АВГУСТ-инчета 2006-тема 6

  • 58 548
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 760
ехо
ето ме и мен, още две в едно   Joy

Откакто съм в майчинство съм се юрнала по задачи и се моря повече отколкото на работа, но мисля, че от тази седмица нещата влизат в релси и ще я карам по-спокойно, пък току виж и родя  Laughing

Днес изпратихме детето Миташки на първия му лагер - 5 дни в Сандански....беше много ентусиазиран, пък да видим...добър признак беше, че половината деца от неговата група ( заминаха 15) се разреваха, а той ни махаше усмихнат.

За предучилищна - ще я кара в детската....освен, че нямам възможност да го вземам по-рано, предучилищните в училищата имат същите ваканции като учениците, за разлика от детските, което е също проблем с това кой да го гледа....аз би трябвало да съм вече на работа. Пък и ще вземем и някаква точка за детска градина ...ама това ми е рано да го мисля.
Все пак и не искам да правя престоя му в училище 13 години...има достатъчно време да е ученик...

Марулка - дано да оздравеете бързичко  Praynig

СТана доста дълго...я дайте инфо за вчерашната среща, че аз не успях да дойда - имена, снимки, такива ми ти работи  Laughing

# 646
  • Мнения: 574
Пухче, то верно не останало време Grinning
И аз се оглеждам и ослушвам за срещата, ама никой не ще да каже. Деница беше много уморена след плуването и спеше по това време, та аз отпаднах Confused

# 647
  • Мнения: 554
Привет!   bouquet
Срещата беше страхотна. Незнам колко майки и деца се събрахме защото не мога да смятам без калкулатор.  Mr. Green Фотограф беше Блу, защото снима добре пък и й отива, въпреки че хранеше бебе Бобо.  Hug
Найа попита къде е другото бебе на Блу  Joy и Дани се наложи да обяснява, че Блу има само едно бебе.  Joy  Видяхме за малко близнаците Макс и Сам. В момента, в който Нана каза, че само Толга не е плакал, същият се появи с едни големи сълзи в очите и ревна, че Гого вече не му е приятел. А Ани веднага започна с преговорите и след минутка отново бяха във вихъра си. Филип близна малко бира и остана предоволен. Ани констатира, че само майките с повече деца пият (бира), докато не дойде Ралка Балка да ни отсрами.  Марти на Милена ми разказа за един сладкиш, който е видяла, но не е яла на морето в Турция. Само с Цвети и Велмар не можах да побъбря, че ми бяха далечко.  Heart Eyes
Иначе следващото място за среща е механа ”Мираж’’, но незнам кога. Закритият им детски кът е все още в процес на изграждане, а незнам докога ще се радваме на хубаво време.
Много дълго се разписах, а ако знаете колко време писах...  Shocked
Изчерпах се вече, допълвайте. Хайде лека и мека!   bouquet

# 648
  • Мнения: 4 970
Какво да допълвам. Срещата наистина беше страхотна. Трябва по-честичко да се организираме. Аз си изкарах много приятно.Наистина не можахме да се видим и побъбрим подобаващо с всички.За пиенето- някои трябваше да шофират , затова се въздържаха, а не защото  са толкоз хрисими WinkДецата много са пораснали, но хубавото е че успях да ги позная май всички... Laughing НА една вълна са  и  със сходен репертоар( което донякъде ме успокоява Joy).Забелязах че все момичетата правеха повечето щуротии...Ще чакаме снимки от Блу.И аз имам някакви в апарата, но фотографа в Дария и не знам доколко  ще свършат работа

# 649
  • София
  • Мнения: 255
Побутвам малко темата.....

Остават ми още 3 седмици до болничния и ми е някак носталгично. Не ми се отделя от работата.

Подадох документи за магистратура, стискайте палци да ме одобрят, защото ще ми е втора  Crazy

# 650
  • София
  • Мнения: 4 035
Побутвам малко темата.....

Остават ми още 3 седмици до болничния и ми е някак носталгично. Не ми се отделя от работата.

Подадох документи за магистратура, стискайте палци да ме одобрят, защото ще ми е втора  Crazy
А аз от днес съм болнични Mr. Green И хич не ми е носталгично, но пък аз и ще подължа да работа де Peace

# 651
  • Мнения: 439
Радвам се, че срещичката е минала прекрасно,
жалко, че не влизам да чета и не разбрах, ч е ще има купон, но да се надявам другият път

Бременелки, малко остана. Ще ви върви по дъжд.

Павел сутринта искал да излиза по пижама и с ботушите, готов, строен до вратата.
Дани пък обратното, ако може да ходи по къси гащи и с джапанки.
В събота гледахме и племенничките и ги оставихме да дивеят, правиха си палачинки от пластелин , мокреха ги с вода и ги лепяха по тавана и стената. А ние с Митко гледахме филма Баща мечта и им се кефихме на дивотийте. В банята имаше едан педя пяна по плочките и смях, смях.

# 652
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
 Привет! Да ви посъбудя Hug
 Вчера и днес Любо вдига Пепи за училище и аз се родих.Иначе съм половин човек с това ставане в 6ч. Не знам как и със С.ще минем по същия път след време.  Тя е доста по-бавна и се тутка сутрин ,изпипва всяко нещо,дето върши./абе,същински Циндил-Пиндил от приказката/

 Вчера ми звъннаха от ДГ ,че я боли ухо. Оказа се с гнойна ангина. Вкъщи заспа и спи вече н-брой часа почти непробудно.
 Да се оправя,че готвят тържество за есента в ДГ.
 Отделно имат отново народни танци, миналата година ги махнаха и много се ядосвах. А тя умира за тях.
 И другото хубаво-смениха най-сетне  гадния препарат с който миеха, а нещастното дете вонеше-коса,дрехи,кожа...
 С други думи, добре си е в ДГ. Ще си кара и предучилищната там.

