Пролет пукна, ние не, Януарчето играе, на нас ни се плете

  • 28 345
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 984
Ним, мерси за инфото  Hug! Ама тези 200 хиляди ще стигнат за 6-7 хубави площадки, Софията голяма, този, който разпределя средствата ще иска да са наблизо. Или ако не е така, то ще ги направят на по-централни места. Нищо, де  Thinking. Аз пък забелязах, че около нас са направили 4 нови такива площадки. Не са ми под носа, но на по 10 мин от нас - не е като да няма  Laughing

  Чудесно,че пак се каните да пиете....  Laughing Drunk
  Аз нито идвам,нито каня,нито мен ме канят,нито вече ми пука....  Crazy   
Селма, никой не се кани да пие, само си говоря  Joy... пък ако някой чуе и се навие - аз не отказвам! А за другото - ако позатриеш непишещите, ток виж сме останали 20-ина  Whistling. Ама е по-добре, според мен.
Успех на Алекс!  Heart Eyes

Сту,  hahaha

Ив, ха честито ти излизане от дупката. Ай и да го полееш(м) сега  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 871
Х
Ох, нали писах, че реших да съм майка активистка да помагам за великденското парти, пък сега заека бил болен и аз реших да го заместя.  Crazy Та утре ще подскачам в парка в ролята на великденски заек в пълно бойно снаражение, докато децата търсят яйцата. Дано Софи не ме познае. А е такава жега, че сигурно ще съм като в сауна с тоя костюм.  Crazy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Е, не! Още не мога да спра да се хиля.....зайко  Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing

Селма, то спешъл покани нЕма - обявява се тук и кой се включи е добре дошъл  Hug Hug Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 3 249
Мопсииииииии,  Joy Joy Joy Joy Joy Разби ме! Браво за хубавите инициативи, после да споделиш снимков материал.

Цвет, не мога да чуя звука от офиса, ама двамата май доста силно говорят.  Laughing  Сладури страхотни са.  Heart Eyes

Сту, Ая направо те е застреляла. Crazy Ама право е детето, какво пък.

Селма, голямо гуш от мен! Hug Надявам се постепенно нещата да се наредят и да намериш спокойствие и душевен мир.  Praynig

Ив, радвам се, че си вън от дупката. Хубаво е.  Simple Smile

На мен също ми липсвате всички заедно и поотделно. Факт е, че нашият симпатичен кокошо-перушинест клуб по плетиво и други ръчни умения направи майчинството ми и периода след него, както и съпътстващите трудности много по-приятен и лесен за справяне в трудните моменти! Благодаря ви!   bouquet

# 48
  • Мнения: 871
Сту, Ая направо те е застреляла. Crazy Ама право е детето, какво пък.

След като каза, че за нея в живота най-важно е акането, това с децата и е втората мъдрост  Crazy Crazy Crazy

Вижте какво - ако искате може да си правим срещи на всеки една - две седмици, ама да не се окаже, че само аз, Ноеми и Ивата си се събираме  Mr. Green

# 49
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ем вие като си имате светсни мъже(баби, дядовци), шсе събирате Crossing Arms а не мрънкалници кат мойту, примерно. Иначе аз съм винаги за с шанс да не дойда Mr. Green

# 50
  • Варна
  • Мнения: 965
Цвета, браво на Миша! Браво и на учителките ви. Много се впечатлявам когато децата са с тематични костюмчета.
Мопси, дано не те разконсперират. И на мен ще ми е много интересно ако има снимки. Цялото занимание ще е много забавно.
Стилияна, и аз се посмях с изказването на Ая. Simple Smile
Селма,  spoko
Стискам палци Алекс да се представи добре на концерта!

# 51
  • София
  • Мнения: 3 249
Сту, Ая направо те е застреляла. Crazy Ама право е детето, какво пък.
След като каза, че за нея в живота най-важно е акането, това с децата и е втората мъдрост  Crazy Crazy Crazy

 hahaha Crazy

# 52
  • София
  • Мнения: 6 794
Аз обещавам да идвам, ако срещите се правят на централно място, а не по кварталите.  Peace В идеален център винаги се събираме най-много хора, защото всеки има поне по два транспорта за предвивжане.

# 53
  • Мнения: 530
Здравейте, мами! Извинявам се, че така нахълтвам в темата ви, но се надявам поне тук да получа отговор на въпроса си. Та значи, моето дете е родено на 31.01.2007г. Записано е в детска градина, но не я посещава, ходило е 4 пъти по за 1- 2 седмици. Поради прекомерното боедуване стои вкъщи, защото има кой да го гледа. Сега с въвеждането на задължителната предучилищна подготовка ме интересува кога трябва да я пратя на предучилищна- септември 2011г. или септември 2012г.? Благодаря предварително за отговора!

# 54
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мойта ще ходи предучилищна 2012, защото сега е 1-ра група, но имеме много деца, които са 2-ра. Та май изборът е твой newsm78

# 55
  • Мнения: 530
Дали? Защото аз не искам да я пращам сега септември.

# 56
  • Мнения: 3 405
Задължително е като навърши 5 и да тръгне в предучилища (ако няма навършени 5 няма да я вземат). После ще изкара още една на 6 години и после на 7 в първи клас.
Значи 2012 ще е навършила 5 и трябва да тръгне на предучилищна задължително.

# 57
  • Мнения: 530
Да, и това трябва да стане септември 2012г., така ли? Защото някой казват, че трябва сега септември 211г. тъй като в тази учебна година 2011/2012 ще навърши 5г. И аз се обърках вече.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 965
Предучилищна нали е 4-та група (мисля, че не приеха децата задължително за са от 5г).
Вики сега е 2-ра група. Тоест Септември 2011г ще е 3-та, а предучилищна - 2012г. Той обаче е роден 2006г.
Щом детето на Сияние е родено 2007г. значи на предучилищна трябва да тръгне 2013г.
П.С. Анджи, приеха ли го това за тръгване на 5г.?

# 59
  • София
  • Мнения: 6 794
Е, Никол ще бъде сега 2011 предучилищна, а Дани догодина, 2012, а е втора група сега. 2011 септември ще е трета, 2012 - четвърта, т.е. предучлищна.

Имам голям проблем с ДГ - групата на Никол. Учителките са мега...патици. Да не кажа нещо друго. Едни момчета бяха наритали Никол, като се оплакахме от синините учитлеката я накарала тя да ги нарита.  Shocked Shocked Shocked Ние бяхме в абсолютен шок и обяснихме, че сме забранили всякакво насилие, какво остава за ритане! Нооо, така трябвало, защото иначе трябвало тя (учителката) да ги набие, а й било забранено. За това - Никол. И вчера едно от тези момчета й е взело Йори и една чисто нова блузка и ги е скрило някъде. Не иска да каже къде са и това е. Нормално е да си отмъщават, като я карат да се саморазправя с тях. Мисля, че най-адекватната реакция е да я преместя в предучилищна в училище. Ще се радвам на мнения. И на директорката можем да се оплачем, но вече поне 3 пъти сме ходили да се оплакваме, тя е много мила, учтива, извинява се и всичко си продължава по старому. Леко безсмислено е.

Общи условия

Активация на акаунт