SUPERNATURAL – Bobby Singer: The closest thing Sam and Dean have to a father

  • 32 076
  • 735
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 292
Здравеийте и Христо Воскресе, бъдете живи, здрави и много успехи   bouquet
На "Импала" Честито, и на Крипке да е жив и здрав и седми сезон и на двамата да им излезе най добър от всички.
Прехвърлих ви на бързо и сега отивам да изгледам целия епизод.
Бела слънце, надявам се нямаш ниЩо против, че се обзаведох без да питам с едно от гифчетата  4470

# 346
  • Мнения: 84


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Весел празник и от мен!

# 347
  • Мнения: 292
 Joy Joy Joy Супер е епизодчето ...
вие повечето сте го казали, аз само ще допълня (не че не сме го казвали и преди), но просто бяха прекрасни и двамата. Определено след серията бих казала, че ми харесват страшно много като каубои. Надминаха ми представите от снимките определено.
А за колета ... ми защо не. След като го е изпратил С. Колт, и е нямало получател са му го върнали, по късно той пак го праща, пак му го връщат и така докато той не е умрял, след което го захвърлят в склада. И след време (годииини) го намират, съответно вече адреса съществува .... и така.
Мен по странно ми стана, как С. Колт е разбрал как се борави с GSM, особено Блакбери (нали не бъркам за марката? Гале?).
Кас горкия, определено имам някаква тайна, но каква? Лош, лош няма да излезе, но ще го чоплят още малко, та дори (дано  Praynig) може да го оставят и за на есен  Mr. Green
Боби още веднъж се доказа колко държи на момчетата (почти колкото нас  Twisted Evil). Мисля, че ако Кас му бе казал да си продаде душата, би го направил.
Отивам да гледам пак гифчетата или по добре да си пусна епизода отново  Blush

# 348
  • Мнения: 0
Христос Воскресе  Hug



Сега си дърпам серията и я почвам най-сетне  Laughing
Много хубави гифчета е напускала Бела  Heart Eyes

# 349
  • Мнения: 116
Добро утро!!!

обсъждахме с Галето, че краят на постите трябва да се отбележи подобаващо

(не че сме постили до сега - беше нейният отговор)

но все пак

Добро утро в седмицата след постите

ето предложението на Галя за
празнично ястие

ако успеете да преглътнете преживеете това блюдо има и още



















Живи ли сте????


Бела слънце, надявам се нямаш ниЩо против, че се обзаведох без да питам с едно от гифчетата  4470

удоволствието е изцяло мое... аз се колебаех кое да избера за подпис между моето и твоете Simple Smile

сега и двете си ги гледам в темата... кеф!!!!




и специално за Мирка... огромно благодаря за прекрасния подарък... още не мога да се нарадвам на клипчето!!!!















# 350
  • Мнения: 292
Добро утро, след сладкишите и ястията на Бела, не ми остава друго освен да ви поднеса по едно кафе за съживяване (аз едва оцелях).



# 351
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 380
Добро и от мен. Аз много нося на ядене  Laughing Няма нищо по-хубаво след дълго време на пост и молитва да прекалиш. Благодаря на Бела за прекрасната закуска  Heart Eyes

Би, преди време с Инчето правихме разни проучвания (не ни питай на какво се подложихме междувременно  Whistling) и заключихме, че на Сам телефона е нещо такова. А това му е стария, почти същия, но бронзов. Момчетата в сериала използват предимно Нокиа и Моторола, Блекбърито като цяло много не го уважават в Щатите. И да не кажете, че ви занимавам само със Сам, ето я и Нокиата на Дийн.

Последна редакция: пн, 25 апр 2011, 10:06 от Г. Краули

# 352
  • Мнения: 3
Белс, качествена закуска си спретнала  Hug   Много микрофон, много нещо  Grinning  На косъм съм да се гътна след постите  Grinning   Бела, домашните оцениха ли подаръка ти от Мирка? За подаръка от Розето не смея да питам  Sunglasses

Би, пия си кафето, благодаря ти  Grinning

Галче, много прецизно сте работили с Ина!  Респектирах се, аз не бях обърнала внимание на телефоните Rolling Eyes 

# 353
  • Мнения: 292
Гале Hug, сега като показа снимковия материал от проучването, се сетих  Laughing Ама те толкова модели вече си приличат, че чак ги бъркам. Пък и азкак можах да обидя братята Хамериканци като им наложа друга марка освен Моторола ...  Mr. Green

Явно оЩе не може да се съвземете от неделята и закуската .... A сега????????? ...

