ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 78
ии, Све, мерси, три човешки боя хладилник с бира, еха  Joy  Hug

Финалът на ШЛ е на 28ми май в Лондон.  Peace

# 541
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
А, мерси, мацки.  Hug

# 542
  • Мнения: 2 506
Ако следващата седмица бием Юнайтед, се изравняваме по точки и остават още по 2 мача до края на първенството. Ако и ние си вземем оставащите 2 мача и МЮ също, то тогава се гледа головара разлика, която към настоящия момент е абослютно еднаква , по 38 точки. Ще падне голямо гонене на повече голове, защото се очертава именно това да донесе титлата. Simple Smile Ако бием МЮ, ще стане мнооого интересно Simple Smile

# 543
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Шампионската ме интересува...  Mr. Green

# 544
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Охааааа,пред тоя хладилник хич не ми требе повод Joy Joy Joy
Наздраве мацки Hug

# 545
  • Мнения: 631
Охааааа,пред тоя хладилник хич не ми требе повод Joy Joy Joy
Наздраве мацки Hug


И аз съм там! Наздравеееееее  Hug

# 546
  • София
  • Мнения: 10 728
Охааааа,пред тоя хладилник хич не ми требе повод Joy Joy Joy
Наздраве мацки Hug


И аз съм там! Наздравеееееее  Hug
И аз, такова чудо немам видено  Crazy
 cheers

# 547
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Добро утро момичета! Тази сутрин нека започнем с малко гимнастика.   bouquet Grinning

Последна редакция: пн, 02 май 2011, 07:40 от emokey

# 548
  • Мнения: 70
Добро утро след гимнастиката по едно кафе.

# 549
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
И да не съм голословна, да ви види целият свят!

 

Пепе дори не докосна Алвеш. Ама пък как се премяташе бразилеца лелелеле.. да се върнем на кралският английски театър и да приключим темата.
Я виж това и пак кажи че няма фал и заслужен червен картон. Grinning

# 550
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Пепе дори не докосна Алвеш. Ама пък как се премяташе бразилеца лелелеле.. да се върнем на кралският английски театър и да приключим темата.
Я виж това и пак кажи че няма фал и заслужен червен картон. Grinning

# 551
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Смешника Роналдо Joy

# 552
  • Мнения: 2 506
Емо, много такива клипчета можем да намерим и на Барселона, на Челси, на Ман Юнайтед...... и така до без край.... Част от играта са и симулациите, и авантите от съдиите (а те доста често не могат да преценят правилно в първия момент, тъй като се случва за секунда и няма повторения на забавен каданс, където ние виждаме всички грешки)... всичко това го гледаме в почти всеки мач и ако тръгнем да пускаме клипчета на всяко едно такова положение, за да го докажем на човек от съперниковия отбор, то темата и споровете няма да имат край.  Peace

# 553
  • Мнения: 2 506
Роналдо страда по Юнайтед: Фъргюсън ми е като баща

Отношенията между Моуриньо и Кристиано Роналдо са много напрегнати напоследък. В събота Специалния наказа звездата на Реал Мадрид да гледа двубоя между „белия балет" и Реал Сарагоса от трибуните. Испанските медии коментираха, че това е знак, че отношенията между двамата никак не са розови. В слънчева Испания се носят слухове, че следващата дестинация на Роналдо ще бъде Манчестър Юнайтед.

Португалецът е в отлични отношения със сър Алекс Фъргюсън и дори е провел телефонен разговор с него, веднага след последния двубой с Барселона. В сряда пък, треньорът на „червените дяволи" вечеря с мениджъра на португалската звезда.

По думи на близки до обкръжението на Роналдо, звездата иска да премине в редиците на Манчестър Юнайтед. Най-скъпият футболист в света смята, че вече се е изчерпал в тима на Реал Мадрид и ако най-доброто място да продължи спортната си кариера в тима на Манчестър Юнайтед.

http://www.livesport.bg

# 554
  • Мнения: 2 506
По-назад в темата ви показах новите екипи на Челси за следващия сезон, които са страхотни Simple Smile Ето ги и на Арсенал. Направени са специално за 125-годишния им юбилей.

http://www.livesport.bg/news/football/england/s/11526754

Последна редакция: пн, 02 май 2011, 14:10 от -True Blue-

Общи условия

Активация на акаунт