Празнични премени

  • 1 495
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371

Аз ще бъда цялата в шоколад  Flutter
В шоколад? Ще ходиш на някакви СПА процедури ли? Flutter
А снимки ще има ли за нас  smile3509

# 16
  • Мнения: 1 246
По-скоро ТЕЯ ще е в цвят шоколад, си мисля аз Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 1 654
За момента не съм си купила нищо, но се загледах миналата седмица по една разкроена дънкова поличка до под коляното, беше доста грънч, но си мисля че като и сложа едно изчистено поло в някой шоколадов нюанс/но тъничко, не пуловер/ и с по-елегантни ботушки... newsm78

# 18
  • Мнения: 1 234
За момента не съм си купила нищо, но се загледах миналата седмица по една разкроена дънкова поличка до под коляното, беше доста грънч, но си мисля че като и сложа едно изчистено поло в някой шоколадов нюанс/но тъничко, не пуловер/ и с по-елегантни ботушки... newsm78
Мисля че ще бъде добре GrinningИначе и аз нищо не съм си купила още,но съм хвърлила око на едни много сладки червени ботушки и ми се ще кадето и да съм по празниците да съм с тях.Мисля другата седмица да си ги взема FlutterПроблема е че са велурени и ако вали ще се намокря,ама карай LaughingИ с някоя къса пола и червена блузка....... Crazy

# 19
  • Мнения: 4 629
Имам нови ботушки и една черна, тънка вълненана пола - къса. Но за нагоре още не съм измислила какво ще обличам. Имам едно нещо като потник - сатетен със дантели, но незнам дали няма да ми е много студено. Та сега си търся някаква блуза Thinking

# 20
  • Мнения: 3 164
Ох, с нетърпение чакам празниците, макар че е сигурация, че и за Коледа и за НГ ще сме у дома-не се отказвам от контенето-ще си облека новата поличка на воланчета , ще си тропкам с ботушките и крак връз крак Flutter, мъжо ще ми сервира по боксерки Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт