Великденски яйца красиви - чукат ЮЛКИТЕ щастливи!

  • 26 353
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 180
О, какъв късмет - от повече от седмица не съм влизала и хванах новата тема, че даже и на 1 страничка Simple Smile

Булечка, благодаря за новата тема  Hug

Бърз запис от мен, че сега правим вечерята. После повече Simple Smile

# 16
  • Мнения: 207
Момичета, някой мисли ли да ходи на лекциите утре в ЦУМ и вдругиден в Бейбитория?

Аз съм записана и за двете лекции на 19 и 20. Wink
Епона права си - с вас съм Wink

Като гледам не съм единствената бясна от вчера...няма да ви разправям...
А за градския транспорт има си различни истории... Днес например след прегледа в трамвая едно бабе се опита да ме накара да стана... ама не я огря. Wink
Танечка и аз като тебе ако трябва ще си поискам място. Wink Ама за сега ми отстъпват място и интресното е, че са все мили възрастни хорица, чак ми е неудобно да сядам.
Иначе днес бях при доки и бебоците са наред, шийката е наред, а изследванията ще ги зная в четвъртък. Дано да няма нищо за хапчета там...

Кратунка, само така с неприветливите бабета!  Peace Аз щях да и покажа и език.  Mr. Green

Yuliana_ ако кажеш в колко мога да дойда на Била в сряда. Simple Smile

the Faith
, мила, ох това с контракциите ме огорчи. Дано спрат и да нямаш нужда от доктор. Почивай си и се пази.  Hug Пий водичка и гледай да не се обезводняваш.

Момичета, кога стигнахме в новата тема!  newsm78
Честита ни нова темичка. Все оак бях права, че ще изпълним предната тема преди Великден. Wink
Таничка, благодарим за темата!  Hug

# 17
  • Мнения: 323
Записвам се и аз в новата темичка.  bouquet

Танче благодаря за хубавата и празнична темичка,с интересно заглавие Grinning

Малко набързо че съм сложила едни спагетки да се варят,а малката иска детско да гледа. Simple Smile.

Едва ли ще мога по-късно да се включа,така че ви пожелавам спокойна нощ,на всички. Hug

п.п.и аз забелязах че за 09.07. сме само със сини щъркелчета Wink,има само една мама която не е казала какво бебче чака. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 283
Момичета, много се радвам, че темата ви хареса  bouquet  bouquet  bouquet

Аз минавам да ви пожелая лекаи спокойна вечер и сладки сънища Hug  bouquet

П.П. Ако заглавието ви притеснява, мога да го сменя, само дайте идеи!!! Wink

# 19
  • Мнения: 277
Цоп, и аз тук!
Джен мила, за заглавието, ние с тебе малко работата ни е гладна кокошка, просо сънува Simple Smile

Благодаря Танче за чудесното оформление!  Hug


Е добре, че не съм само аз или само ние двете си признаваме  hahaha

А за заглавието - няма да го сменяме, ние така му се радваме с Кратунка

# 20
  • Мнения: 540
хайде честита ни темичка и само с хубави новини! Grinning

# 21
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен в новата тема   bouquet

˙·٠Bulechka™٠·˙ супер е!  smile3525 Много е весела и носи точното настроение  easter

Не мен днес цял ден ми е едно замаяно, върти ми се главата постоянно, поспах си следобед, но нямаше голям ефект. От кръвното ли е, от нещо друго ли? А може и от това скапано време и липсата на слънце. newsm78 За първи път се чувствам така, откакто съм бременна.  Thinking Надявам се утре да се събудя в по-добра кондиция. smile3506

KRASIALEX2008 наистина  hahaha и аз съм в този отбор  Heart Eyes

За градския транспорт - то не е за приказане направо.  smile3505 Мен малко ме е срам да си поискам някой да стане Embarassed и няколко пъти ми стават разни хора, защото други жени им правят забележка.  newsm10 а един път в метрото, в 17.30, точно в пиковия час, в най -голямата блъсканица, един мъж така размахваше ръце, за малко да ме удари, такива лакти раздаваше. Бях се приготвила да му правя забележка  #Cussing out или направо да го ударя  bash, ако се повторти, ама се закроти. Ужас  smile3513

echolalia ще пробвам тези дни рецептата. много ми хареса  smile3508

Момичета, попаднах на нещо много интересно. До сега не бях чувала за това информирано съгласие, та сега ми стана интересно. Ето статията, на която попаднах:  http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/04/18/1076955_principut_na_i … oshte_ne/?ref=rss

Лека вечер и до скоро от мен!  wavey

# 22
  • Мнения: 3
Привет момичета!
Чудесно заглавие и нова тема. Да си призная на последък не успявям да следя нещата, но редовно влизам и попрочитам по нещичко Simple Smile  Hug за всички мами!

# 23
  • Мнения: 957
Запис и от мен. Минавам само набързо.

# 24
  • Мнения: 118
...на мен заглавието ми предизвиква сексуални асоциации...но и аз съм от гладните кокошки, че заради инфекциите мъжа ми не иска да рискуваме. Пък моето либидо не е пострадало от големината на корема ми  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 1 609
Хоп и аз тук! Честита ни нова темичка, само с позитивни неща да я напълним!

Танче, мерси много за оформлението!   bouquet

Аз да се похваля - днес купих първите дрешки на бебка Simple Smile Ще ги снимам по-късно и ще кача в албумчето.

Юлиана, ами че ти си ми съседка явно Simple Smile Аз живея малко по-нагоре, на Каблешков и Костенски водопад.

eka, няма за какво да ти е неудобно, искай си, че иначе няма да ти се даде.

Момичета, а къде точно е Бейбитория? Днес точно в този мол бях и обикалях, но не знам защо не я видях  newsm78 Последният път като ходих (преди много месеци) още не съществуваше, а днес се озъртах, озъртах - нищо такова не видях  newsm78

# 27
  • Мнения: 598
Таня, мерси за оформлението на темата!
Ека, това информирано съгласие е един документ, който ти връчват при постъпване за раждане. Подлежи на подписване. Обаче с него позволяваш да ти правят каквото си искат, дори и в последствие да се окаже, че то се разминава с твоите идеи. Мен лично много ме е терсене за това съгласие, защото искам да не го подпиша този път. Знам как ще ме гледат. Накриво. Защото не е прието да  не го подпишеш. Но само ако не го подпиша мога да заявя реално отказ от задължителния окситоцин. Дори пуснах тема по въпроса в здравния подфорум. И никой не пожела да ми отговори как мога да го откажа този пусти окситоцин без да обидя персонала ми без да ми се мръщи и т.н. Знам, че обичат пълно послушание и аз това и направих миналия път, закоето съжалявам сега. Знам, че и да откажа, ще се опитват да ме убедят колко е необходимо да се мине по техните стандартни процедури. Ама аз вече съм изпитала ефекта на този пусти хормон и също как ми влияе. Чела съм и листовката му. И страничните му ефекти. И че се слага на всички в държавните болници. Уф, оплаках се. Ако обаче някоя от вас има практични съвети как да си разреша тази си дилема с окситоцина, моля да сподели.
Имам вече един път опит с подписване от моя страна за отказ на назначено лечение на сина ми (в следродилно отделение). Майчиният ми инстинкт не ме беше подвел. Бях права. Лекарката ми беше казала, че за да се съгласи с мен трябва да си скъса дипломата. Жалко че не я скъса, защото действително в него случай беше сгрешила. Но какво пресрително отношение получих след този мой отказ след това.... Не ми се говори. Чак на другия ден и персоналът разбра, че съм права. Лекарката обаче не се извини. Едва ли би го и направила. Но наистина е гадно когато отношението от страна на персонала в дадена болница е от типа "ние всичко знаем, а вие само слушайте и изпълнявайте, защото от вас само това се иска. Ние не грешим никога и каквото ние кажем е истината и нищо друго освен истината. пациентът няма право на информираност или мнение." За съжаление не мога да си платя за частна болница и хубаво отношение Sad А и в Пловдив няма особено богат избор от болници.

# 28
  • Мнения: 140
Здравейте дами! Много ни е весело заглавието на новата тема. И на мен на сексуална тематика ми бие  Embarassed И в тази връзка се замислих до кога може да се прави секс? Онзи ден един колега ми вика: Вие още малко и край, оставяш го мъжа ти на сухо... И аз гледах малко така #Crazy

Аз тези дни съм се замислила за раждането. В началото бях на вълна секцио на 100%, но сега май клоня към естествено. Обмислям с упойка или без, но май на епидурална ще се спра. Вие обмислихте ли вече раждането?

И друго да се похваля. Имаме си количка вече. Малко рано като че ли я купихме, но карай Simple Smile Да ви покажа: ABC Design Mamba.



Искам да похваля Бейби Мол в Люлин. Казахме им че имаме съмнения, че количката ще влезе в асансьора и те ни я дадоха срещу капаро да я пробваме и ако се събере после да я купим ако решим. И така в неделя взехме количката, пробвахме я и я купихме после. Чак не повярвах че в някой бг магазин ни предпожиха такова нещо. Накрая и ваучер за 50лв ни подариха, че количката била много скъпа. И сега трябва да отидем отново да купим нещо за тези парички. Наистина съм впечатлена от магазина и обслужването Simple Smile

Хайде пожелавам ви лека нощ, че вече едва гледам... Нямам търпение да спра работа и да имам повече време и за вас и за приятни занимания като курсове за бременни и подобни готини работи   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 123
Rakkaus, Бейбитория е на ниво -2, там където е хипермаркет Карфур. Ние обаче си правим сбирка на централния вход до асансьорите в 10.00 - 10.10 часа, така че ще те чакаме  Simple Smile

Капризче, честито ти возило! И аз съм си заплюла Мамбата, само че синята  Simple Smile  Харесвам и 3 Тес, ама Мамбата е по-лека с 2-3 килограма,  с по-голям кош и ми се видя по-стабилна. Не сме я купили още, че в нашия "огромен" апартамент (дето кон може да препуска  Laughing) няма къде да я държим.

Общи условия

Активация на акаунт