Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА №7

  • 57 630
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 181
Аз се издъних днес, бях забравила да купя английската сол, толкова ми е неприятна и реших да пропусна днес. но ще изкарам следващите три дни, надявам се Wink. Несериозно подходих, признавам Embarassed

# 706
  • Мнения: 556
Здравейте!
За мен това е втори детокс. Имам и още един двудневен и с малко неправилно захранване.
Този път върви добре като че ли. Не ме гони глада, като миналия път. Вероятно през август беше по-трудно, защото съвпадна с цикъла ми. А сега ме хвана на 5-ти ден от него и освинването вече мина.  Grinning А сега надявам се, ще изчистя ефектите от него.
Успех на всички. Не се поддавайте на изкушения!!!

# 707
  • Мнения: 1
Отчет за днес.
1л. чай,1,5лб. вода,2 кафета,1 средно голяма диня,2 праскови.
Утре продължавам, като мисля да включа грозде вместо праскови.
Лека вечер на всички!

# 708
  • Мнения: 449
И аз тук за 4ти детокс  Grinning Заредих се и с Магнерот за крампите, ако се появят. Засега се чувствам ок, карам на круши, гореща вода и англ.сол  Wink
Пожелавам все така леко да е до края  Hug

# 709
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 139
Включвам се да отчета трети успешен детокс. Laughing Утре се захранвам.
Галина 74, Hug.
Успех на всички!

# 710
  • Мнения: 187
Здравейте!
Искам да се запиша и аз за този детокс, правила съм миналата година веднъж и съм запозната горе долу с детоксикацията.
Този път обаче се притеснявам, понеже кърмя и бебчето ми е на месец и 17 дни. Въпросът ми е, ако пия английска сол, то няма ли да се отрази на него с кърмата и няма ли да намелее тя? И въобще ако има мами, които кърмят, моля да споделите опит!!!
И още един въпрос - от 10 дата ли се започва?
Предварително благодаря!  bouquet
Няма проблем да правиш детокс при кърмене, дори и при бременност няма ... много пъти е коментирано ... просто се върни назад из темите и ще откриеш каквото те интересува, в "Часът" също има много отговори от кърмещи мами  Peace Успех!

# 711
  • Мнения: 21
Давам отчет преди да си легна:3л чай мате, 2 нес кафета, 1л вода, 1 пъпеш, 1 диня и половина.
За сега се чувствам добре...

# 712
  • Мнения: 0
Здравейте!
Аз за първи път реших да правя детоксикация и имам няколко въпроса.Първо тази английска сол през трите дни ли трябва да се пие,защото аз я пих вчера сутринта и не мога да изляза от тоалетната  Embarassed.Сега се страхувам да пия,защото незнам дали няма да е опасно,като се има впредвид какво разстройство имам!Второто нещо ,което искам да питам е дали освен диня мога да хапвам и друг вид плод.Предварително благодаря за отговорите и пожелавам успех на всички!!

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 734
Здравейте момичета! Hug
Захванах 2-я ден на 4 -тя ми детокс!
mimi_dea , ансола се пие през 3-те дни.Ако ти действа много зле, можеш да намалиш количеството от 1 с.л. на 1 к.л.И гледай поне половин час, след него да не пиеш вода и да не хапваш.Така ще намалиш ефекта за  smile3550
Можеш да хапваш различни плодове, но без да ги смесваш и спазваш интервалите м/у приемите.Но внимавай много с количествата.
Хубав и успешен ден на всички !!!

# 714
  • Мнения: 0
Много благодаря за отговора droidd.Хубав ден на всички!!!

# 715
  • Мнения: 3 317
Добро утро  Simple Smile  аз си изпих солта + един чай
 
Успех   bouquet 

# 716
  • Мнения: 21
Изпих солта, едно нес кафе /чисто/,чаша чай мате, резен диня.След обяд ще наваксам с течностите, че съм на масаж и да не направя беля...

# 717
  • Мнения: 1
И аз изпих солта, 1 кафе,0,5л. чай и 0,5л. вода и 3 резена диня.Продължавам по план.Гелика браво  Hug
Успех, момичета.

# 718
  • Мнения: 0
Здравейте отново!
До сега се рових в темата за детокса.Тъй като освен върху пречистването,влияе и върху отслабването(някои момичета имат впечатляващи резултати от 10-12кг),искам да попитам през периода когато не сме в детоксикация,спазва ли се някакъв хранителен режим.Знам за разтоварващия оризово-плодов ден веднъж седмично,но освен това дали има още нещо,което пропускам?Искам да кажа,че най-вероятно трябва да се внимава с храната,която се поема,например да се избягват сладки и тестени неща,за да се постигнат и задържат тези резултати?

# 719
  • TX
  • Мнения: 593
Здравейте отново!
Искам да кажа,че най-вероятно трябва да се внимава с храната,която се поема,например да се избягват сладки и тестени неща,за да се постигнат и задържат тези резултати?
Точно така и освен разумно и балансирано хранене ранна вечеря, плодово-оризовия ден е добре да е съчетан с фазите на луната, двигателна активност. Напред си питала за приема на ансола, приема се в около 30-50 мл вода на 10 гр ансол, след това се изчаква половин час по тази схема  няма чак толкова разстройващ ефект.
Успех на всички   bouquet
Гелика, Галина  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт