Великденски яйца червени, за ЯНУАРСКИТЕ деца засмени! /9/

  • 27 128
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 422
Здравейте момичета да се позавърна аз малко тук , коликите ни намаляват май и ще имам повечко време докато не сме взели баткото.
Честито на Всички именници, да са живи, здрави и да си носят дълги години имената!   bouquet
Ще разгледам какво сте обсъждали последно.

# 16
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
бубе, ама верно ли до врата успява да се оцапоти? Simple Smile
Ами аз показах на момичетата, които бяхме, така че те могат да потвърдят! Имаше ако по косата даже  Mr. Green На мама лайновоза....така се осра,че все едно го е пазила с дни! А всъщност само няколко часа преди това беше акала  hahaha

# 17
  • Мнения: 0
честит празник и от нас

# 18
  • Мнения: 1 687
Ами аз показах на момичетата, които бяхме, така че те могат да потвърдят! Имаше ако по косата даже  Mr. Green На мама лайновоза....така се осра,че все едно го е пазила с дни! А всъщност само няколко часа преди това беше акала  hahaha
хахаха радвай се, детето има талант! Simple Smile))

# 19
  • Мнения: 295
Цопвам се и аз тук Simple Smile
 :

# 20
  • Мнения: 5
хоп записче и от мен Simple Smile

# 21
# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
и аз тук  Hug

# 23
  • Мнения: 2 631
И аз да се запиша. И да кажа, че имам желание да ни включите в следващият колаж, ако някой реши да прави.  Peace

# 24
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Потвърждавам, че Влади имаше и по косата аки, много беше сладка.
Лия...... Ами тя пак спи( от 18.30ч) , ама сутрин става в 8 ч. Другия път ще я събудя, честно

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Peace

# 26
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Потвърждавам, че Влади имаше и по косата аки, много беше сладка.
Лия...... Ами тя пак спи( от 18.30ч) , ама сутрин става в 8 ч. Другия път ще я събудя, честно

Ужас........това дете по колко пъти на ден яде,след като спи толкова много??? Или тя в просъница хапва и пак си продължава съня  Mr. Green

# 27
  • sofia
  • Мнения: 4 296
По 6-7 пъти яде, още не се е будила, но към 12 ч ще се разшава, само като и дам шишето и го изяжда полубудна и продължава да нани, на мама детенцето

# 28
  • Мнения: 1 190
По 6-7 пъти яде, още не се е будила, но към 12 ч ще се разшава, само като и дам шишето и го изяжда полубудна и продължава да нани, на мама детенцето

Я издай какво има в шишенцето?

# 29
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
По 6-7 пъти яде, още не се е будила, но към 12 ч ще се разшава, само като и дам шишето и го изяжда полубудна и продължава да нани, на мама детенцето

Я издай какво има в шишенцето?

 Joy  Joy  Joy Абе има нещо! Оня ден в МОЛ-а тамън се събуди детето, тя му бутна шишето в устата (без да я изкара от количката) и то миличкото пак отнесе! Явно има и добавка вътре  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт