hug

# 93
  • Мнения: 518
Официално се намествам в темата Simple SmileСлед месец ще живеем вече в този квартал,близо до Италианския лицей.Имам 2 дъщери - една на 3,5год и една на 6,5год Simple Smile

Значи сме почти съседки!   bouquet Моят юнак е на 2г., ще се уговорим нещо да се порадва на каките - ходят ли на детска градина? Тъкмо и аз имам два тежки проекта да завърша и след около 2-3седмици съм на разположение за разходки и игри  Hug
Няма проблем - всяка компания е добре дошла Hug

# 94
  • Мнения: 518
Ами аз да взема да попиша малко в продължение..Как да намеря личен лекар и педиатър в района - не мога да намеря никаква актуална информация за Горна Баня..Майка ми е възрастна и трябва да е личен лекар в квартала,че често-често и се налагат изследвания или рецепти или нещо друго...Педиатър може и в по широк диапазон - Княжево,Павлово,Овча Купел newsm78

# 95
  • Мнения: 4 270
Ами аз да взема да попиша малко в продължение..Как да намеря личен лекар и педиатър в района - не мога да намеря никаква актуална информация за Горна Баня..Майка ми е възрастна и трябва да е личен лекар в квартала,че често-често и се налагат изследвания или рецепти или нещо друго...Педиатър може и в по широк диапазон - Княжево,Павлово,Овча Купел newsm78
Може да попиташ дали в хотела на първия етаж все още има отдадени под наем помещения, в които се помещаваха лекари. Другият вариант е да поговориш с фармацевтите в двете аптеки в центъра, предполагам че те също биха ти помогнали, тъй като със сигурност имат информация.

# 96
  • Мнения: 518
За огромно мое изумление в кв.Горна Баня няма МЦ,ОПЛ и педиатър Shocked Единствените опции са съседни квартали....Най -  близко е 21-во ДКЦ на ул.Монтевидео newsm78

Последна редакция: вт, 24 юни 2014, 08:33 от samorasliche

# 97
  • София
  • Мнения: 433
Ние използваме 3та градска. Има мнго кадърни лекари, а и много бързо се стига през Суходол и циганската махала. Освен, ако не те хване бариерата  hahaha

# 98
  • Мнения: 4 270
За огромно мое изумление в кв.Горна Баня няма МЦ,ОПЛ и педиатър Shocked Единствените опции са съседни квартали....Най -  близко е 21-во ДКЦ на ул.Монтевидео newsm78
Болница Доверие като че ли е по-близо Wink

# 99
  • Europe
  • Мнения: 548
И аз се интересувам горнобанци къде ходят, на личен лекар? Има ли в тази тема все още живущи в този квартал?
Къде е най-близкия медицински център до Г.Баня?

# 100
  • Мнения: 10
Живея в квартала, но не зная за МЦ, не съм се и интересувала, защото съм доволна от педиатърката която посещавам от 6год и не бих я сменила. Но е чак в борово

# 101
  • Europe
  • Мнения: 548
poli1 ами и това е някакъв вариант, като не откривам свестен лекар в тези квартали. Може да ми дадеш координати. Тя е педиатър и ЛЛ, така ли?

# 102
  • Мнения: 10
Да, педиатър е и ЛЛ и хомеопат. Но децата (особено ако са по-малки) винаги са с предимство при нея. Работи тук: http://www.kalimatmc.com/
д-р Татяна Настева, работи понеделник,сряда и петък от 9 до 13 или 14ч и вторник и четвъртък от 14-19ч
Ако ви интересува нещо друго с удоволствие ще отговоря Simple Smile

# 103
  • Europe
  • Мнения: 548
Супер, на съседната улица е моя зъболекар, който е невероятен и мога да го препоръчам с 2 ръце особено за тежки операции, така че явно това място ще ми е на късмет. Много ти благодаря!

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 243
Супер, на съседната улица е моя зъболекар, който е невероятен и мога да го препоръчам с 2 ръце особено за тежки операции, така че явно това място ще ми е на късмет. Много ти благодаря!

кой е вашият зъболекар? търся добър, щом го хвалите, споделете моля, за да се възползваме   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт