Любители на кучета-20

  • 66 304
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 850
  Хоп и ние в новата тема да се класираме .... нямам нови снимки на Рошанчо.

 Честит рожден ден на Кари , да е жива и здравичка и много дълги години да радва стопаните си  Heart Eyes  Hug

  Деси , страхотна е Джеска ... много красива  Hug Heart Eyes , а пекинезо- пинчера е със страхотна муцунка , имам чувството , че винаги е усмихнат  Hug

  vmarinska, много интересни факти , благодарско за споделеното  Hug

 При нас всичко си е нормално , гледаме се с Рошанчо , играем , излизаме навън , сега му предстои великото пътуване по празниците и така ... ще го снимам там и ще пусна снимки   Hug Heart Eyes

# 31
# 32
  • София
  • Мнения: 3 789
Блонди, по повод поста ти в миналата темичка  Simple Smile

Винаги съм имала котки и винаги цялото семейство им е говорело  Mr. Green Съпругът ми е израснал на село, където са имали само дворни животни. Като взехме Джесика, той отначало много ми се чудеше, когато й обяснявах, как сега ще извадим витамините, как след малко ще яде, как ще нарежем памперса и т.н. Не се мина много време и той също започна да й обяснява разни неща и да й се оплаква от мен  hahaha

Така че това с говоренето е абсолютно нормално за хора, които гледат животинки, другите понякога изпадат в шок, особено когато някой път си говоря с уличните кучета  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 603
Честит Рожден Ден и от мен!

Нереа вече разбира кога прави нещо нередно, като почне да дъвче нещо  забранено и бяга, за да не ѝ го взема  Laughing . Много ми е смешно. Днес имахме един пропуск с акането, успях да я видя навреме, направи го наполовината на килима, викнах я на пелената, но тя не искаше да дойде и бягаше. Все едно съм ѝ се карала някога, много странно.  newsm78

# 34
  • Мнения: 654
Много красива тема  bouquet  bouquet  bouquet
И колко много труд е положен за колажите Hug Hug
Те са ми любими.

# 35
  • Мнения: 1 749
Записссс и се връщам да ви чета.

# 36
  • Мнения: 2 111
Момичета,благодаря ви много за милите думи   bouquet   bouquet  bouquet

Деси,пекинезо-пинчера е много сладък  Heart Eyes
Смених снимката на Джеси в големия колаж така че ще чакам нови снимки за следващата тема  Hug

Честит рожден ден на Карина!Много да слуша и да ви радва дълги години   bouquet

# 37
  • Мнения: 9

Snarky Chimpfanny, поздрави на рожденицата! Все да е такава веселушка и да все така да създава емоции и поводи за усмивки.
А за колелото .... абе още не сме за завиждане. Днес в Пловдив превалява и е калничко, а аз смело и безотговорно отново поведох Ари да тича. И докато му събирах акото, той успя да събори велосипеда отгоре си, уплаши се като за световно, повлече ме и мен.... Абе бяхме такава картинка, не е за разправяне. И сега е склонен да тича до лошия велосипед, само ако съм качена отгоре му (явно смята, че така съм го победила). Ако вървя до него, се дърпа, даже и лакомство не иска. А не си представях, че някога ще има случай, в който да откаже вкусна хапчица.... Та явно още ще се учим Simple Smile.

# 38
  • Мнения: 459
Да влеза в темата със снимка на едно от бебетата ни черни териерчета:

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Тоя бебе-териер на плюшена играчка прилича Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 603
Страхотно е бебето!

Gugito, като каза плюшена играчка и се сетих  един виц дето ми го разказаха вчера.

Действието се развива в Италия, където кучетата задължително се возят в колата в клетка или с мрежа на багажника ако е комби, или пък със специален колан. Та един мъж е спрян от пътната полиция и се развива следния диалог:
- Вашето куче е без колан, трябва да ви пиша акт.
- Ама то е плюшена играчка.
- Породата не ме интересува!

# 41
  • Мнения: 459
Супер! Вече сме с порода плюшен черен териер  Grinning

# 42
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 702
И ние с Лео сме тук Simple Smile И като по изключение - в добро настроение Grinning

# 43
  • Мнения: 654
Не мога да повярвам,че тоя сладък Лео на снимката е толкова страшен лъв наяве.
Страхотно е бебето!

Gugito, като каза плюшена играчка и се сетих  един виц дето ми го разказаха вчера.

Действието се развива в Италия, където кучетата задължително се возят в колата в клетка или с мрежа на багажника ако е комби, или пък със специален колан. Та един мъж е спрян от пътната полиция и се развива следния диалог:
- Вашето куче е без колан, трябва да ви пиша акт.
- Ама то е плюшена играчка.
- Породата не ме интересува!
Joy Joy Joy Joy Joy

# 44
  • Мнения: 678
Здравейте,в новата тема.
ЧРД на Карина.
Ние сме добре,вчера Зара се правеше на глуха на поляната,но след като й се скарах и ударих,разбра,че е по-добре да ме слуша.
Дюк,е много послушен,определяно повече от Зара, когато беше на неговата възраст.
Имаме по някое пишо на терасата,но не винаги можем да го разхождаме на 2 часа.
От малък е свикнал да се вози в колата,на предната седалка,до мъжо.Много ми е сладък като го видя,един опънат,прав облегнал се на облегалката.
Ще кача сега по една снимка....
http://media.snimka.bg/8429/023112416.jpg?r=0       това е Зара
http://media.snimka.bg/8429/023112392.jpg?r=0        това е Дюк
http://media.snimka.bg/8429/023112369.jpg?r=0         това също е Дюк
http://media.snimka.bg/8430/023114948.jpg?r=0        тук отново е Зара

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 12:16 от Пепито

Общи условия

Активация на акаунт