ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 78
Привет!  Hug
Христос Воскресе!
Честит рожден ден на Ани на няколко патерици!   bouquet 

Благодаря ви и за пожеланията за моя рд  Hug
От няколко поста бирата витае във въздуха  Grinning , айде черпя, в тон с тазвечершния мач  Flutter



# 301
  • España
  • Мнения: 1 763

Винаги съм казвала,че Журналистиката,особено Жълтата и Некадърната такава( а в България Дал Господ!) е това,което убива малко по малко красотата в Спорта Thinkingа и не само......
Ония дни примерно с мъжа ми четохме едно негово интервю,което той изобщо не е давал Shocked Shocked Shocked, при това с неща,които той НИКОГА не би изрекъл,още по-малко в публичното пространство..... #2gunfire...А Какво остава за Бербатов......


Малейййй,Цеци,как ни уцели на Бира LaughingТова ни е любимата в къщи...нали мъж ми е Мигел Laughing...виж за San(Свети) не гарантирам hahaha...Дръпвам ти 2 и бЕгам на гости да гледам мача! Hug

# 302
  • Мнения: 2 506
Мачът тази вечер щял да бъде най-гледания мач в света, за всички времена Simple Smile По социологически проучвания ще го гледат близо 500 000 000 души.

# 303
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Пеп срещу Mou: Кой ще царува в небето на Шампионската лига?

# 304
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Привет!  Hug
Христос Воскресе!
Честит рожден ден на Ани на няколко патерици!   bouquet 

Благодаря ви и за пожеланията за моя рд  Hug
От няколко поста бирата витае във въздуха  Grinning , айде черпя, в тон с тазвечершния мач  Flutter


Oх, любимата ми биричка beer2. В момента пия такава.

# 305
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
Ще заложа на Реал  Thinking тази вечер

# 306
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Карлос Пуйол влиза в игра smile3501

# 307
  • Мнения: 2 506
Залагам на този отбор, който може на финала да победи МЮ с поне 3 гола разлика!!  Mr. Green

Последна редакция: ср, 27 апр 2011, 20:57 от -True Blue-

# 308
  • Лондон
  • Мнения: 449
az pak imam nujda ot info - bideiki v BG ne moga da se ortientiram kanalite, kade ste dawat ma4a tazi we4er? Mersi predwaritelno...

Towa za 3te gola Rolling Eyes

# 309
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
az pak imam nujda ot info - bideiki v BG ne moga da se ortientiram kanalite, kade ste dawat ma4a tazi we4er? Mersi predwaritelno...

Towa za 3te gola Rolling Eyes
Ами мисля че в BTV Action. Те даваха реклама че ще го дават.

# 310
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
Залагам на този отбор, който може на финала да победи МЮ с поне 3 гола разлика!!

# 311
  • Мнения: 2 506
Да, по БТВ Екшън.

Дю  Joy

# 312
  • Мнения: 11 606
Мачът тази вечер щял да бъде най-гледания мач в света, за всички времена Simple Smile По социологически проучвания ще го гледат близо 500 000 000 души.

 Shocked Shocked Shocked Shocked

Въййййййййййййй........как ви изпуснах.......



# 313
  • София
  • Мнения: 6 225
Драстииии  Hug! Малко бях позарязала и темата, и футбола, но тая вечер не е за изпускане!


Ще викам за !

# 314
  • Мнения: 78
Ехее, Мамето и Вени  Hug
Аз още се чудя за кого да викам, май ще е за Грамнемидреме  Joy

Общи условия

Активация на акаунт