Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 1 850
Взех ваучер за терапията от този салон Simple Smile
Кикимото, те така или иначе ти  мият косата със специален шампоан, така че може и с не толкова чиста коса да отидеш  Wink

# 676
  • Мнения: 11 510
Лелеееееееее днес се олях  Flutter Отивам в изипей да платя 3 оферти  Laughing, другата седмица съм отпуска и явно ще релаксирам  Laughing

mari6a , записа ли си час? Кога ще ходиш? И аз си запазих ваучер за терапията за коса  Simple Smile

# 677
  • Мнения: 4 632
yasmina
Незнам какво да ти кажа, към мене момичето беше много внимателно, нямах никакви поражения по лицето си. Повече от половин час ме глези. Ти си втората която не е доволна, незнам при мене защо е било така и всичко мина добре.
Аз преди това казах, че очаквах джаста, праста да мине процедурата, защото се съмнявах, че като е със ваучер няма да обръщат нужното внимание. Просто реших да опитам, и не съжалявам.

Явно, че ще има доволни и недоволни. Исках просто да споделя.......

аз не казвам че не съм доволна от момичето , даже много сладка ми се видя, усмихната макар че бързаше да смогне и да държи часовете в някакъв ред има много записани за там , затова сигурно и малко седях с маската ,и масажа сравнение с моята беше кратък , единственото лошо впечатление ми направи гумената покривка където са краката върху кушетката не е сменяна сигурно от както е отворен салона
но аз не съм критерии, защото съм си свикнала при моята козметичка която за жалост няма апаратура, но за това пък е много спокойна и от нищо не пести при почистване и масаж и ампула вкарва , затова и не  бих отишла на 2-ра проседура на редовна цена, защото не си заслужава според мен.

# 678
  • Мнения: 11 510
Да дам отчет от днес.
Днес купих ваучери за пица + мелба или сладоледена торта.
Днес посетихме Двете кули и използвах ваучерите.
Останахме доволни, пиците бяха огромни, тестото тънко. Останаха ни пица и ни я прибраха за дома.

# 679
  • Мнения: 97
Реа, аз купих 4 ваучера за 10 човека, моите колежки за преместването.
Били споделила има ли как 10 човека да се настаним на една маса и да ги ползваме тези ваучери. Или изобщо сподели как е заведението, масите, обслужването, пуши ли се?

# 680
  • Мнения: 11 510
Заведението е на последният етаж, може да се стигне с асансьор или с ескалаторите.
Според мен 4- 5 ваучери ще стигнат за 10човека, все пак ще се почерпите  Peace
Предложиха ни или да седнем на терасата или вътре. Ние избрахме - вътре.
Понеже не съм пушач и не съм се интересувала конкретно по този въпрос, но видях затворено остъклено помещение, което предложих, че е за пушачи.
Масите не са големи, но предполагам , че ще има вариант да седнат 10 човека на събрани маси.
Заведението е чисто и приятно ( все пак е нова сграда няма как да е занемарено  Wink ) обслужването е нормално, сервитьорката беше мила. Ако имап др въпроси питай.  Peace
Като използваш ваучерите, мини и ти да споделиш впечатленията си  Peace

# 681
# 682
  • Мнения: 1

Миналото лято бях там и беше страхотна  bouquet

Току що попаднах на нещо доста интересно. 100% ОТСТЪПКА за лаптоп по избор от 7 модела за 0,00 лв. на база … ята рождена дата!

Последна редакция: нд, 12 юни 2011, 17:40 от MammaMiaa

# 683
  • Варна
  • Мнения: 676

Ако е като сушито и обслужването в другия ресторант "Немо"... Stop  Naughty

# 684
  • Варна
  • Мнения: 1 850


mari6a , записа ли си час? Кога ще ходиш? И аз си запазих ваучер за терапията за коса  Simple Smile
Не съм още, вероятно ще отида в началото на следващия месец, нека мине малко време от предишната терапия Simple Smile

# 685
  • Мнения: 135

Ако е като сушито и обслужването в другия ресторант "Немо"... Stop  Naughty
Като стана дума за "Немо" да си кажа и аз.
С половинката преди няколко дни ползвахме ваучерите за суши- тоест два от тях и още толкова ни останаха за друг път. Та, отиваме ние, сядаме, един намръщен сервитьор на средна възраст влачейки се се дотътри до нас. Казвам с ваучери сме, тоз ми ти г-н като се вкисна, че като си грабна менютата...и си тръгна. Shocked
Аз като гръмната гледам, мъжа ми почна да се набира и той. Връща се сърдития чичко и ми връчва листче и химикал и ми казва:Пиши тука номерата на ваучерите. ooooh!
Тук вече набрах и аз, добре, че предвидливо си ги бях записала, та му ги дадох и в негов троснат стил си поисках менюто отново!
За сушито, ако трябва да съм честна не бях яла досега и бих казала, че ми допадна, но нямам база за сравнение. Peace
Имам ваучер за суши на въртящия ресторант, който мислим да ползваме на годишнината ни, която е след два дни и после пак ще докладвам. Laughing
Дълго стана, ама да си кажа, пък и обслужването в Немо ме отказва от офертата им за паеля. Crossing Arms

# 686
  • Мнения: 11 510
mari6a , записа ли си час? Кога ще ходиш? И аз си запазих ваучер за терапията за коса  Simple Smile
Не съм още, вероятно ще отида в началото на следващия месец, нека мине малко време от предишната терапия Simple Smile

Запазих си час тази седмица, като мина ще споделя  Peace Косата ти как е? Чувстваш ли я по - различна, по - жива например?

От отзивите за НЕМО, изобщо не обърнах внимание на предложението им. Явно повече са негативни, отколкото позитивни. До сега навсякъде са ни приемали мн добре по заведенията с ваучери, но не бих понесла лошо и небрежно държание, само защото сме ваучери  Naughty

# 687
  • Варна
  • Мнения: 1 850

Запазих си час тази седмица, като мина ще споделя  Peace Косата ти как е? Чувстваш ли я по - различна, по - жива например?
Определено - по-жива, като копринена е, върховете й не са така сухи както обикновено ...
Сега видях, че до 5 юли могат да се използват ваучерите. Ще си запиша час за края на месеца Simple Smile

# 688
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Днес бяхме на киномаратон Mr. Green с дъщеря ми, по офертата на Грабо в театър "Българан" - гледахме "Рапунцел и разбойника" и "Ранго". Много се забавлявахме, салончето е малко, но приятно, офертата си заслужаваше отвсякъде - 2 филма за 4 лв./5лв. за възрастен).

Вчера пък се снимахме при Яна Пенева, и преди е снимала децата, сега бяхме цялото семейство, в студио, страхотно беше - много усмихнато ми тръгна деня от сутринта още. Party

# 689
  • Варна
  • Мнения: 623
В този Немо клуб марин, ходих по оферта за миди и салата. Сервитьорката беше любезна, доволна съм. Единствено като правих резервация казаха че затварят по раничко към 21-22 ако няма хора, а резервацията ми беше за 20 часа и ми беше малко притеснено. Наистина бяхме само ние. Но по никакъв начин не са ни притеснявали на място, ние не се е и бавихме. Казаха да си запазя ваучерите и че с тях мога да ползвам 10% остъпка при следващо посещение. За мидите и салатата - също чудесни.
В другия Немо със сушито не съм ходила, но съм много чувствителна откъм лошо отношение на персонала. Явно обаче нещата в двата ресторанта са различни

Общи условия

Активация на акаунт