Марля или тензух - ще приготвям бебешки сокчета

  • 3 944
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
....

Лаура, как изглежда Cheese Cloth-а, като тензух ли е?
Е те такова

# 16
  • Мнения: 3 880
Алекса вече е на 6 месеца

На 6 месеца и цедката Ще ти свърШи идеална работа, няма смисъл да се zанимаваШ с марли, тенzухи и т.н.
В БГ цедят преz тенzуха, zаЩото zапочват да дават сока на 20 дена ooooh!

# 17
  • Мнения: 7 091
Къде при вас продават марли и тензух? Знаете ли им наименованията на English? Как приготвяхте бебешките сокчета?

Вече са ти казали основните За и Против....ами да добавя и аз, като човек дето е цедил през марля, през цедка..и накрая си е купил сокоизстисквачка.
Моя съвет е първо да пробваш с купени за да видиш дали детето въобще иска сокове, защото моето дребното въпреки големите ми усилия така и не поиска. За сметка на това сега пие като смок сокове..ама късно в либе за китка Simple Smile
Та шегата настрана- голямо мъчение е това дето си го предприела с марлята. Купи си сокоизстисквачка по-добре. Аз я ползвам за толкова други неща, и ние пием също с баща му. Има сокоизстисквачки по 20-тина долара тук, не може да не намериш нещо евтино.

# 18
  • Мнения: 138
Аз държа да си изкажа мнението, а ти може да го игнорираш; твоя воля. ....

Лаура, ама хич не е хубаво това ти споделяне  Naughty Сега ще трябва пак да почета, пък току виж съм преосмислила даването на сокчета и бабите вече чрез държавен вестник ще се отрекат от мен  Grinning.

# 19
  • Мнения: 3 146
Естествено, че сокоизстисквачка. Как ще направиш 200 мл. сок през марля? Трябва направо да се гърмиш преди да си започнала. Какво има да преосмисляш за сока - детето ти вече е достатъчно голямо според всякакви схеми, дори и най- крайните.

# 20
  • Мнения: 138
Естествено, че сокоизстисквачка. Как ще направиш 200 мл. сок през марля? Трябва направо да се гърмиш преди да си започнала. Какво има да преосмисляш за сока - детето ти вече е достатъчно голямо според всякакви схеми, дори и най- крайните.

Като стигнеме момента Али да омита по 200 мл. сок изобщо не мисля да се занимавам със сокопроизводство директо тичам до liquor store и подпукваме бирените им запаси  Wink

# 21
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Естествено, че сокоизстисквачка. Как ще направиш 200 мл. сок през марля? Трябва направо да се гърмиш преди да си започнала. Какво има да преосмисляш за сока - детето ти вече е достатъчно голямо според всякакви схеми, дори и най- крайните.

Като стигнеме момента Али да омита по 200 мл. сок изобщо не мисля да се занимавам със сокопроизводство директо тичам до liquor store и подпукваме бирените им запаси  Wink
да му е сладко на детето  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт