SUPERNATURAL – Bobby Singer: The closest thing Sam and Dean have to a father

  • 32 071
  • 735
  •   1
Отговори
# 300
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Бела, мила, честит рожден ден!
Пожелавам ти от здраве и радост да не се отървеш и нека в живота ти се случват сто пъти по-хубави неща от тези във фоайето на третия етаж!
  Wink

# 301
  • Мнения: 116
Благодаря на всички за пожеланията!!!

Момичета, радвам се, че ви имам в живота си!!!!!
Макар и вирутално!!!!

хайде още почерпки






# 302
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 376
Белс, желая ти цялото щастие на земята! Метни това в куфара, трябва да улесним предсказанието на Чък  Grinning По-късно ще ти купя нещо и за втората среща  Wink Целувки и приятно прекарване  Hug

# 303
  • Мнения: 292
 Hug Hug Hug Честит Рожден Ден скъпа Бела  Hug Hug Hug  
Нека всички твои желания бъдат мои пожелания и до едно да се сбъднат (а в случай, че някое се запъне, Ще се обърнем към наш Чък  Heart Eyes ). Дано някой ден се сбъдне и разказа подарък (който м/у другото е НЕ- ВЕ -РО- Я- ТЕН  Heart Eyes)

                                       цък    НАЗДРАВЕ

п.п. аз докато изпиша света и 2 нови публикации  Joy

Последна редакция: пт, 22 апр 2011, 20:10 от bichito

# 304
  • Мнения: 6 390
Започнала съм нещо, но като го довърша, бройте ме на линия за среднощното гледане на Yee-haw! епизода Party Party Party .

# 305
  • Мнения: 292
Иииииии вярно ... днес е епизодаааааа.
Аз нали като съм се забила два дена в кухнята и само отскачам от време на време да ви видя  Hug направо изключих.
Мисля да се присъединя към вас ....
Айде до после   bouquet

# 306
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Импалка радвам се че си успяла да се върнеш рано отсъствието ти беше осезаемо Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Белс честит Рожден Ден и тук Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,туй кат гледам наблягаш повече на тренера,а пък си от отбора на ненаситниците ти поднасям ето този подарък ,аз няма да мога да гледам може би чак неделя вечерта,понеже се мъча да ви пиша от тела,та инак ша ва изтърва ако не влизам и другите 2 дни,където се очертава обхвата да е в излишък Crazy

Стич много поздрави на моренцето надявам,се скоро да се видим с него агейн за тая година Mr. Green февруари беше много стедено  Mr. Green,па и Деска ме котка от доста време Whistling Whistling Whistling

# 307
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 376
Бройте ме и мен за среднощните каубои. Само да дремна няколко часа и идвам. В три, нали?

# 308
  • Мнения: 630
И аз съм на линия, в 3 и нещо обаче. Доскоро, сладурани...

# 309
  • Мнения: 3
Ииии дай Боже всекиму такива изненади като в "подаръка"  на Бела от Рози  Hug   Ако ви кажа как ми увисна челюстта от напрежение д а  разбера как е протекла конвенцията  Joy  Даааа,  била е много конструктивна, да не кажа продуктивна  Simple Smile

  Белс, честит рожден ден!
Много целувки по случай чудесната възраст, която захващаш! Много чудесни неща те чакат занапред Peace 

Аз тия дни с нищо не мога да насмогна, дано поне серията изгледам до вечерта

# 310
  • Мнения: 6 390
За 6.18 – ОЩЕ ooooh! ?!
Supernatural: Castiel Bends Time and Truth

Критика към епизода, която oбаче не смятам да развали ни най-малко впечатлението ми от него Crossing Arms (източник):
“[...] If I have any complaint about "Frontierland," is that it seems to continue the notion of "let's put Sam and Dean in a wacky situation to make our fandom go nuts" rather than something deep like the story that went back to the early 1970's had done. There is a story reason for the change, but it seemed more like an excuse to do a Western cosplay. Regardless, this is a fun episode and a great second half to an already good Friday night of television. [...]”


За финала в два епизода (източник):
DISH ON SUPERNATURAL‘S 2-HOUR FINALE
It’s Supernatural Friday, fans! And while I teased tonight’s episode in Tuesday’s column, today I come to you with news from the show’s two-hour finale, a double-dose episode that comes in two distinct parts.
“We heard pretty early that we should be prepared for them to air on the same night,” executive producer Sera Gamble says. “We had so many threads to tie up this season, we didn’t end up telling one story that stretches over two episodes. Instead, they work as companion pieces and separate episodes.” And while Gamble says both episodes are brother-centric and “very much about Sam and Dean coming together,” the first part deals primarily with Dean’s storyline this season, which found him struggling with his identity.
“He started this season completely out of the hunting life, and he has a lot of fears about the worst version of himself in that situation — who he could turn into and the bad he could do to other people,” she teases. “There’s a reason he has so few people in his life, and it’s because he has a lot of fears about what he could bring into their lives – what he could do to them. He has to face that in this episode.” Of course, on this show facing your fears tends to mean one thing. “We look at those issues through a Supernatural lens, which is fun because then they get really bloody,” she says with a laugh.


Aнализ на Сезон 6 и въпросите, на които трябва/бихме искали да п … говори до края му

# 311
  • Мнения: 292
Да видим дали има будниииии ... примам, примам ...

Импалка   love001 за инфото  Hug

# 312
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 376
Би, тука съм. Само да си отворя и другото око

# 313
  • Мнения: 292
Би, тука съм. Само да си отворя и другото око


Хайде да ти помогна  Twisted Evil и кафе Ще ти предложа ...

# 314
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 376
Пия го на екс  Wink
На Импалка работата изглежда добре свършена. Дали не е подхванала нова  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт