Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Hariela и аз ще се моля да теб.Дано всичко се оправи, дано всичко мине добре  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Много неприятно, вярвай,че всичко ще се размине и мисли само положително.
 С теб сме  Hug Hug Hug

# 661
  • Мнения: 26
Хариела, моля се за теб и бебето всичко да мине успешно и накрая да си родиш здраво и усмихнато бебче! Нека Господ е с вас  Praynig Hug

Последна редакция: пт, 06 май 2011, 13:28 от varol

# 662
  • Мнения: 0
Lynette,количката е страхотна и на мен много ми харесват тези.Ще  споделиш ли колко ще ти  излезе всичко

# 663
  • Мнения: 447
Hariela, слънчо, току-що прочетох за неприятната случка. Гушкам те силно и се моля всичко да приключи благополучно и през октомври да си гушнеш бебчето! Мисли позитивно и недей да плачкаш, чу ли? Кажи на бебенцето, че искаш да остане с теб и вярвай, че всичко ще е наред! Целувам те!  Praynig Praynig Praynig

# 664
  • Варна
  • Мнения: 138
Добре де, а как го установиха това щом нямаше някакви признаци - случайно ли стана?

# 665
  • Мнения: 19
и аз тава се питам newsm78 през март се наложи да лежа в шейново за задържане  и в моята стая дойде едно момиче със същия проблем, но при нея имаше кървене и в последствие установиха инфекция която атакува матката и т.н. На никого не го пожелавам да се случва дано при всички всичко е наред.  Praynig

# 666
  • Мнения: 77
Hariela  Hug много много вяра,сила и позитивни  мисли   Peace и една препоръка: не чети подобни истории щом вярваш на доктора си,не се натоварвай допълнително с негативна информация.САМО НАПРЕД - всичко ще се оправи,а и ние всички тук сме с теб. Peace

# 667
  • Мнения: 0
 Аз подкрепям michel7 ,много е важно как ще се настроиш самата ти, да не се поддаваш на лоши мисли, а напротив, сега е момента да си изпълнена с много любов и позитивизъм, повече от всякога Simple Smile Божа работа ...   newsm51 Пращам ти от нашата любов и положителна енергия  Two Hearts Ти си силна!

# 668
  • Мнения: 270
Hariela Praynig Praynig PraynigБъди силна заради малкото човече,което живее в теб.май вяра в своя лекар и ще те чакаме с хубави новини

# 669
  • Мнения: 61
Хариела, много, много искрено ти стискам палци, дано вси4ко се оправи и октомври да си гу6ка6 една малка, сладка, пухкава госпожица.БИДИ МНОГО СИЛНА и мисли, 4е малкото 4ове4е вътре в теб иска да живее и вие ЗАЕДНО ще се преборите за това.
Скоро да се похвалиш с хубави новини!
Преглъщам те и те целувам силно!
Тони Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 670
  • Мнения: 0
 Praynig Хариелка всички сме с теб,имай вяра и сили,не се предавай!!!

# 671
  • Мнения: 0
 Hug Добро утро на всички мамета  wavey Честит празник на всеки, който празнува и нека денят ви е положителен и усмихнат. Тъй като съм от Поморие, днес градът ни има празник и има гооолям панаир, не че съм много по такива събори, но си е повод за хубави емоции и разходки Simple Smile А пък и гледам, че слънцето се показа най-накрая, колкото и да е хладно и ветровито, но пък  създава усещане за топлина. Simple Smile Дано съм ви предала от ведрото си настроение рано сутрин Simple Smile До после пак  newsm03

# 672
  • Мнения: 102
Здравейте,момичета... Sunglasses най-накрая малко слънчице..

По колко Магнерот пиете? Снощи ми беше твърд корема явно си имам контракции пия но-шпа звънях на лекарката и тя ми каза ми вземи си магнерот и папаверин,но дори не ми каза дозировка... просто думи нямам  #Cussing out

# 673
  • Мнения: 26
labella, oт Магнерота пия 4х1, а гинеколожката ми ми каза че изписват до 6х1 понеже на мен 4 ми се видяха много. Надявам се да съм била полезна  Hug

# 674
  • Мнения: 30
Здравейте сладуранки! Много здраве на всички именници, а всички останали нека Св.Георги да ни закриля и да ни дава сили че ще имаме все по-голяма нужда оттук нататък.
Свърши ми бг ваканцийката, вече съм си вкъщи и ми е много криво за наште, а и не е ясно кога ще сколасам да си ида до София. Със сигурност няма да е тая година ама пък си заслужава повода Simple Smile

Честито на всички мами научили пола. Аз във вторник съм на ФМ и вече би трябвало да ми потвърдят е ли е или не е мома Simple Smile

Хариелка вчера много съм си мислила за теб, много е тъжно това което се е случило но се моля да има хубав финал! И ако мога да си позволя да давам акъл без да са ми го искали - колкото и да имаш доверие на доктора си, иди да се консултираш с още някой специалист. Все пак става дума за нещо доста сериозно, а не са един и два случаите в България, в които докторите без особен повод подплашват майките и в крайна сметка се оказва че или няма проблем или той е много малък. Сега като си бях в БГ на такива неща се наслушах че ми настръхва козинката като се сетя... На една позната прехваления д-р Марков й е казал на ФМ в 20 седм. че бебето й е с много голяма сърдечна аномалия и не дава много шансове. Тя горката е ходила като болна 1 седмица и е отишла на 100 доктора и всички са казали че бебето си е много добре, и действително миналата година си роди една малка съвсем здрава кукличка. Другите истории няма да ви ги разказвам че са потресаващи... Затова просто ако имаш възможност посети още поне един специалист.

Иначе аз съм добре, не бих казала че особено много усещам бебето, понякога ми се струва че нещо става там вътре ама никога не съм сигурна дали не са червата ми Simple Smile Появила ми се е съвсем тънка и бледа linea nigra. Иначе дебелея неконтролируемо... До миналата седмица бях +5 което за 4 месеца бременност ми се струваше нормално но сега 1 седмица по-късно тази сутрин бях с 3 отгоре, което вече е +8!!!!!   Embarassed Embarassed Не знам, течности ли задържам, какво става ама не е нормално това. Не че не прекалих с козунаците и агнешкото с София ама пак...

Хайде стига съм надувала глави, приятно изкарване на празника на всички и да се пазите че като гледам какво идиотско време е в БГ не е много трудно да се лепнат настинки.

Общи условия

Активация на акаунт