Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА №7

  • 57 631
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 139
Ах, Галинка!Радвам се да те видя. Hug
1. Мисля, че не е проблем да разтвориш ансола с лимон.Аз я разтварям в малко вода, глътвам бързо и веднага мия зъби. Така не я усещам.
2. На 13 е захранването, при което до обяд си само на плод и вода, така че пак съвпада и с пълнолунието. Аз ще захранвам много внимателно и бавно т.е. три дни детокс- три захранване, защото предния път си докарах киселини.
3. Не намалявай водата. Аз гледам да изпия поне 2л. Embarassed освен динята и чая.
Да отчета успешен първи ден. Бях на праскови, вода, зелен чай и чай от джоджен. Можеше водата да е повече, но утре ще се постарая.
Лека вечер!

 

# 691
  • Мнения: 342
Здравейте!
Искам да се запиша и аз за този детокс, правила съм миналата година веднъж и съм запозната горе долу с детоксикацията.
Този път обаче се притеснявам, понеже кърмя и бебчето ми е на месец и 17 дни. Въпросът ми е, ако пия английска сол, то няма ли да се отрази на него с кърмата и няма ли да намелее тя? И въобще ако има мами, които кърмят, моля да споделите опит!!!
И още един въпрос - от 10 дата ли се започва?
Предварително благодаря!  bouquet

Последна редакция: пт, 09 сеп 2011, 02:25 от данина

# 692
  • София
  • Мнения: 1 724
При детокса неминиуме отделяш токсини, ако кърмиш,защо не изчакаш с детоксикирането...Не мисля, че проблемът ще е в намаляването на кърмата, а в това, дали токсините не се отделят с кърмата.

# 693
  • Мнения: 1
здравейте, момичета!
Мурка,Гелика, БЛАГОДАРЯ ВИ!
Значи започвам утре.

# 694
  • Мнения: 4
момичета,нова съм,но ще помагате ако възникнат проблеми,за което се съмнявам:)позитивизъм...
натрових се от гадни аб,изби ми зверска уртикария а сега и ставите мн ме болят....ще се изчистя,решила съм твърдо-купих цитрусите,анасола и сега само трябва да се настроя за утрешния ден:)

# 695
  • Мнения: 21
Записвам се за детокс с последните дини и чай мате. Малеее, вече усещам отвратителния вкус на англ. сол. Заредила съм две дини за утре и неделя, но със сигурност ще до купя още 2 , защото много обичам.

# 696
  • Мнения: 342
Енита, благодаря ти! Аз също се опасявам от това....

# 697
  • Мнения: 164
Добър вечер!
Утре съм с вас, купила съм праскови и малко грозде, сутринта ще глътна лимонов сок след солта, така по-лесно се справям с неприятния вкус  Simple Smile
Успех на всички  Hug

# 698
  • София
  • Мнения: 1 276
Добро Утро!

Ние започваме семеен детокс  Grinning. Вече изпихме английската сол с голямото ми момиченце.

Вив гроздето казват, че е чудесен антиоксидант, но аз го избягвам понеже присъства в диетите за напълняване.  Peace

Успешен детокс на всички! Мощен прилив на енергия и добро настроение!  love001

# 699
  • Мнения: 21
И аз си изпих солта сутринта, изпих литър чай мате и изядох един малък пъпеш, че глад ме гони. След обяд мисля да изпия още литър чай и с това да приключа с димящата вода. Приготвила съм и 2 л. студена вода.Това количество течности е много за мен, че по принцип съм КАМИЛА и вода почти не пия.

ПС
Забравих да спомена, че започнах есенно почистване, малко е рано, но така не мисля за глада

# 700
  • Мнения: 3 317
И аз съм с вас   Grinning  изпих си солта + 1 кафе + 1л. вода  Simple Smile успешен ден   bouquet

# 701
  • Мнения: 0
Аз също съм с вас Simple Smile Изпих солта, но изоставам с водата тъй като имам излизане, но до края на деня ще наваксам  Peace  Хайде успех на всички  Hug

# 702
  • Мнения: 1
И аз си изпих солта с вода и лимонов сок.Не е така неприятна.2 кафета изпих, 1л. чай мента и ройбос,0,5л. вода. Изядох  половин диня и една праскова.
Успех на всички.

# 703
  • Мнения: 11 830
Това ми е трети детокс, и трите на диня (все на превъзходни случвах и беше удоволствие и сега мисля улучих, запасила съм се с 3 големи). Предните 2 дни бях на плодове само и днес с английската сол нямаше много за чистене.. Отивам да правя чай..
Успех на всички!

Последна редакция: сб, 10 сеп 2011, 16:52 от Сиси ♥♥

# 704
  • София
  • Мнения: 6
  Здравейте момичета Simple Smile
 
  Това ми е втори детокс на диня, преди това правех с цитрусови сокове и си мислех, че с динята ще се справя по-лесно, но предния път малко се изложих при захранването, така че този път съм амбицирана да го докарам докрай. И да попитам - само един вид плод ли може да се яде на ден или просто общото количество трябва да е до 1кг. без значение от вида плодове. Успех на всички  Simple Smile

Последна редакция: сб, 10 сеп 2011, 16:24 от maya_nb

Общи условия

Активация на акаунт