 И вкъщи имахме големи сътресения,но оцеляхме. /това по повод на срещата,която пропуснахме. Чакам ЦЪК ама нямааа Laughing Добре,че е Дриймс,да си ви представя/


 Елвинг, тръгна ли Алекс на ДГ? Ти на работа ли си вече?

 Най-добри пожелания  на всички бременни  и успешен ден!
 

 
   

# 653
  • София
  • Мнения: 12 569
Личи си, че си се наспала, виж колко си пописала  Grinning

У нас - обичайната картина - Митко по трасетата, аз се чудя как да си купя хеликоптер.
Кало е добре, ходи си на градина, на плуване.
Сега съм в процес на постепенно пазаруване за него, защото се оказа, че абсолютно нищо не му става от пролетта. Нищичко.

Последна редакция: чт, 13 окт 2011, 09:11 от nana77

# 654
  • Мнения: 1 620
Добро утро от мен.
Тази седмица я карам доста мързеливо в това кофти време. Активна почивка в къщи.
Аз съм още в отпуска, но тази седмица без дете в къщи. Пратих го на градина. Започнаха допълнителните занимания. Тони избра футбол и народни танци.
Каним се да идем на хижа събота и неделя, и много се надявам времето да не е прекалено гадно и да ни затвори вътре 2 дни.

blanc, и Тони е много труден за събуждане и приготвяне сутрин. За това се радвам, че не ми се налага всяка сутрин аз да го приготвям за градина преди работа.
Нана, и при нас е почти същия проблем. Понакупих някой и друг панталон, но якетата са малки, ботушите и обувките също.

Бременлийките да стискат още малко и чакаме хубавите новини. Hug

# 655
  • у дома
  • Мнения: 1 581

И вкъщи имахме големи сътресения,но оцеляхме. /това по повод на срещата,която пропуснахме. Чакам ЦЪК ама нямааа Laughing Добре,че е Дриймс,да си ви представя/

ЦЪК тази и следващите  Mr. Green

# 656
  • София
  • Мнения: 2 265
Страхотни снимки. Много весело изкарахте.

А ние сме болни. Започна на 2.10 с температура за 2 дена мина, уж на 4 ден почти оздравяхме, после започнахме да имаме задна хрема, оттам почнахме да казляме. И 4-5 дена на денонощие, включително и 1 път през ноща правиме промивки, пиеме сироп за казлицата докато не отхрачи - няма спасение. Педито казва едно и също.

МНиналата година за първи път отидохме на градината във 2 група. И като започна оттам да боледува. Наскоро пресметнах, че общо бяхме 27 работни дни за цялата година, като февруари писах молба за отсъствието и през май в групата правили ремонт и са ме извикали да го взема, че не спираше да кашля на алергична основа.

Мислех, че тази година ще е по-добре. И така, тръгнахме на 16.09. На 20.09 се събуди с огромни пъпки - хранителна алергия - яде лъжичката от супата със спанак... После издържа цццяяялата седмица от 26 до 30 и сега ... не знам вече какво да правя.... newsm78

# 657
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
 Еха,мерси,сега ще гледам снимки Party

 Лус,стискай зъби още малко.  Догодина-предучилищна в някое училище.
 Не знам в кой квартал си. Миналата седмица по ред причини проучвах ДГ. Оказа се,че особено в Центъра има свободни места за 2006 набор . Има и в други квартали. Дали да не смениш градината?
 Има и полудневни групи вече.  Четох за прием на 5-годишни и в едно училище...
 
 

# 658
  • София
  • Мнения: 5 795
Привет!
Блан,  Hug Тръгнах на работа, да.  Simple Smile Не че се чувстам много полезна, с не голямата си заплата, но пак е по-добре от вкъщи.  Rolling Eyes
Болничките да се оправят!  Praynig
Най-накрая и Ивайло октри сезона за ДГ, първия ден рева като в първа група  Shocked , много му се спяло, не искал да ходи, искал да стои вкъщи да пази Алекс  Laughing А той пък още не е тръгнал, че все някой наоколо е сополив и кихащ и не може да се оправи  ooooh! А и да си призная някак не бъразм да почваме  Embarassed , мъчно ми е и го гушкам така, все едно ще направя престъпление като го дам след някой и друг ден. Гузно ми е. Знам, че съм куку.  Crazy Хем мислех, че като ми е втори път ще съм по-трезво разсъждаваща...  ooooh! За сега успяват да се комбинират бабите и таткото, да го гледат, а и аз съм до 14.30ч - един от немногото плюсове на работата ми.
Пухче, още ли си две в едно?  Simple Smile
Леко раждане на всички, то май наближават термините!  Hug Praynig Peace

# 659
  • София
  • Мнения: 2 265
Еха,мерси,сега ще гледам снимки Party

 Лус,стискай зъби още малко.  Догодина-предучилищна в някое училище.
 Не знам в кой квартал си. Миналата седмица по ред причини проучвах ДГ. Оказа се,че особено в Центъра има свободни места за 2006 набор . Има и в други квартали. Дали да не смениш градината?
 Има и полудневни групи вече.  Четох за прием на 5-годишни и в едно училище...
 
 

В Младост-3 съм...

Общи условия

Активация на акаунт