SUPERNATURAL – Bobby Singer: The closest thing Sam and Dean have to a father

  • 32 091
  • 735
  •   1
Отговори
# 330
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383

Аз пък малко му завидях. Добре де, много  Laughing

Белс е показала доволно количество гифчета, значи мога да плясна някой друг коментар  Grinning
КОЙТО НЕ Е ГЛЕДАЛ ДА НЕ ЧЕТЕ!!!

Боби е железен! "Кас, ще бягаме или ще се бием?" Аа, и освен, че дава да го целуват, дава и да го пипат.  Mr. Green

Тексаския рейнджър беше прекрасен дори в бродирана бяла ризка. Малко са мъжете, които не биха изглеждали нелепо. А как само поздравяваше, като докосваше шапката си  Heart Eyes Горкия Дийн, как се разочарова от Дивия запад! Особено от жените. Да питам, "хайка" на англ. означава ли и това, както си мисля  newsm78
Започвам да си мисля, че Кас има някакъв план за момчетата, и тпва да е неговата "мръсна тайна". Даже май спомена нещо от рода на "да си ги върна", сякаш са много ценна стока за него.  Rolling Eyes

# 331
  • Мнения: 116
ВНИМАНИЕ СПОЙЛЕРИ

аз продължавам



















Импала, на какво прилича това?????

# 332
  • Мнения: 3 818
Здравейте, изгледах епизода и идвам да спойлерирам с размисли по него Laughing
Много ми хареса, особено Дийн, който като малко дете се радваше и съответно разочароваше от Дивия Запад. Моментът и физиономията, с която си хвърли одеалото, бяха безценни Laughing
Сам пък много ме забавляваше как се мръщеше и мрънкотеше, точно като в доброто старо време Laughing
Кас изглеждаше доста измъчен и нещастен, подозирам, че скоро ще изпита потребност да сподели тайната си Thinking

# 333
  • Мнения: 6 390
Импала, на какво приличa това?????
Whistling

По дяволите - ревнувам Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !

Последна редакция: нд, 24 апр 2011, 01:44 от Impala

# 334
  • София
  • Мнения: 44 248
Серията не беше кой знае какво, но все пак имаше свежест в нея Simple Smile
Дийн много ме кефише, през цялото време като малко дете, така се радваше Simple Smile
А Сам - мрън-мрън-мрън Simple Smile
абе забавна беше, а Кас....мноогоо е сгафил нещо...

Само това с колета малко дрън-дрън та пляс ми дойде как го е пратил в бъдещето...ама карай да е весело...може и Колт някой ангел да си има на рамото...

# 335
  • Мнения: 116

 много много ми хареса серията...

Дженсън явно много се е кефил, защото просто от вътре си личи, че целият ентусиазъм по Дивия Запад не е само ентусиазъм на Дийн. А Джаред е велик как се прави на равнодушен, сигурна съм, че и на него му е било супер тръпка...

а Дженсън ще е велик в уестърни... просто си го представям в Бърз или Мъртъв щеше да е сто пъти по-як от Ръсел Кроу, е, тогава той е бил още малък, но ако сега се снимаше филма Simple Smile))

Исках само да споделя с вас момичето от бара, актрисата всъщност е доста хубавка, как я бяха загрозили... това най-много ме разсмя... горкият Дийн и представите му за момичетата от баровете Simple Smile)))

иначе самата актриса е доста симпатична, даже е била Мис Канада




# 336
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Добро утро и честит празник!

Вместо яйчица, няколко снимки  Grinning













И едно много кратко клипче с Дженсън http://www.twitvid.com/VM7GR

Последна редакция: нд, 24 апр 2011, 11:45 от Г. Краули

# 337
  • Мнения: 3
Честито Воскресение Христово, момичета!!!

 Спойлер ***   Аз се израдвах на серията, искрено  Grinning   Колетчето малко ме изненада накрая, защото не е лесно да измитарства по офисите толкова години, ама хайде не му вързвам кусур  Wink  Можеха и малко повече да вмъкнат за човека Феникс, колкото за повече екзотика. Но май Дивият Запад си беше достатъчно "екзотичен"  Mr. Green  "Хвана" ме епизодът, накрая чак се издразних, че не успяха да съберат пепелта, че Дийн заряза и Колтът на земята  Grinning  А  Сам беше толкова мрънкащо разумен  Grinning  пременен по каубойски  ***

Весел празник и приятни срещи днес  Hug

# 338
  • Мнения: 630
Христос Возкресе! Бъдете здрави, момичета. Целувки Heart Eyes

# 339
  • Мнения: 2 040
Христос Воскресе!
Да сте живи и здрави и още по-супернатурални!  Hug

Дженсън на тази снимка е  Heart Eyes Heart Eyes

# 340
  • Мнения: 0
Христос Воскресе!


Сега за епизодчето: аз съм наистина доволна, мисля, че си заслужаваше чакането. Нещо много не бях въодушевено от идеята да са облечени като каубои, но беше доста добър епизод.
Бела прекрасни гифчета, скъпа! А подписа ти е меко казано главозамайващ!
Галенце снимките са супер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 341
  • Мнения: 116
Честит Великден!

ами аз нямам тематично яйце да се похваля, само с това мога... ама да не ме биете




Пожелавам на всички много здраве, любов и седми сезон!!!!

Признавайте сега тези снимки от Шотландия ли са.... Екълсови вече там ли са?


oh la la

о ля ля

 Shocked Shocked Shocked

разкош....




Дженсън носи нещо като мартеница... признавайте бързо коя му я подари...

упс, май аз бях де!!!

# 342
  • Мнения: 116
И специално допълнение...

Импала, днес си имала Рожден ден... или поне не в човешкия си вид!!!

APRIL 24TH, 1967

HAPPY BIRTHDAY TO THE CHEVY IMPALA

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet









# 343
  • Мнения: 3 818
Днес е роден и Ерик Крипке, дами, да му отдадем почести smile3519

И честит празник на всички Hug

# 344
  • Мнения: 116
Днес е роден и Ерик Крипке, дами, да му отдадем почести smile3519

И честит празник на всички Hug

 а аз се чудих как е избрал датата... сега вече ми е ясно

Да му е честито. И на него му желая сезон седем!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт