Любители на кучета-20

  • 66 318
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Марс
  • Мнения: 439
Пепито, на първата снимка съм се смяла със сълзи, и ние сме така в повечето случай, ама големи клюкарки са ми и кучетата и малката.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Пепи, най-много се изкефих на първата снимка, уникална е, а Дюк е толкова порастнал Simple Smile
Лео, както винаги е прелестен Heart Eyes
Трябва и аз да направя някоя снимчица тези дни, ама не съм се наканила Mr. Green

# 47
  • варна
  • Мнения: 1 228
Здравейте,приемате ли нови полълнения  Simple Smile
Извинявам се ,че така нахълтвам в темичката ви , аз и мъжа ми имаме бултериер казва се АЙС ,страшно послушен и добър ,но сега чакаме и бебе и ми е интереснода разбера как вие  сте се справили с гледането на бебе и куче.
Извинявам се пак ако съм ви притеснила  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте,приемате ли нови полълнения  Simple Smile
Извинявам се ,че така нахълтвам в темичката ви , аз и мъжа ми имаме бултериер казва се АЙС ,страшно послушен и добър ,но сега чакаме и бебе и ми е интереснода разбера как вие  сте се справили с гледането на бебе и куче.
Извинявам се пак ако съм ви притеснила  Peace

Добре дошли!  Hug Снимките са задължителни  Wink

# 49
  • Мнения: 1 749
Здравейте,приемате ли нови полълнения  Simple Smile
Извинявам се ,че така нахълтвам в темичката ви , аз и мъжа ми имаме бултериер казва се АЙС ,страшно послушен и добър ,но сега чакаме и бебе и ми е интереснода разбера как вие  сте се справили с гледането на бебе и куче.
Извинявам се пак ако съм ви притеснила  Peace
Ако издържиш психически, нищо страшно няма. Laughing
Имам предвид, че постоянно ще се притесняваш за бебето. Ще почнат да те преследват мисли за фатални последствия и неизлечими заболявания. КАто натрапливата мисъл да си миеш постоянно ръцете, защото има микроби.
По принцип в гледането на куче с дете/бебе няма нищо страшно. Поддържа се хигиена, кучето се възпитава, запознават се с бебето/детето с ваша помощ и така... Peace

# 50
  • варна
  • Мнения: 1 228


Това е АЙС на 2 год и 3 месеца ,наи доброто и послушно животно което съм виждала,грам агресия няма към никого(само към прахосмукачката ,духалката и сушилника  Mr. Green)
По цял ден спи (дори и в момента) и няма търпение да се върне татко му и да го изведе на разходка в близката кучешка градинка.

# 51
  • Мнения: 29
Ето я и другата моя принцеса Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 983
Добре дошъл и на Айс. Hug
Като цяло подкрепям Китана, няма нищо страшно (не съм гледала куче и бебе, но така предполагам). Хигиена и търпение, това е. Hug
Нашата щерка е на 6 години и уж вече е голяма, но има моменти, когато двете с кучката в тандем могат да ме побъркат. Crazy
Аз, таковата, нови снимки нямам. Мислех тая вечер да правя торта на Каринозавъра, но ще се размине. И утре е ден. И ще я снимам и ще я покажа. Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 3 789
Аууу, Айс е страхотен!  Hug И момичетата също са прелестни!  Hug

mimenceto123,  аз личен опит нямам, но някъде бях чела, че е хубаво като се роди бебето, докато още е в болницата, да се вземе една негова вече обличана дрешка и да се покаже на кучето, за да се "запознае" с миризмата. Не знам доколко действа  newsm78

Сега ще прозвуча като абсолютна откачалка, но лично аз на твое място бих обяснявала на кучето, че ще има бебе и какво точно означава това попълнение в семейството (като на дете). Все си мисля, че са достатъчно интелигентни, за да схванат за какво става въпрос  newsm78 

# 54
  • варна
  • Мнения: 1 228
татко му е обяснил ,че ще има бебе и тои ще трябва да е послушен да се грижи и пази бебето Joy

# 55
  • Мнения: 1 749
Кучетата може да са интелигентни, но не разбират нашия език.
Много е важно да покажете на кучето, че бебето "по ред" е преди него. Отношенията между животното и хората в семейството е отношение на членове на една глутница, които имат своето точно определено място в йерархията. Не бива да позволявате на кучето да си мисли, че неговото място в тази йерархия е преди бебето.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Момичета, относно това какво чувстват и разбират кучетата и въобще животните, мога да ви препоръчам една невероятна книга, която в момента чета и си намерих с много зор от скубещите антиквари на Славейков, но смятам,че всяка стотинка за нея си струва, страхотна е и затвърждава много от нещата, в които винаги съм вярвала. Книгата и "Душата на животните" на Жан Приор. Ако можете да я намерите, препоръчвам горещо Hug

# 57
  • Мнения: 3
Peace

Последна редакция: ср, 20 апр 2011, 01:42 от sevdasim

# 58
  • Мнения: 1 749
Не можете да ограничите достъпа на кучето до преминаващи коли и питате какво да направите? Ако кучето го сгази кола? Късметливо животинче, наистина.

# 59
  • Мнения: 3
Да попитам по друг начин тогава..Има ли начини и методи и какви са те за справяне с проблема тичане и лаене по автомобили, защото някои кучета го правят не само когато са свободни, а и на повод..имат някакъв страх предполагам..ако можете насочете ме към подходяща статия или литература, а ако това не е в компетенциите Ви не ме наричайте лоша стопанка, Китана. СПоред мен дори кучето да е оградено от всички страни в двуметрова ограда преминаването на превозно средство не бива да внася смут в него...Благодаря! Peace

Общи условия

Активация на акаунт