# 354
  • Мнения: 0
Нещо не съм очарована от серията,много бързо като че ли свърши  Laughing За колета е възможно май,защото кориера му каза,че пакета е трябвало да се получи на тази дата  Crazy
Дийн какъв беше разочарован от Запада Laughing а Кас какви ги мъдри много ми е чудно  Thinking

# 355
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 417
Христос Воскресе  easter  Hug

Аз дръпнах серията сега и ще гледам малко по-късно. След това и ще ви прочета. Simple Smile

# 356
  • Мнения: 201
Христос Воскресе, скъпи мои!  Hug
Мен мъжа ме отвлече на море рязко и внезапно още в петък. Върнахме се преди 15 минути, аз от вратата се понесох по права линия към компа и сега ви преглеждам какво сте изписали докато епизода се дърпа.  Laughing Ще се включа пак след като го изгледам!

# 357
  • Мнения: 0
Хайде Честит Рожден ден на Импала ... на патерици!


... Честит и на Ерик!
Iz (може ли да ти казвам така?) перфектна премяна!

Последна редакция: пн, 25 апр 2011, 19:52 от Lind

# 358
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 417
Серията изгледана. Simple Smile Не ми допадна кой знае колко. Това, което ми хареса е, че до някъде се дръпна перденцето относно човешките души. Дийн изнесе серията с неговите физиономии, реплики и стайлинг проявления, но само откъм забавната част. Интересно ми е дали Кас ползва по този начин човешките души, но без задръжките дали човека ще се взриви или не? Rolling Eyes
Това с колета ми дойде доста пресилено, но това да е Crazy
О, и за първи път видяхме Дийн да отказва на жена  Grinning
Установих, че дори Дийн не може да ме накара да погледна на уестърна с друго око Whistling
Би, сложила си в подписа си най-доброто от Дийн в тази серия Simple Smile

Iz (може ли да ти казвам така?) перфектна премяна!

Може, разбира се Simple Smile Благодаря. Simple Smile (каква марка е фотоапарата от твоята снимка? Simple Smile )

Последна редакция: пн, 25 апр 2011, 22:21 от Izida

# 359
  • Мнения: 201
Тъй, изгледах.

Колкото и да е прекрасен Дийн с каубойските си дрешки, нещо тоя епизод не ме запали. Много самоцелен ми беше, и сценаристите ми излазиха по нервите както отдавна не са успявали.

Например, това, за което питаше Галя:
Да питам, "хайка" на англ. означава ли и това, както си мисля  newsm78
Не, не означава точно това, но звучи сходно и се пише подобно. И като игра на думи звучи толкова евтино и просташко, че направо ми приседна в гърлото, а пък аз от простотията не страня, стига поне да е смешна. Това дори не е смешно, това е хумор тип "Женени с деца"  #Cussing out

Изи, това с колета освен че е пресилено, е окрадено от Завръщане в бъдещето, ама почти дословно.

Да, епизода беше забавен, но на мен да си кажа вече ми писна малко. Окей, радвам се все пак че придвижиха малко ситуацията с Кас, обаче сцените с него стояха като лошо закърпени. Все едно са си казали, "Хайде сега ще облечем Дийн с каубойски парцалки и ще сложим Сам на кон за да се радват фенките, и между другото ще вмъкнем малко сюжет дето иначе никъде не пасва." Няма лошо да радват фенките, разбира се, но все пак е хубаво нещата да се комбинират по-гладко.

Пардон за критиката, ама от предния епизод така се бях наточила, че тук спаднах като пробит балон.  Айде, спирам вече, дотук!


 И нещо забавно: Понеже в предния епизод замениха нашата незаменима Импала, днес в колата на път за София се бях замислила в какво друго превозно средство бих искала да видя момчетата... (да, знам, светотатство, нИ мЪ биЙти... беше ме напекло слънцето  Mr. Green) и в този момент отговора профуча край мен с около 200 километра в час... на МОТОР!  Flushed Ето това наистина искам да го видя, дори за 5 минутки.... ще са ми напълно достатъчни  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт