Бременост??? Може би.

  • 7 742
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 21
Хубаво е, че се самонаблюдаваш и дано това да са признаци на бременност. И аз искам да забременея. Започнахме опити от миналия месец. Тогава вярвах, че съм забременяла, направо си "усетих" всички симптоми, но теста за бременност се оказа отрицателен и на 28-мия ден ми дойде ПМС-то. Тоя месец съм решила да не се самонавивам излишно. На 02.07 ми дойде. Според калкулаторите овулацията ми е на 15-ти. И аз усещам това пробождане в областта на яйчниците, особено вляво. Боли ме и кръста, но го отдавам на климатика в офиса. Болки в гърдите нямам.

Упс... забравих да споделя, че съм на 32 години и вече си имам едно момченце на 7 г. Силно искам второ дете Simple Smile .

Интересното е, че първата ми бременност не беше планирана. Забременях на 4-тия ден след като ми бе свършил цикъла (бях чела, че 5 дена след цикъл е невъзможно да се забременее - ама е възможно Simple Smile ). Разбрах, че съм бременна едва в третия месец. Когато не чакаш нещата - те стават тооолкова бързо, а сега... до края на другата седмица тайничко ще се надявам да съм бременна Simple Smile .

Последна редакция: ср, 20 юли 2011, 14:06 от Злати7

# 106
  • Мнения: 7 995

Интересното е, че първата ми бременност не беше планирана. Забременях на 4-тия ден след като ми бе свършил цикъла (бях чела, че 5 дена след цикъл е невъзможно да се забременее - ама е възможно Simple Smile ). Разбрах, че съм бременна едва в третия месец. Когато не чакаш нещата - те стават тооолкова бързо, а сега... до края на другата седмица тайничко ще се надявам да съм бременна Simple Smile .

Злати7, имаш много да четеш още... Simple Smile

# 107
  • Мнения: 21
Факт.

Вече нямам никакви болки или каквито и да е странни усещания ниско в корема/яйчниците. Единствено зърната на гърдите ми ме болят леко. Усещам ги напрегнати от вчера и сега е така. Но сигурно и затова си има обяснение. Едва ли бих могла да имам симптоми на бременност толкова рано. Втелявам се. Ще изчакам до края на месеца  Wink.

# 108
  • Мнения: 21
Постоянно имам движение и пробождания в областта на яйчниците. Някой знае ли нещо по въпроса и дали това е нормално?

В събота срещу неделя правихме секс и от тогава ми започнаха едни пробождания като от игла ниско долу в корема. И така вече 2 дена. Не минават. И кръста много ме боли. Определено е доста неприятно.

П.П. И корема ми е един такъв подут... иначе четох, че това са нормални неща за ранна бременост. Аз все още не знам.

# 109
  • Мнения: 55
здравейте пиша за първи път но вече се чудя какво става  с мен вече 2 месец правим бебе и цикълът ми този месец дойде точно на датата но беше много краткотраен и розов на цвят а и нямах болки в корема както обикновено меря и бт и преди и след цикълът се задържа 37 и 2 може ли да съм бременна.цикълът ми дойде на 21.07

# 110
  • Мнения: 21
Колко краткотраен? Защо не си направиш тест за бременност? Това ще махне много от въпросителните ти.

П.П. Моят корем вече не е подут. Днес имах едни тъпи болки, даже в един момент си помислих, че ще ми дойде, но и те отминаха. Определено напрежението е голямо (защото многооо искам) и докато съм на работа само чета ли чета из сайта и форума Wink .
 

# 111
  • Мнения: 1
Zdraveite az sum malko novicka i predvaritelno se izvinqvam ako sum oburkala neshto.
Ta problema mi e sledniqt trqbvashe da mi doide na 20 zakusnqva mi 7 dni pravih mn.testove vse  EFN EFN i vchera hodih pri doki i toj mi kaza 4e moje i da ima moje i da nqma bebe da chakam ako mi dojde nqma ako ne ima poneje ne se vidq nishto pri nego a dnes obache imam strashni pms i mai mi idva ama edno rozovo s bqlo techenie slojih prevruzka i sega mai ne mi e teklo shte se poburkam daite suvet molqvi propusnah da kaja che imam mnogo simptomi na bremennost

# 112
  • Мнения: 7 995
Пиши на кирилица!

# 113
  • Мнения: 21
Надиса, няма какво друго да правиш освен да изчакаш ден-два и да видиш какво ще се случи.

# 114
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен момичета
май месец претърпях операция с която ми премахнаха дясната тръба понеже бебчето се развиваше там а не на правилното място и макар и доста тежко оспяхме да го преживеем а вече бях в третия месец,бях на генеколог и всичко ми е ок,но цякала ми дойде на 03.07.и чесно казано бях тотално изключила кога ми е оволацията дори не я наблюдавах а сега днес 28.07 от четири дни сам със странно бяло леко течение ,имам доста апетит,болки но не постоянни ниско долу и проблем с ходенето до тоалетна а да не говорим че ако не закуся ми става супер лошо особенно след кафето малко ми се гади и премалява.Имам още време да си чакам до МЦ дали ще дойде или не но силно се надявам да се получи този път нормално ......

# 115
  • Мнения: 22
Стискам ти палци amber2011 всичко да е наред и бързо и успешно забременяване  Hug

# 116
  • Мнения: 14
sisi_78910 ,blagodaria ti mnogo  Hug Hug Hug i az se nadiavam
 newsm17

Общи условия

Активация на акаунт