ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
  •   1
Отговори
# 180
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Fuera - вън. На "Местая" съм. Педро си заслужи картона.
Извинявам се за спама, но се ядосах много.

# 181
  • Мнения: 2 506
Това не е спам, това е израз на емоция и в тази тема са позволени Simple Smile  Wink

п.п. На Местая?!? Това мача за купата ли е? Мислех, че е мач от първенството.

# 182
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
За купата на краля е. Олееее разминахме се

# 183
  • Мнения: 78
Еха, Емо, завиждам  Wink

Пфуу дузпа за Тотнъм  Crossing Arms Заслужена де, айде 3-3  Crazy

# 184
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
 hahaha ама ние пратеник ли си имаме на Ел класико.

 Joy Цеце твоята не е лесна никака

ПП ЦСКАто биха ли Thinking

# 185
  • Мнения: 2 506
Дузпа и за Бирмингам  Twisted Evil и тя заслужена, де Simple Smile Ииииииии 1-3  Twisted Evil

# 186
  • Мнения: 78
Биха Цскато 2-1

Joy Цеце твоята не е лесна никака
Как да ми е лесно, като тия са откАчени  Joy както казах и преди мача, ако не си вкарат общо 7-8 гола, все едно не са играли  hahaha Остава им само един  hahaha

# 187
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
  Яд ме е,че ЦСКАто биха:2angry2:

# 188
  • Мнения: 78
Мен ме е яд на Арсенал Ама пак стана много як мач  Crazy

Как е Класикото, освен 0-0, интересно ли е, да гледам ли  Thinking?

# 189
  • Мнения: 2 506
Иииииии КОЙ СЕГА Е НОМЕЕЕЕЕР ДВЕЕЕЕЕЕ?  Joy Въпреки лошия сезон , може и да се окичим с медалчета, па макар и сребърни Simple Smile

Цеци, гледам го, ама нещо не ме радва. Скучен ми е.

# 190
  • Мнения: 78
Иииииии КОЙ СЕГА Е НОМЕЕЕЕЕР ДВЕЕЕЕЕЕ?  Joy  
hahaha hahaha hahaha Халал да ви е  Joy  Hug

Мерси, Блу, полягвам значи  Hug Лека  Hug

# 191
  • Мнения: 2 506
 Joy Joy Joy Мале, егати коментаторите, добре че Премиершип не ги излъчва ТВ +  ooooh!

# 192
# 193
  • Мнения: 2 506
Честито на Ани и на Киа  Hug

# 194
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Радвайте се, то това ще ви е. Другата купа след още 18 години. Подарена съдийска купа. След отменени гол и чиста дузпа. Crossing Arms Валенсия ще ви разпертушини във събота.

Общи условия

Активация на акаунт